wajda
02.09.09,22:04
Ahojte poradaci,

dlhsie som rozmyslal, ci napisat na Poradu alebo nie, no nakoniec som sa rozhodol, ze to predsa len skusim. Pred zhruba rokom som zacal pracovat na svojom projekte www.cestujbusom.sk (http://www.cestujbusom.sk/) – stranku urcenu pre lacne cestovanie. Ide o to, ze na tejto stranke mozu cestovne kancelarie ponukat volne miesta, ktore im ostanu neobsadene v ich zajazdovych autobusoch. Clovek si tak moze lacno kupit volne miesto v autobuse, ktore by bolo inak neobsadene, a cestovna kancelaria tak ma moznost zarobit na niecom, co je vo svojej podstate zbytocne stratove.

Stranka presla pred letom kompletnou rekonstrukciou, po grafickej aj funkcnej stranke. Doteraz sa na nej zaregistrovalo celkovo 32 cestovnych kancelarii, na jul a august bolo v ponuke mnozstvo listkov (Taliansko, Chorvatsko, Grecko, …), niekolko listkov sa aj uspesne predalo.

Problem je v tom, ze na projekt uz nemam tolko casu, ako som si na zaciatku predstavoval. Napad to nie je zly, ale bohuzial vsetko pada na nizkej navstevnosti stranky, nedostatku casu a ciastocne aj financii. Preto som rozmyslal nad tym, ponuknut spolupracu na projekte niekomu sikovnemu, kto by mal zaujem sa do toho pustit, kedze iny projekt tohto druhu na Slovensku zatial nie je a vzhladom na doterajsie skusenosti (reakcie cestovnych kancelarii, predane listky,…) ma rozhodne velky potencial. Vsetko je to o dohode, preto pokial sa najde niekto, kto by mal zaujem na projekte spolupracovat (popripade cely projekt kupit :)), bol by som len rad, lebo si myslim, ze by bola skoda, aby to cele skoncilo. Preto pokial by mal niekto vazny zaujem, moze ma kontaktovat bud cez sukromnu spravu tu na Porade, alebo na stefanik@cestujbusom.sk. Popripade ak ma niekto akykolvek napad, ako stranku naplno rozbehnut a "prinutit" cestovne kancelarie, aby na nej inzerovali, budem velmi vdacny.

Dakujem velmi pekne a tesim sa na kazdy jeden navrh,

Rasto
camozzi
02.09.09,20:11
Napad je to dobry. Neskusal si oslovit velke spolocnosti ako Azet alebo Zoznam? Azet mal prednedavnom Azet inkubator, ktory podporoval. Bola to akasi fuzia napadu a azetackych penaziv jeden spolocny projekt.
wajda
02.09.09,20:27
Napad je to dobry. Neskusal si oslovit velke spolocnosti ako Azet alebo Zoznam? Azet mal prednedavnom Azet inkubator, ktory podporoval. Bola to akasi fuzia napadu a azetackych penaziv jeden spolocny projekt.
Azet Inkubator som bohuzial premeskal, zo zaciatku mal byt casovo neobmedzeny, no prihlasilo sa im vela projektov, a tak ho uzavreli a uz dlhsie im nefunguje ani stranka. Rozmyslal som aj nad tym, ze by som oslovil priamo niekoho z Azetu, ale zatial som nenasiel tu spravnu cestu, ako to urobit tak, aby to cele neskoncilo v smenom kosi u sekretarky. Ale aj tak dakujem za navrh, vidim ze je to pravdepodobne jedna z ciest.
camozzi
02.09.09,20:35
Popripade skus oslovit Limba.sk. Myslim, ze by to mohlo byt zaujimavym rozsirenim ich portfolia.
wajda
03.09.09,06:29
Popripade skus oslovit Limba.sk. Myslim, ze by to mohlo byt zaujimavym rozsirenim ich portfolia.
To by tiez mozno nemuselo byt zle, mozno by radi rozsirili portfolio aj inym smerom ako je ubytovanie.
profesional
15.12.09,12:25
Napis mi email a nieco dohodneme. Osobne to vidim na zmenu grafiky, na urobenie SEO, a tiez na uplnu zmenu marketingovej strategie voci ako cestovkam tak uzivatelom. Formu spoluprace vieme riesit profitsharingovou zmuvou, alebo aj inymi metodami.
wajda
29.12.09,21:04
Dakujem vsetkym za prispevky a spravy, momentalne uz stranku nespravujem, takze tato tema je uz bohuzial neaktualna.