Panji
03.09.09,10:15
Zdravim,

potreboval by som poradit kde hladat kurzi aby som bol sposobili vykonavat cinnosti: revizia poziarnych vodovodv
revizia hasiacich pristrojov

Na zakladny kurz (vykon funkcie technika poziarnej ochrany) uz prihlasku mam ale tie dalsie dva sa mi nedari najst.

Za pomoc vopred dakujem.
willma
03.09.09,08:24
na hasiace prístroje vykonávajú kurzy prípadne školenia vo väčšine prípadov výrobcovia, každý samostatne pre svoj typ hasiaceho prístroja. Ty môžeš potom vykonávať len kontrolu tých na ktoré budeš mať oprávnenie a osvedčenie od výrobcu.
akina
03.09.09,08:35
Zdravim,

potreboval by som poradit kde hladat kurzi aby som bol sposobili vykonavat cinnosti: revizia poziarnych vodovodv
revizia hasiacich pristrojov

Na zakladny kurz (vykon funkcie technika poziarnej ochrany) uz prihlasku mam ale tie dalsie dva sa mi nedari najst.

Za pomoc vopred dakujem.
Ak chceš vykonávať živnosť " technik požiarnej ochrany" musíš mať osvedčenie podľa zák. č. 314/2001, osvedčenie vydáva krajské riaditeľstvo požiarneho a záchranného zboru.
Doplňujem: revízie hasiacich prístrojov je voľná živnosť.
willma
03.09.09,09:19
Ak chceš vykonávať živnosť " technik požiarnej ochrany" musíš mať osvedčenie podľa zák. č. 314/2001, osvedčenie vydáva krajské riaditeľstvo požiarneho hasičského a záchranného zboru.
Doplňujem: revízie hasiacich prístrojov je voľná živnosť.
a prihlášku na základný kurz si zadávateľ už podal.
erzet
03.09.09,09:28
a prihlášku na základný kurz si zadávateľ už podal.
willmuš fajn
ludmilla
03.09.09,10:05
Snáď by som len k Wilmuške dodala, že existuje aj akési Združenie výrobcov hasiacich prístrojov v SR. Zlučujú HP od Kodrety, Tepostop Přelouč a Hastex&Haspr Pardubice a sídlo majú niekde na Vajnorkej v BA. Spolupracujú aj s Pyroservisom a výrobcom nemeckých HP - IBS Interbrandschutz.

To len , aby si ušetril km:)
Panji
06.09.09,18:56
A nevieš aké kurzi tam prebiehaju, kedy a v akých cenových hladinách? Stránku na nich som nenašiel iba číslo takže asi najlepšie tam bude zavolať. :) A ďakujem všetkym za pomoc.
patryck
11.02.18,09:55
Neviete kde su,alebo nemate niekto vypracovane otazky pre testovu cast technika poziarnej ochrany? vdaka