ajka5
15.08.05,08:57
Prosím o radu.
Kamaratka potrebuje odísť zo zamestnania - má od 1.9. nastúpit u druhého zametnávatela. Viem, že ste radili, aby sa zamestnanec dohodol zo zametnávatelom, ale on s tým nesúhlasi a nechce sa s nou dohodnúť - z toho vyplýva, že musí si uplatniť 2-mesačnú výp. lehotu . Kedze od 1.9. má nastápiť u nového zamestnávatela nevie čo ma robiť. Viem, že ked odíde - nenástupi do prace - bude mať absenciu - neospravedlnenú zamestnávatel jej da výpoved ale môze od nej žiadať náhradu škody ( je predavačka v potravinách). Ako by mala dalej pokračovať?
Môže neprísť do práce? Ako predavačka - neviem aká by mohla byť náhrada škody? A ako dalej postupovať - doplatiť si za ten čas nejaké poistenie ( asi nie ked bude zamestnaná u druhého zamestnávatela). Ja viem, že nie je najlepší spôsob neprísť do prace, ale čo ma robiť ked sa s ním nedá dohodnúť. Prosím poradte !!!! Ak môzem este poprosiť o nejaký doklad ako da tu výpoveď.
emily
15.08.05,07:22
Ajka, taká téma tu už bola, nemám čas ju teraz hľadať, ale pokiaľ som ju sledovala, záver bol taký, že sú len dve možnosti: dohoda a keď nie je možná, tak odísť s rizikom, že ma šéf dá na súd.
Ak na tú tému natrafím dám link
Ajuška
15.08.05,23:46
Prosím o radu.
Kamaratka potrebuje odísť zo zamestnania - má od 1.9. nastúpit u druhého zametnávatela. Viem, že ste radili, aby sa zamestnanec dohodol zo zametnávatelom, ale on s tým nesúhlasi a nechce sa s nou dohodnúť - z toho vyplýva, že musí si uplatniť 2-mesačnú výp. lehotu . Kedze od 1.9. má nastápiť u nového zamestnávatela nevie čo ma robiť. Viem, že ked odíde - nenástupi do prace - bude mať absenciu - neospravedlnenú zamestnávatel jej da výpoved ale môze od nej žiadať náhradu škody ( je predavačka v potravinách). Ako by mala dalej pokračovať?
Môže neprísť do práce? Ako predavačka - neviem aká by mohla byť náhrada škody? A ako dalej postupovať - doplatiť si za ten čas nejaké poistenie ( asi nie ked bude zamestnaná u druhého zamestnávatela). Ja viem, že nie je najlepší spôsob neprísť do prace, ale čo ma robiť ked sa s ním nedá dohodnúť. Prosím poradte !!!! Ak môzem este poprosiť o nejaký doklad ako da tu výpoveď. Aj moja nevesta bola nedočkavá a pevne rozhodnutá nepustiť si lepšiu pracovnú príležitosť. Šéfka jej dohodu zamietla, že treba aplikovať výpoveď. Tak sme doručili výpoveď a následne žiadosť o poskytnutie neplateného voľna so zdôvodnením - vážne osobné problémy //šéfka sa znížila k invektívam a tým sa vzájomný stret na pracovisku stal neúnosným//. Samozrejme že po doručení žiadosti o neplatené voľno pochopila situáciu a podpísala pôvodnú dohodu. Náhradu škody neuplatňovala, ale zadržala výplatu, doklady o skončení pracovného pomeru - nezmyselnými argumentami. Inšpektorát práce prešetril našu sťažnosť, nariadil šéfke zjednať nápravu a doporučil obrátiť sa na súd, ak budú problémy pretrvávať. //čo sme nakoniec aj museli urobiť//.

Ale výsledok stál za to. Nevesta má už pol roka oveľa výhodnejšie zamestnanie.

P.S. Netreba ísť hlavou proti múru. Ak áno, aspoň mäkkú baranicu si treba natiahnuť.