Luocka
04.09.09,14:47
Chcem sa opytat, kde by som mohla studovat socialnu pracu, ako rozsirujuce studium, ak je to mozne pripadne ako Mgr. studium externou formou, ak mam vystudovanu Katolicku teologiu a studujem rozsirujuce studium specialnej pedagogiky mentalne postihnutych - psychopedia... Ci je to vobec mozne nadviazat na dane odbory a ake su podmienky prijatia na socialnu parcu...Dakujem...
Fany1000
04.09.09,14:41
Sociálnu prácu externe študovala moja kamoška v Ružomberku na KU. Opýtaj sa na štúdijnom oddelení na školách v blízkom okolí, alebo aj mimo, ak ti nerobí problém dochádzať.
anklar
04.09.09,21:28
Vysoká škola sv. Alžbety v Partizánskom. Odbory sociálna práca a ošetrovateľstvo.
JarkaL
04.09.09,21:37
Ahoj, Luocka, vidím, že si nová členka, vitaj medzi nami. Len Ťa chcem poprosiť, aby si v budúcnosti zvolila priliehavejší názov témy, uvidíš, že Ti aj rýchlejšie poradia, ak bude z názvu jasné, o čo ide:).
mzdarka renca
04.09.09,22:12
luocka, neviem odkiaľ si, ale ako bolo už vyššie spomenutá Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžety, tak tú ti môžem odporučiť, nakoľko aj ja ju študujem extrne, a to konkrétne v Bratislave.
Tu ti prikladám link a vyber si, kde ti to je najbližšie.
http://www.vssvalzbety.sk/