dany11
04.09.09,20:19
Chcem sa poradiť a zároveň spýtať či nemá niekto skúsenosti s kuchynským robotom ETA 0027 90100?Chcela by som si ho kúpiť a neviem či je dobrý?Pozerala som na internete čo sa týka vybavenia a celkom ma slušné príslušenstvo.Prosím poraďte mi.
dany11
04.09.09,20:36
Aj ja si myslím že na normálne bežné používanie stačí.Je na ňom dobrá cena a má aj dosť funkcii.Pozerala som na nete názory naň no nič som nenašla.Tak som vďačná za každú radu....
alla66
04.09.09,21:17
Chcem sa poradiť a zároveň spýtať či nemá niekto skúsenosti s kuchynským robotom ETA 0027 90100?Chcela by som si ho kúpiť a neviem či je dobrý?Pozerala som na internete čo sa týka vybavenia a celkom ma slušné príslušenstvo.Prosím poraďte mi.
tvoj model : tieto údaje som našla na nete
Príkon 800 W
Regulácia rýchlosti 2 rýchlosti




Možno sa nahneváš,:) neodporúčam :confused:

ja som si kúpila podobný Philips Essence v akcii...má tiež iba dva stupne regulácie... mixér má veľmi vysoké otáčky a vôbec sa nehodí na piškótové cesto....

Cesto vyšľahá, ale nie je nadýchané ako v obyčajnej Ete Promise, ktorú som bola nútená kúpiť za pár dní , nešľahám extra žĺtky a sneh z bielkov. Vajíčka dávam celé a zatiaľ sa mi cesto vždy podarilo;)...
viď.foto
http://www.najnizsieceny.sk/resources/data/products/big/image18637.jpg

ktorá má parametre :
šlehá, hněte, mixuje
* pětistupňová regulace otáček
* tlačítko maximálních otáček
* 2 šlehací metly, 2 hnětací háky, ponorný mixér, držák příslušenství
* stojan s poháněnou otočnou mísou o objemu 1,5 l a krytem
* příkon iba 250 W


preto Ti odporúčam, ak pečieš... hľadaj si mixér podobný ETA 0027 90100, ale musí mať minimálne štyri - päť stupňov regulácie rýchlosti.:)