mambi
05.09.09,13:37
...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?
arizona
05.09.09,12:12
Možno iba nájsť banku v okolí, ktorá je otvorená aj v sobotu.
Inú možnosť nepoznám...

mimotemyalebo "ukecať" automat ;):---
Vlado.s
05.09.09,12:30
Urobiť výber pred polnocou a po nej, ak je polovica sumy, ktorú potrebuješ, v limite.
alla66
05.09.09,12:35
Možno iba nájsť banku v okolí, ktorá je otvorená aj v sobotu.
Inú možnosť nepoznám...

mimotemyalebo "ukecať" automat ;):---
Bankomat neukecá, je tvrdohlavý ako každý muž, keď má pustiť žilou:D
Požičať si od kamarátiek, možno tie majú vyšší limit. V pondelok si upraviť limit aspoň na 666 €:D:);)
limonene
07.09.09,12:23
minimalne vo vacsich mestach su pobocky otvorene aj cez weekend
buchač
07.09.09,12:47
...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?


minimalne vo vacsich mestach su pobocky otvorene aj cez weekend

Ktorá ako ......?

Nejak som nepostrehol špecifikáciu , o ktorú sa jedná .....;)
Zewa
09.09.09,00:19
1, zisti si na web stranke ''tvojej banky'' ktora pobocka je najblizsie k miestu bydliska a je otvorena cez vikend a chod tam.

2, ak je to na ''dlhe lakte'' tak pozicka v ramci rodiny,alebo od dobreho kamarata/ky so skorym splatenim.

3, v niektorych nakupnych centrach, hlavne vo vacsich mestach, su pobocky bank otvorene aj cez vikend , niekde az do 20:00 aj v sobotu a v nedelu.

4, zvaz ci sa platba neda urobit bezhotovostne, napriklad cez internet alebo sms bankingom.
alla66
09.09.09,16:07
...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?

mimotemyTéma už nie je "aktuálna" ;) ...viď. - Posledná návšteva zadávateľky témy: 05-09-09 02:37 PM
marjankaj
09.09.09,16:17
1, zisti si na web stranke ''tvojej banky'' ktora pobocka je najblizsie k miestu bydliska a je otvorena cez vikend a chod tam.

2, ak je to na ''dlhe lakte'' tak pozicka v ramci rodiny,alebo od dobreho kamarata/ky so skorym splatenim.

3, v niektorych nakupnych centrach, hlavne vo vacsich mestach, su pobocky bank otvorene aj cez vikend , niekde az do 20:00 aj v sobotu a v nedelu.

4, zvaz ci sa platba neda urobit bezhotovostne, napriklad cez internet alebo sms bankingom.

A prečo by teraz v stredu hľadal, ktorá banka je otvorená v sobotu? Prichádzaš s krížikom po funuse. :eek: