pelomyxa
06.09.09,12:56
Chystam sa kupit si novy fen a asi aj zehlicku na vlasy. Neviete, ci existuje nieco ako dve v jednom - fen aj zehlicka? Pripadne zehlicka s kulmou? Tu kulmu nejak extra nechcem, ale keby bola zehlicka s kulmou a za dobru cenu...

Pripadne poradit, co sa oplati kupit? Je lepsi ionizacny fen alebo ten obycajny? Ktory z nich je tichsi? Mam kupit taky, co fuka aj studeny vzduch?

A s tou zehlickou na vlasy sa tiez neviem rozhodnut, kedze neviem, ktora bude dobra, predtym som ju nepouzivala.

Chcem kazde najviac do 33 eur (aj ked rada by som na tom trosku usetrila).
Vdaka za pomoc.
Lenka*1
27.10.09,11:43
Fen a zehlicka v jednom? to neviem, ale Remington S 8670 Hari Envy ma celkom pouzitelne zehlicka+kulma nadstavce :)
ale natocit vlasy idu aj s klasickou zehlickou - vies si spravit velmi pekne vlnky. fen by som odporucala ionizacny, pekne sa po nom lesknu vlasky; aj ked myslim, ze teraz uz bude asi vacsina ionizacna. a studeny vzduch som v zivote pri fenovani nepouzila - podla mna su dolezitejsie stupne, ako silno fuka. a zehlicku si pozeraj taku, ktora ma viacero vrstiev ako keramicku, turmalinovu a pod. a tiez digitalne nastavenie teploty. Inak ja na Remington nedam dopustit.. mam aj zehlicku aj fen, sice uz starsi, ale sluzia super.
andreaS
27.10.09,11:57
mam ionizacny fen a nedam dopustit... akonahle som mimo domu a musim si vysusit inym fenom, tak ma svrbi hlava... navyse mam vlasy aj rychlejsie ususene... neviem kolko stal, lebo som si taky fen "kazala" k narodkam ;) ale nebude z tych drahsich... je to znacka braun, ma strasne vela nadstavcov, dve rychlosti, tri teploty, farba je biela s tyrkysovou...

kulmu mam remington, siroku a strasne dlho trva kym to natoci... osobne by som kulmu uz neriesila, radsej si peniazky rozdel medzi tu zehlicku a fen :)
Yaya
13.11.09,08:56
Ahoj,
možno by ti stačil fénovacia kefa, rotačná,ktorá vlasy usuší prefúkaním, a tiež vyhladí, zn.Braun, ale do ceny sa nevojdeš.
Keď fén tak minim 1200W. Aj slabšie urobia službu ale je to otrava-čas.
pelomyxa
10.02.10,12:26
Medzitym som kupila fen (braun, s ionizatorom a studenym vzduchom) aj zehlicku rowentu, som spokojna, ale aj tak uvazujem nad kulmou. Zehlickou mi tie vlny velmi nejdu a uz som si parkrat spalila vlasy (neda sa na nej nastavit teplota a je nepraktickejsia ako kulma). Skusala som kulmofen u znamej, ale ten nechcem.

Ake kulmy pouzivate? Mam vlasy ledva po lopatky a fakt neviem, co by bolo pre mna vhodne. Chcem skor mensie/stredne vlny, nieco taketo: extrakrasa.cz/wp-content/uploads/2009/02/originalna-a-rychla-promany-aaesu-200x200.jpg ale trosku menej vln..

Poradte poradaci :confused:
Bionda
19.02.10,14:10
žehlička- nuž moja staršia skúšala aj dva typy,ale namordovala sa s ňou niekoľko hodín a vyjšla von a ako náhle bolo vlhkejšie- mala kučerky naspäť :D čo by som ja dala za pár kučier ........
dnes radšej volí moju rowentu rotačnú a nemá až tak "veľkú hlavu" má veľké kučery ale usporiadané.