buchač
06.09.09,19:18
Tak nám to dnes začína .....;)

Máme sa na čo tešiť ...a máme sa na čo " tešiť " ....:rolleyes:
Paula
06.09.09,17:27
Nuž, prajem vám príjemné tešenie a "tešenie" sebasa;). Teda tým, ktorí máte túto voľbu.:)
buchač
06.09.09,17:28
Nejak to ani poriadne nezačalo a už sa Pali Habera pekne uviedol ....

Hneď , ako po prvýkrát sa dostal k slovu , jeho hodnotenie bolo ...:

" ....radšej ani nespievaj , je to na hovno , spievaš na hovno ....." :confused:

a jeden výkal za druhým , holt celebrita ....lepšie v spojení s tým jeho hovnom by bolo celevriťa ...;)
buchač
06.09.09,17:30
Nuž, prajem vám príjemné tešenie a "tešenie" sebasa;). Teda tým, ktorí máte túto voľbu.:)

Ja mám dve voľby , pozerať alebo nepozerať .....

Vybral som si ale tretiu , išiel som k PC ....zvyšok family ma priebežne informuje o rôznych kydoch ...viď vyššie ...:---:D
alla66
06.09.09,18:23
Tak nám to dnes začína .....;)

Máme sa na čo tešiť ...a máme sa na čo " tešiť " ....:rolleyes:
Predstavíme si porotu:
Pavol Habera http://www.youtube.com/watch?v=XxA7wna24A8
Marta Jandová alias Die Happy http://www.youtube.com/watch?v=tSYB7KyxZWg
Dara Rolins http://www.youtube.com/watch?v=EHAzBE9NeiY

Ondřej Hejma http://www.youtube.com/watch?v=t03Ua3AWoPo
Slayer666
06.09.09,18:36
Nejak to ani poriadne nezačalo a už sa Pali Habera pekne uviedol ....

Hneď , ako po prvýkrát sa dostal k slovu , jeho hodnotenie bolo ...:

" ....radšej ani nespievaj , je to na hovno , spievaš na hovno ....." :confused:

a jeden výkal za druhým , holt celebrita ....lepšie v spojení s tým jeho hovnom by bolo celevriťa ...;)

No vies, ale problem je ten, ze to na hovno bolo.:D
Stanislav 1975
06.09.09,18:50
Neviem,ale ja superstar nepovažujem za nejaký extra dobrý druh kvalitného programu-skor by som to hodnotil,ako brak(gýč),ktorý si (priznám sa) občas rád pozriem...:cool:
buchač
06.09.09,19:04
No vies, ale problem je ten, ze to na hovno bolo.:D

Sa nehádam , Ty do týchto vecí vidíš viac ako ja ...

Ja zasa niečo iné ...;)

No mne sa jedná , že by mal voliť trochu , slová , veď mohol použiť toľko výrazov , popritom " speváka " do múky položiť ....
Predsa len , mal by sa trochu ovládať , to za chvíľu by mohol použiť v hodnotení ...:

" ...počúvaj , Ty k....t , veď spievaš úplne na p..u , to moja Peštová na mojej flautičke lepšie píska ako Ty spievaš ...."
Slayer666
06.09.09,19:42
Neviem,ale ja superstar nepovažujem za nejaký extra dobrý druh kvalitného programu-skor by som to hodnotil,ako brak(gýč),ktorý si (priznám sa) občas rád pozriem...:cool:

Isteze, suhlasim. Mna to zaujima ako hudobnika, je to asi jedina reality show (ci co to je), ktoru si pozriem (i ked vzdy sa pytam sam seba, ked to skonci, ze preco som to pozeral). Okrem toho, je to skvely material pre psychologov. A tiez je to aj o tom, ze MOZNO sa tam objavi aj nejaky dobry hlas. Zatial tam bol jeden dobry (za tri roky), ale chcel by som aj nieco, co by sa vyrovnalo mojim oblubenym spevakom...takze pre toto pokusenie a plus pre ten psychologicky material si to pozriem.:D
Stanislav 1975
06.09.09,19:48
Isteze, suhlasim. Mna to zaujima ako hudobnika, je to asi jedina reality show (ci co to je), ktoru si pozriem (i ked vzdy sa pytam sam seba, ked to skonci, ze preco som to pozeral). Okrem toho, je to skvely material pre psychologov. A tiez je to aj o tom, ze MOZNO sa tam objavi aj nejaky dobry hlas. Zatial tam bol jeden dobry (za tri roky), ale chcel by som aj nieco, co by sa vyrovnalo mojim oblubenym spevakom...takze pre toto pokusenie a plus pre ten psychologicky material si to pozriem.:D

Slayer,sa mi páči to slovné spojenie "psychologický materiál"...;););)
Stanislav 1975
06.09.09,19:51
Koľko stoviek,ba možno tísícov ľudí sa už do superstar prihlásilo a z nich nikto,ani víťazi neoslnili,kariéru nespravili žiadnu a "sláva" trvala 5 minút...A zhasli...

Richard nemusíš sa báť-si na Slovensku číslo 1 a tak skoro nikto na teba nebude mať...:)
Stanislav 1975
06.09.09,19:52
Koľko stoviek,ba možno tísícov ľudí sa už do superstar prihlásilo a z nich nikto,ani víťazi neoslnili,kariéru nespravili žiadnu a "sláva" trvala 5 minút...A zhasli...

Richard nemusíš sa báť-si na Slovensku číslo 1 a tak skoro nikto na teba nebude mať...:)

Len pre upresnenie,nemyslím Richarda (admina),ale Richarda-syna Vlada Mullera...:D
bobino38
07.09.09,05:30
...vulgárnych výrazov nájdete veru už všade, v každom seriáli, filme, dokumente....morálka v spoločnosti upadá a preto sa nedivím že to ide aj cez telku....naposledy ma šokol dialóg vo filme "Pokoj v duši"...kde hlavný predstaviteľ skoro narazil do skupinky detí, padol z bicykla na cestu a jedno z detí, ktoré mohlo mať 5 rokov mu zakričalo: "...čo si slepý, ty k...t ?! "
Ibaka
07.09.09,05:44
Tiež takýto typ zábavy memusím mať, ale počul som celkom na záver jednu skladbu, ktorú hľadám. Je uplne na konci, keď skončil ten posledný chlapec spievať "slzy tvý mámy". Išlo to ako "podmaz", keď ho ukazovali ako vybehol zo štúdia. Ak si to pozriete v archíve, je to cca 2 minúty od konca programu. Ako mladý som su mal rád a teraz neviem ani od koho je a ako sa volá. Pomôžete mi ju identifikovať?
buchač
07.09.09,05:50
Tiež takýto typ zábavy memusím mať, ale počul som celkom na záver jednu skladbu, ktorú hľadám. Je uplne na konci, keď skončil ten posledný chlapec spievať "slzy tvý mámy". Išlo to ako "podmaz", keď ho ukazovali ako vybehol zo štúdia. Ak si to pozriete v archíve, je to cca 2 minúty od konca programu. Ako mladý som su mal rád a teraz neviem ani od koho je a ako sa volá. Pomôžete mi ju identifikovať?

Olympic Slzy tvý mámy ....

http://www.youtube.com/watch?v=BnmnXodRRr0
Ibaka
07.09.09,06:02
Ďakujem buchač, túto poznám, hľadám inú, ktorú hrali keď súťažiaci, ktorý spieval túto od Olympic, vybehol s výťazným úsmevom zo štúdia a poza radostných ovácií hrali jednu ktorú hľadám. Bolo to celkom na konci relácie cca 2 munúty od konca s pekným gitarovým začiatkom.
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/superstar/32028
buchač
07.09.09,06:24
Ďakujem buchač, túto poznám, hľadám inú, ktorú hrali keď súťažiaci, ktorý spieval túto od Olympic, vybehol s výťazným úsmevom zo štúdia a poza radostných ovácií hrali jednu ktorú hľadám. Bolo to celkom na konci relácie cca 2 munúty od konca s pekným gitarovým začiatkom.
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/superstar/32028

V tomto filme išla celá , začína cca 00 : 20 sekunda......;) a originál .....

http://www.youtube.com/watch?v=odOsx2AY6gs&feature=PlayList&p=8E209A1D25C76537&playnext=1&playnext_from=PL&index=52

Inak interprét Wild Thing

http://www.youtube.com/watch?v=wPe2GoG2QB8
Zdenka 0705
07.09.09,06:32
mimotemy
Ja si dnes radšej pustím o 20,00 čt1, ide nový retro seriál Vyprávěj...Prvá časť sa mi páčila.
Blankake
07.09.09,06:40
buchač ma predbehol, ale Wild Thing je názov pesničky, spieva to skupina Troggs;)

http://www.youtube.com/watch?v=4qHX493bB3U
Ibaka
07.09.09,06:41
Ďakujem, si dobrý pátrač, škoda že ti tu nemôžem dať bod za námahu.
To vieš, tieto trháky ma ukľudňujú :).
Ibaka
07.09.09,06:43
buchač ma predbehol, ale Whild Thing je názov pesničky, spieva to skupina Troggs;)

http://www.youtube.com/watch?v=4qHX493bB3U
Ano a púšťali sme si ju do zblbnutia z malého kotúčového magneťáku.
buchač
07.09.09,09:51
Ďakujem, si dobrý pátrač, škoda že ti tu nemôžem dať bod za námahu.
To vieš, tieto trháky ma ukľudňujú :).

To nebolo o pátraní , išel som na istotu ...

Totiž , keď som si pustil ten odkaz z Markízy , hneď som vedel , o čo ide ...

Starý dobrý rock ....;)
katka25
24.10.09,21:22
tak čo, pozeráte to ? ja áno. zajtra idú veľké hity :D
buchač
25.10.09,15:54
tak čo, pozeráte to ? ja áno. zajtra idú veľké hity :D

Daj pokoj , ja osobne zdrhám od televízora....hm , hity sú to ale v podaní originálov a nie nejakých rýchlokvasiek ...

Už len čakám , že v dohľadnej dobe po skončení tejto série sa dočkáme Superstar V 4 - ky....;):rolleyes:
Slayer666
25.10.09,19:00
No s tym Stairway to Heaven si aj dobre urobil, lebo to bolo...zle. A dokonca ani I Say a Little Prayer nebolo dobre. Ale zas Robert Plant a Aretha Franklin su sialene masiny. A to uz jedna dobra odspievala, cize je tam uz iba jeden dobry spevak...potom su tam este mozno dva znesitelni a zvysok...no ale pustime si nieco pekne.

http://www.youtube.com/watch?v=yC3Aj6S-uNY
buchač
25.10.09,19:11
[QUOTE=Slayer666;1188690]No s tym Stairway to Heaven si aj dobre urobil, lebo to bolo...zle. A dokonca ani I Say a Little Prayer nebolo dobre. Ale zas Robert Plant a Aretha Franklin su sialene masiny. A to uz jedna dobra odspievala, cize je tam uz iba jeden dobry spevak...potom su tam este mozno dva znesitelni a zvysok...no ale pustime si nieco pekne.

Popozeraj celé a daj mi potom komplet recenziu ....:D:D:D:D:D:D:D

Len tak na okraj , nemyslím si že Zepelínov by si len tak niekto trúfol ...a Planta ??? Už tobôž nie ....
Na to musí mať trochu iný hlas , vek , skúsenosti ....:rolleyes:

Na ZŠ som mal zakázané spievať , taký som hudobný " talent " :D:D:D, ale ešte viem oceniť dobrú muziku ...;)
Slayer666
25.10.09,20:29
Len tak na okraj , nemyslím si že Zepelínov by si len tak niekto trúfol ...a Planta ??? Už tobôž nie ....

Pekne.:D:D:D
pasuliatko
31.10.09,16:20
moja favoritka je Dominika Stará mohla by vyhrať :) vždy sa teším na jej pesníčku
Stanislav 1975
31.10.09,16:22
moja favoritka je Dominika Stará mohla by vyhrať :) vždy sa teším na jej pesníčku

Asi nie, víťaz je už známy a už sa len z povinnosti to dovysiela...:cool:
Eulalia
31.10.09,16:33
Asi nie, víťaz je už známy a už sa len z povinnosti to dovysiela...:cool:
Stanko, prezraď, kto to je, nech nemusím pozerať:D
Stanislav 1975
31.10.09,16:36
Stanko, prezraď, kto to je, nech nemusím pozerať:D

Myslím, že nieje o čom-ten Chodúr z Ostravy-nič mu nestojí v ceste k víťazstvu...:rolleyes:
michelle84
11.11.09,08:55
Tiež je mojím favoritom Martin Chodúr
Lenka*1
11.11.09,09:00
Mojou favoritkou bola Leona. Neuveritelny hlasisko, skoda ze vypadla :(
bobino38
11.11.09,09:09
jaj, tak moja favoriťka je Banášová..tá bude isto vo finále:-)))
alla66
11.11.09,11:08
Držím palce Martinovi, je najlepší ...posúďte sami;)http://www.youtube.com/watch?v=bexYFkjyqdYhttp://www.youtube.com/watch?v=uGg2F72eWdQ
pasuliatko
15.11.09,19:38
Asi nie, víťaz je už známy a už sa len z povinnosti to dovysiela...:cool:

viem...to je známe už odjakživa...ale pre mňa je to naj speváčka
pasuliatko
15.11.09,19:40
Chodúr ma pekný hlas ale je nevýraznýýýý, nezaujímavý pre šoubiznis podľa mňa, zdedil úžasný hlas a to ako vie zabaviť ľudí...ale nič viac
cloe
15.11.09,20:11
Nie je ani tak dôležité kto vyhrá, ale kto sa chopí šance. Pozrite sa kde je Zdenka Predná a kde je napr. Koščová alebo Vierka Berkyová.
Melnick
15.11.09,20:28
Vierka, naozaj je dôležité chopiť sa šance. Alebo by to malo byť: Vierka, naozaj je dôležité chopiť sa šance ??? :D:D:D
misomiso
15.11.09,20:45
Ten Hejma ma dnes kramy, alebo mu uleteli vcely? Uplne ho nespoznavam.
Melnick
15.11.09,21:08
Ten Hejma ma dnes kramy, alebo mu uleteli vcely? Uplne ho nespoznavam.
Chvíľami pôsobil na mňa úplne agresívne.:(
Slayer666
16.11.09,09:15
Ten Hejma ma dnes kramy, alebo mu uleteli vcely? Uplne ho nespoznavam.

No ale mal pravdu.:D
misomiso
16.11.09,11:16
Myslim, ze nie. V minulych kolach chvalil plosne vsetkych, to ja by som musel prizmurit obe oci, aby som toho bol schopny a teraz bol ako keby mu pichli adrenalin, jeho odbornost dost utrpela.
bobino38
16.11.09,11:44
myslím, že oni už nehodnotia, hovoria len to, čo im napíše scénar a réžia ....
Aankaa
16.11.09,12:12
Už to prestávam sledovať, skôr si odkrojím z voľného času pre minitalent.
Má to iný šmrnc a poniektorí maličkí umelci sú lepší ako tí "nastylovaní" pubertiaci v superstar. Už to nie je objektívne.
SUPERSTAR BY SA MALA ORGANIZOVAŤ S VEKOVOU HRANICOU SÚŤAŽIACICH OD 18 ROKOV. Takí tí mladší predsa len majú viac možností a čo s nimi robí bulvár.... veď to vidíme.
Aankaa
16.11.09,13:17
... a ešte to naťahovanie vysielacieho času, to množstvo reklám..... aj toto ma dosť odrádza od dobrého pocitu a zážitku zo sledovania.
misomiso
16.11.09,13:37
Aha takze zahada nasr..teho Hejmu vyriesena. Nasli ho udajne v zoznamoch STB a z toho dovodu mu aj zrusili koncert k vyrociu neznej revolucie v Cesku.
Aďka S
16.11.09,13:43
SUPERSTAR BY SA MALA ORGANIZOVAŤ S VEKOVOU HRANICOU SÚŤAŽIACICH OD 18 ROKOV. Takí tí mladší predsa len majú viac možností a čo s nimi robí bulvár.... veď to vidíme.

Tiež som nad tým premýšlala: Prečo taká nízka veková hranica - max. 30 rokov?!? Ale keď to človek sleduje, pochopí: kto z tých nad 30 by bol ochotný nechať so sebou robiť to, čo robia s tými deťmi? Kto z tých "dospelých" by im tam plakal pri každom vyraďovaní? Za koho z tých "dospelých" by hlasovali tie pubertálne hysterky? Myslím, že v tomto prípade platí nepriama úmera - čím nižšia veková hranica, tým vyššia sledovanosť a účasť na hlasovaní a naopak... a keďže ide o predovšetkým o účasť na hlasovaní, rozhodnutie je jasné...
buchač
16.11.09,13:54
... a ešte to naťahovanie vysielacieho času, to množstvo reklám..... aj toto ma dosť odrádza od dobrého pocitu a zážitku zo sledovania.

:D:D:D:D:D

Že dobrý pocit a zážitok.....

Tak ten dobrý pocit som mal naposledy , keď som sa dobre najedol ...dnes na obed ???:rolleyes:

A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....;)
Aankaa
16.11.09,14:40
[QUOTE=buchač;1210626]:D:D:D:D:D

Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....;)

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!
marina8
16.11.09,15:05
[QUOTE=buchač;1210626]:D:D:D:D:D

Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....;)

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!


ja si radsej precitam knihu alebo sa " zabavim" na porade;)
niektore prispevky stoja fakt za to, mam vacsi zazitok jak z " posty pre teba":eek::eek:;):D:D
kukurička
16.11.09,20:08
...kto dnes vypadol? ;)
jozka56
16.11.09,20:13
Ben Cristovao dnes vypadol. Asi veľký idol fanúšičiek, slzičky boli...:)
kukurička
16.11.09,20:18
Ben Cristovao dnes vypadol. Asi veľký idol fanúšičiek, slzičky boli...:)
...ďakujem Jožka...tipovala som iného, ale čo už...SMS posielajú podľa sympatii, tak sa nedá nič robiť;)
buchač
16.11.09,21:13
[QUOTE=buchač;1210626]:D:D:D:D:D

Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....;)

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!

No jedno lepšie ako druhé ....

Ani prišiť , ani priplátať ....

" Takí sme boli " - hm , keď vidím Kňažka , mám dosť , že aký je teraz a aký bol ...pokrytec jeden ...ale to je o inom ...
Tých jeho hostí je tiež všade plno a staré , ošúchané historky ... no neviem , neviem ...

" Modré z neba " - plnia sa želania ...hm , dobré to je , to spĺňanie prianí ...no táto relácia nejak nie je pre mňa .
Moje želanie , to jedno , sa splnilo a Tv Markíza aj s tou reláciou na ňom nemá podiel ...

X programov na STV 2 - reprízy nejak tiež nemusím ...

Takže radšej nejakú knihu , poprípade posurfujem po nete ...nezvyknem sa nejak nudiť ...;) teda , aspoň ja ...:rolleyes:
Marína
20.11.09,18:12
Milí moji, pripravila som pre vaše detičky(že by aj pre niekoho z vás?;)), bažiace po Superstar, pár prezentácii, hádam im to prinesie trochu radosti, to bolo mojim úmyslom, tak im to dožičte a nezazlievajte.:).
Olice
20.11.09,20:33
Milí moji, pripravila som pre vaše detičky(že by aj pre niekoho z vás?;)), bažiace po Superstar, pár prezentácii, hádam im to prinesie trochu radosti, to bolo mojim úmyslom, tak im to dožičte a nezazlievajte.:).
Evka, nedá sa oceniť príspevok, tak aspoň takto posielam bodík za Tvoju prácu, páči sa mi to, si šikuľka:).
Marína
20.11.09,20:37
Ďakujem Olinka.:)
Olice
20.11.09,20:39
Ďakujem Olinka.:)
Za máličko:).
cloe
20.11.09,20:42
Marína, musím povedať, že trošku pubertiaka zostalo aj vo mne, takže si mi urobila veľkú radosť s tým Benom:D Bol zlatý, strašne rada som sa na neho pozerala;)

P.S. A si fakt šikovná!:)
Marína
20.11.09,20:55
Vierka, potešilo ma, že aj ty máš radosť, takže stálo za to sa s tým "babrať" dva dni. Dalo by sa to urobiť aj efektnejšie, ale chcelo by to podstatne viac času. Aj z pesničiek, ak som nechcela uberať na kvalite, musela som z nich useknúť, na poradu sa totiž dajú pps súbory "prifariť" len do 3,8 MB.
cloe
20.11.09,21:01
Evka, pre mňa výroba prezentácií španielska dedina, takže mne to urobilo radosť tak ako to je, žiadne vylepšenie nepotrebujem.:)
Pekný večer!
jozka56
20.11.09,22:06
michelle84
22.11.09,19:47
Marína, perfektné, že sa ti chcelo spraviť také super prezentácie :-) Klobúk dole :-)
Marína
23.11.09,06:21
Ďakujem Miška, chcela som vám urobiť trošku radosti.:)
Zdenka175
23.11.09,16:51
Milí moji, pripravila som pre vaše detičky(že by aj pre niekoho z vás?;)), bažiace po Superstar, pár prezentácii, hádam im to prinesie trochu radosti, to bolo mojim úmyslom, tak im to dožičte a nezazlievajte.:).
Marína - ja som sa až v tejto rubrike dozvedela, že sa voláš Evka. Myslela som , že Marína. Fakt si odborník, keď si toto dokázala.:eek::D
Marína
23.11.09,21:12
Ďakujem Zdenka.:) V podpise mám uvedené moje meno, Eva.;)
buchač
13.12.09,20:32
...he, he ...a ja , že Superstar .....a ono prezentácie a predstavovanie ....ani čoby na recepcii .....ale finále až o týždeň bude ....;):rolleyes::cool::---:D:D:D:D:D
abel
13.12.09,21:22
Ale uznaj, že tie prezentácie sú krásne a do tejto témy patria. Na začiatku sme mali porotu , tých 6 strán medzitým som nečítala, teraz tu Evka spravila krásne profily všetkých superhviezdičiek.
Ja osobne začínam pozerať superstar, až keď je výber hotový, tie vtipné či skôr trápne komentáre poroty počas výberu nemusím, aj keď sedieť na ich mieste, asi by som reagovala niekedy ešte horšie.

Čo sa týka mojich tipov, myslím, že zajtra vypadne Dominika, aj keď spieva veľmi pekne a nepokazila hádam ani jednu pesničku.

Ak by to malo byť o speve, jednoznačne Chodúr, páčil sa mi hlas Bendiga a Leony Schenkovej. Ale ak by som mala 14 - 16, tak by som sa išla zblázniť zo Šmajdu. Mám ale trošku viac a tiež sa idem z neho zblázniť, ale úplne z iného dôvodu :confused: lenže show je aj o tom. Tak daj svoj tip na superstar.
marina8
13.12.09,21:36
Evka, pre mňa výroba prezentácií španielska dedina, takže mne to urobilo radosť tak ako to je, žiadne vylepšenie nepotrebujem.:)
Pekný večer!


pre mna su prezentacie 2 aj 3 spanielske dediny;)
skoda, ze bodiky nemozem pridelit:mee:
tak aspon takto posielam " koooopeeec virtualnych bodov";);):D:D
Marína
13.12.09,22:41
...he, he ...a ja , že Superstar .....a ono prezentácie a predstavovanie ....ani čoby na recepcii .....ale finále až o týždeň bude ....;):rolleyes::cool::---:D:D:D:D:D
Juraj, mrzí ma, že kvôli mne máš zamrníkovanú tému. Recepcia to zrovna nebola, skôr riadna "zaberačka", na dva dni. Ver, že len a len kvôli tomu, aby som tu zopár poraďákom a hlavne ich deťom urobila radosť. Mrzí ma, že tebe nie. Nezdalo sa mi vhodné kvôli tomu otvoriť identickú tému. Prepáč, prosím.


Ale uznaj, že tie prezentácie sú krásne a do tejto témy patria. Na začiatku sme mali porotu , tých 6 strán medzitým som nečítala, teraz tu Evka spravila krásne profily všetkých superhviezdičiek.
Ja osobne začínam pozerať superstar, až keď je výber hotový, tie vtipné či skôr trápne komentáre poroty počas výberu nemusím, aj keď sedieť na ich mieste, asi by som reagovala niekedy ešte horšie.

Čo sa týka mojich tipov, myslím, že zajtra vypadne Dominika, aj keď spieva veľmi pekne a nepokazila hádam ani jednu pesničku.

Ak by to malo byť o speve, jednoznačne Chodúr, páčil sa mi hlas Bendiga a Leony Schenkovej. Ale ak by som mala 14 - 16, tak by som sa išla zblázniť zo Šmajdu. Mám ale trošku viac a tiež sa idem z neho zblázniť, ale úplne z iného dôvodu :confused: lenže show je aj o tom. Tak daj svoj tip na superstar.
Elenka, ďakujem za ocenenie:), asi si vieš predstaviť, čo práca, súčasne aj zábava, na desiatich prezentáciach obnáša.
Tiež zdieľam tvoj názor až na Mira, mne sa ten chlapec páči, nielen ako spevák, je inteligentný a tiež sa mi páči jeho skromnosť.:)


pre mna su prezentacie 2 aj 3 spanielske dediny;)
skoda, ze bodiky nemozem pridelit:mee:
tak aspon takto posielam " koooopeeec virtualnych bodov";);):D:D
Ďakujem Marína.:)
buchač
14.12.09,13:36
Juraj, mrzí ma, že kvôli mne máš zamrníkovanú tému. Recepcia to zrovna nebola, skôr riadna "zaberačka", na dva dni. Ver, že len a len kvôli tomu, aby som tu zopár poraďákom a hlavne ich deťom urobila radosť. Mrzí ma, že tebe nie. Nezdalo sa mi vhodné kvôli tomu otvoriť identickú tému. Prepáč, prosím.

Ďakujem Marína.:)

....hm , to si akože vzala môj príspevok vážne ....???

..........že neverím ...............;):rolleyes:
Kazu
14.12.09,14:28
....hm , to si akože vzala môj príspevok vážne ....???

..........že neverím ...............;):rolleyes:

....sa divííííš? Teraz ti nepomôže ani :mee:
buchač
14.12.09,16:51
....
....
Elenka, ďakujem za ocenenie:), asi si vieš predstaviť, čo práca, súčasne aj zábava, na desiatich prezentáciach obnáša.
Tiež zdieľam tvoj názor až na Mira, mne sa ten chlapec páči, nielen ako spevák, je inteligentný a tiež sa mi páči jeho skromnosť.:)


Ďakujem Marína.:)

...ajajáááááj , Šmajdík .....

- že spevák ....vraj rocker ....ani v tom najhoršom sne ....radšej niečo ružové mal na seba hodiť ....;):rolleyes::cool:

- že skromný ....skromných ľudí poznám habadej , ale tento mladej medzi nich nepatrí ... :cool:

- inteligenciu nemôžem , nepoznám ho ...bolo by to nefér ...;)
pasuliatko
14.12.09,19:20
radšej Miro Šmajda ako Martin Chodúr
katarina.j
14.12.09,19:25
no a je to tu. škoda ze sme to čechom nenatreli a nepostupili Dominika s Mirom.ja som fandila radsej Dominike,Miro sa mi zda trocha detsky rocker a nie spevak na urovni /vid kolo čo spieval we are the champions-hrozne/.je to len môj nazor.Chodur na to ma, ale aj Dominika na to mala.škoda ze je viac čechov ako slovakov, tak asi dopadne aj to finale.
Kazu
14.12.09,19:26
Moja vnučka už má v tom jasno. Superstar bude Bagarová. Keď ju tá staršia upozornila, že veď Bagarová už vypadla tak malá len poznamenala: Ná nech, nevadí ale bude Superstar :D:D:D Neviem prečo sa tí ostatní vôbec ešte namáhajú :D
abel
14.12.09,19:31
no a je to tu. škoda ze sme to čechom nenatreli :confused: a nepostupili Dominika s Mirom.ja som fandila radsej Dominike,Miro sa mi zda trocha detsky rocker a nie spevak na urovni /vid kolo čo spieval we are the champions-hrozne/.je to len môj nazor.Chodur na to ma, ale aj Dominika na to mala.škoda ze je viac čechov ako slovakov, tak asi dopadne aj to finale.
V prvom rade to je súťaž o speve, takže Chodúr do finále jednoznačne patrí. A prečo postúpil Šmajda namiesto Dominiky, môj názor som už písala vyššie.
buchač
14.12.09,19:32
no a je to tu. škoda ze sme to čechom nenatreli a nepostupili Dominika s Mirom.ja som fandila radsej Dominike,Miro sa mi zda trocha detsky rocker a nie spevak na urovni /vid kolo čo spieval we are the champions-hrozne/.je to len môj nazor.Chodur na to ma, ale aj Dominika na to mala.škoda ze je viac čechov ako slovakov, tak asi dopadne aj to finale.

....toto by sa nikdy nestalo .....NIKDY .....aj za cenu zmanipulovania výsledkov ....pšt , ale tichúčko , nepovedzte nikomu ...;):rolleyes:

Veď to bolo predsa " ČESKOSLOVENSKÁ Superstar ...." :cool:
Mária27
14.12.09,19:48
Čo sa týka mojich tipov, myslím, že zajtra vypadne Dominika, aj keď spieva veľmi pekne a nepokazila hádam ani jednu pesničku.


Aj vypadla. Chlapci predsa len menej posielajú sms ...
Stanislav 1975
14.12.09,20:02
radšej Miro Šmajda ako Martin Chodúr

Platí ale to, čo som písal v príspevku č.29,31.10.2009- Chodúr je istý víťaz a len snílek si može myslieť niečo iné-i keď aj ja mám radšej Šmajdu, ale Chodúr ho vo finále doslova a do písmena prevalcuje, zničí ho,pošle do večných lovíšť-predpokladám,že bude mať 4 krát viac hlasov ako Šmajda...-bude to debakel...
wegamizi
14.12.09,20:07
Bez emocii, Cesi mali lepsi zaklad od zaciatku 10-ky, az na Bena
Mária27
14.12.09,20:14
Platí ale to, čo som písal v príspevku č.29,31.10.2009- Chodúr je istý víťaz a len snílek si može myslieť niečo iné-i keď aj ja mám radšej Šmajdu, ale Chodúr ho vo finále doslova a do písmena prevalcuje, zničí ho,pošle do večných lovíšť-predpokladám,že bude mať 4 krát viac hlasov ako Šmajda...-bude to debakel...

Bude to 2:1 ako počet obyvateľov. Minule bolo z ČR 2 mil. hlasov, zo Slovenska rekordných 1,2 mil.
Slayer666
15.12.09,14:18
Aj vypadla. Chlapci predsa len menej posielajú sms ...

Ale myslim, ze aj keby posielali rovnako vela, tak by nehlasovali nutne za opacne pohlavie. Neposlali by jej hlas len preto, ze je pekna. K tomu ma o dost vacsie sklony neznejsie pohlavie (moj nazor, bez akejkolvek urazky alebo sudenia).
katarina.j
15.12.09,14:33
....toto by sa nikdy nestalo .....NIKDY .....aj za cenu zmanipulovania výsledkov ....pšt , ale tichúčko , nepovedzte nikomu ...;):rolleyes:

Veď to bolo predsa " ČESKOSLOVENSKÁ Superstar ...." :cool:
No ved prave ze to bola Ceskolov.superstar, neviem preco to takto spojili akoby Slovaci nevedeli spievat.alebo zeby Cesi nemali na to pustit sa do takeho velkeho projektu...nuz je to na zamyslenie....a ta manipulacia vysledkov....to zas počtom obyvatelstva my nemame na čechov...
Paula
15.12.09,16:04
no a je to tu. škoda ze sme to čechom nenatreli




Keby Tvoje dieťa, vnúča, neter, synovec, dieťa Tvojich priateľov, dobrých kamarátov ....v tej súťaži zastupovalo ČR, aj vtedy by si takto? ;)

P.S.: Už iba šovinizmus Porade chýbal k šťastiu. Odchádzam.
janomila
15.12.09,16:33
Keby Tvoje dieťa, vnúča, neter, synovec, dieťa Tvojich priateľov, dobrých kamarátov ....v tej súťaži zastupovalo ČR, aj vtedy by si takto? ;)

P.S.: Už iba šovinizmus Porade chýbal k šťastiu. Odchádzam.


Aj šoubiznis patrí dnes k životu. Netvrdím, že je pre mňa k životu nevyhnutný, ale nemám kam ujsť. Moje tri deťúrence žijú so Superstar a tak nemám na výber. Ja som tiež kedysi žila na tajne chytanej rakúskej hitparáde a americkej hitparáde na Hlase Ameriky, ktorú som počúvala pod vankúšom. Takže ono sa to asi veľmi nemení.:)
Osobne si myslím, že vyhrá Chodúr. Je to vynikajúci spevák, ale aj u mňa sa prejavuje tá zdedená federálna nedôvera voči čomukoľvek česko-slovenskému, a tak sa z toho veľmi neteším. Možno keby vystupoval trochu skromnejšie, ešte by som sa miernila, ale on príde na pódium a ja mám z jeho vyjadrení pocit, že pre neho bola celá súťaž zbytočná, mali hneď v prvom finále vyhodiť zvyšných 11, veď on je najlepší.
Osobne som fandila Leone a Dominike. Ich Marie Rottrová a Lara Fabien veľmi pohladili moju dušu.
abel
15.12.09,16:40
mimotemy šoubiznis je kúštiček trošku iné ako šovinizmus mimotemy

Ja mať hlas ako Chodúr, tak mi prší do nosa a na Poradu ani neťuknem. Ale keďže ten hlas nemám, tak sa ma tu len tak ľahko nezbavíte.
katarina.j
15.12.09,18:31
Keby Tvoje dieťa, vnúča, neter, synovec, dieťa Tvojich priateľov, dobrých kamarátov ....v tej súťaži zastupovalo ČR, aj vtedy by si takto? ;)

P.S.: Už iba šovinizmus Porade chýbal k šťastiu. Odchádzam.


No to môžem s istotou povedať a reagovat. moje deti nemaju ten spravny hudobny sluch-žiaľ nezaspievaju mi žiadnu áriu, no na druhej strane dobre, aspon ich nebude lakat niečo ako superstar. synovci-tí su v puberte a maju ine priority - športove - akoby som ich počula "nas spev nelaka a nebavi,radsej si zahrame futbal"....proste v rodine uprednostnujeme sport. podla mna je to zdravšie a nie vytrčat sa napudrovany a natrenovany ako cvičena opica-lebo o tom to je, z detí robia dospelakov,ktorí často ani nevedia odpovedat a reagovat na slova moderatorov.cela superstar sa mi vidí chaba a jednotvarna, preto som nesmierne šťastna ze to už konecne konči a v klude si môžeme vychutnat sviatky pokoja a radosti.;)
Aňuška
15.12.09,19:57
.... preto som nesmierne šťastna ze to už konecne konči a v klude si môžeme vychutnat sviatky pokoja a radosti.;)

Katka, vy máte len jeden TV program?;)
katarina.j
15.12.09,20:12
Katka, vy máte len jeden TV program?;)
nie,mame ich takmer 50, ale nemam na vyber ak manzel chce pozerat take....
buchač
15.12.09,20:16
nie,mame ich takmer 50, ale nemam na vyber ak manzel chce pozerat take....

....tak si kúp ďaľší televízor ....alebo dva ....;)
Ivana Š
15.12.09,20:19
Však manžel ak chce pozerať také... nech pozerá, veď Ty nemusíš :)
napríklad môjho zaujímajú bondovky a pod. :confused: a ja to musím pozerať? :):):) nie, nie, ja nemusím, sú iné možnosti - napríklad si prečítam knihu, alebo takto ako dnes posedím na Porade :)
janasv
17.12.09,18:42
Osobne si myslím, že vyhrá Chodúr. ... on príde na pódium a ja mám z jeho vyjadrení pocit, že pre neho bola celá súťaž zbytočná, mali hneď v prvom finále vyhodiť zvyšných 11, veď on je najlepší.

Keď sa to tak vezme, aj v Slovenskej superstár 2 /?/bol od začiatku jasný Cmorík a bolo to OK. :D Vyzeral skromne a potom - vymenil frajerku, novú vraj podvádzal i inou, keď začal hrať muzikál.... :rolleyes: Tiež sa len potreboval zviditeľniť.... Showman je lepší Miro ale spevácky je lepší Martin. Miro sa zlepšuje, Martin už makal na speve pred súťažou. U mňa Martin. Ale ja nemám 14-16 rokov... a tam zaberie blonďavá hriva....
katarina.j
17.12.09,18:59
....tak si kúp ďaľší televízor ....alebo dva ....;)
no mame aj druhy televizor, ale ten pozeraju deti vo svojej izbe-a tam letia na plne gule rozpravkove programy.
katarina.j
17.12.09,19:01
Však manžel ak chce pozerať také... nech pozerá, veď Ty nemusíš :)
napríklad môjho zaujímajú bondovky a pod. :confused: a ja to musím pozerať? :):):) nie, nie, ja nemusím, sú iné možnosti - napríklad si prečítam knihu, alebo takto ako dnes posedím na Porade :)
no rada by som ta videla pozerat v klude tv pri dvoch malych zbojnikoch:D pri nich som vôbec rada,ze stiham to čo stiham, ze sa obcas dostanem napr. na poradu alebo si zacvičim chvilku.:)
buchač
17.12.09,20:53
no mame aj druhy televizor, ale ten pozeraju deti vo svojej izbe-a tam letia na plne gule rozpravkove programy.


no rada by som ta videla pozerat v klude tv pri dvoch malych zbojnikoch:D pri nich som vôbec rada,ze stiham to čo stiham, ze sa obcas dostanem napr. na poradu alebo si zacvičim chvilku.:)

...tak teraz ako ....?????

Tak zbojníci lietajú , alebo nelietajú ....

A mi nepovedz , že zbojníci nie sú v posteli ......povedzme , hm , do 21.00 hod ....hovorím o veku okolo cca 10 rokov ...
Lebo ak sú ešte hore , robia šarapatu , lietajú po obydlí ....no neviem , neviem ....asi Ti píšem čierny puntík ..;)
jsomsak
19.12.09,12:59
Vyhrat musi miro tak som sa to dozvedel od mojich dvoch dievok tak co uz
buchač
20.12.09,18:16
Len tak mimochodom ....


Keď sa povie nežný rocker Super- Star, určite si hneď vybavíte Mira Šmajdu

....hm , nežný ....hm , rocker ....:eek::eek::eek:

Ešte keby sa do ružového obliekol , aký že by bol nežnučký .....že neverím ...

P.S.:
Fanúšičky Mirove .....teraz ma zabite .....;):---:D
Stanislav 1975
20.12.09,18:20
Šmajda nemá absolútne žiadnu šancu-zbytočné kolo...:cool:
ludex
20.12.09,18:50
Šmajda nemá absolútne žiadnu šancu-zbytočné kolo...:cool:


Ja mám taký silný pocit,že posledné kolo bude možno prekvapenie. Podla mňa,Chodúr už nemá čo ukázať a Šmajda môže prekvapiť. ;)
Stanislav 1975
20.12.09,18:54
Ja mám taký silný pocit,že posledné kolo bude možno prekvapenie. Podla mňa,Chodúr už nemá čo ukázať a Šmajda môže prekvapiť. ;)

podľa mňa je to vylúčené- chodúr ho prevalcuje...
Mária27
20.12.09,19:02
Tak hlasujete a nekecajte!
ludex
20.12.09,19:05
podľa mňa je to vylúčené- chodúr ho prevalcuje...


Akože,Stano aj ja si myslím ,že Chodúr vyhrá,ale keď život je sviňa. Myslím,že Chodúr už ukázal všetko a je už niekolko kôl na na tej istej úrovni a Šmajda,možno ešte neaké rezervy má. Myslím,že Chodúr už nudí. Ale,necháme sa prekvapiť! Uvidíme,ako slepí povedal! :cool::cool:
pivko
20.12.09,19:07
podľa mňa je to vylúčené- chodúr ho prevalcuje...
By ma zaujímalo čím, veď ten jeho monotónny hlas mi už lezie na nervy:mad:.
Nech si len spieva sex bomb......sex bomb ako dvojník TJ
Šmajda je VÍŤAZ:D
pivko
20.12.09,19:09
Tak hlasujete a nekecajte!
Aj by som , ale mám mobil na firmu.:mee: a ako mi ten audiotext na faktúre potom prejde pri daňovej kontrole:rolleyes:
Stanislav 1975
20.12.09,19:15
Akože,Stano aj ja si myslím ,že Chodúr vyhrá,ale keď život je sviňa. Myslím,že Chodúr už ukázal všetko a je už niekolko kôl na na tej istej úrovni a Šmajda,možno ešte neaké rezervy má. Myslím,že Chodúr už nudí. Ale,necháme sa prekvapiť! Uvidíme,ako slepí povedal! :cool::cool:

uvidíme, ale nemyslím si,že by pubišky prehlasovali divákov,čo budú hlasovať za kvalitu...-je pravdou,že chodúr je taký nemastný-neslaný,a miro je taký malý sexsymbol,ale teraz to asi stačiť nebude,hmhm:cool:
Stanislav 1975
20.12.09,19:16
By ma zaujímalo čím, veď ten jeho monotónny hlas mi už lezie na nervy:mad:.
Nech si len spieva sex bomb......sex bomb ako dvojník TJ
Šmajda je VÍŤAZ:D

ja viem,si lokálpatriot...:cool:
Danila
20.12.09,19:21
Aj by som , ale mám mobil na firmu.:mee: a ako mi ten audiotext na faktúre potom prejde pri daňovej kontrole:rolleyes:Daj hlas na východ a ja Ti to ako nedaňový výdavok pošlem z môjho. Ale to nie je ovplyvňovanie. Fakt. To by ma vo sne nenapadlo.:);)
Mária27
20.12.09,19:24
Aj by som , ale mám mobil na firmu.:mee: a ako mi ten audiotext na faktúre potom prejde pri daňovej kontrole:rolleyes:

Tak to zaplatíš. Šak keď máš na pivko ...
pivko
20.12.09,19:31
Tak to zaplatíš. Šak keď máš na pivko ...
Však ja by som to aj chcel zaplatiť:D,ale potom to ako urobím? odpočítam tu sumu za Šmajdove hlasy z faktúry? A čo keď si ešte podám cez f. mobil aj loto a nedaj Bože vyhrám Jackpot:Dto budú akože peniaze firmy?:mee:
ludex
20.12.09,19:39
Však ja by som to aj chcel zaplatiť:D,ale potom to ako urobím? odpočítam tu sumu za Šmajdove hlasy z faktúry? A čo keď si ešte podám cez f. mobil aj loto a nedaj Bože vyhrám Jackpot:Dto budú akože peniaze firmy?:mee:


Mno,myslím že keď vyhráš Jackpot,tak tieto starosti asi nebudeš riešiť! Či? :D:D
jozka56
20.12.09,20:00
No fčul bol Miro suprácky:---:---:---mládež šalie:D
buchač
20.12.09,20:04
No fčul bol Miro suprácky:---:---:---mládež šalie:D

...ani pozerať nemusím ....stačí si prečítať tuto ....ako keby Karol Polák komentoval , sprievodné slovo v priamom prenose mal ...:rolleyes:;):D:D:D
jozka56
20.12.09,20:21
...ani pozerať nemusím ....stačí si prečítať tuto ....ako keby Karol Polák komentoval , sprievodné slovo v priamom prenose mal ...:rolleyes:;):D:D:D
Veď aj ja iba počúvam:D a ktorý to z tých športových komentátorov do éteru zahučal "k...a, góla dali", ale to bolo dávnooo:), za socíku.
....už viem Gabo Zenay/j/, ale kedy, prečo, načo, už:rolleyes:
ludex
20.12.09,20:32
Veď aj ja iba počúvam:D a ktorý to z tých športových komentátorov do éteru zahučal "k...a, góla dali", ale to bolo dávnooo:), za socíku.
....už viem Gabo Zelenay/j/, ale kedy, prečo, načo, už:rolleyes:
;):):o;):o:)
buchač
20.12.09,20:34
Veď aj ja iba počúvam:D a ktorý to z tých športových komentátorov do éteru zahučal "k...a, góla dali", ale to bolo dávnooo:), za socíku.
....už viem Gabo Zenay/j/, ale kedy, prečo, načo, už:rolleyes:

mimotemy

Nie ZENAY ...ale Gabo ZELENAY ....

Nikdy nezabudnem na jeho pamätný výrok , komentovanie v rozhlase ...:

" Ide golonka na švédsku bránku ....ide ...ľavá , pravá , ľavá , pravá .....a jajajáááááááj .....šťastie sedí na švédskej bráne a hompáľa nohami ....."

http://www.youtube.com/watch?v=ha8odeTk6Vo
jozka56
20.12.09,20:38
Áno Zelenay, rýchle prsty:rolleyes: veď žiaden Zenay nebol:(
Vebi34
20.12.09,20:45
Miro bol vo finále jednoznačne zaujímavejší. Na našej scéne taký spevák chýba, ako je Miro. Štýl Chodúra budú počúvať časom len staré mamy.
Mária27
20.12.09,21:02
Národný smútok
hnedoočka
20.12.09,21:03
jóóóój.........:mee:

aj sms som poslala....
jozka56
20.12.09,21:15
A veď je to brat:)
buchač
20.12.09,21:16
jóóóój.........:mee:

aj sms som poslala....

.......jóóóóóóój.....a ja som ani jednu neposlal , ani som sa nepos...

Normálne sa idem http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif , lebo Mireček " tvrďas " nevyhral ...
hnedoočka
20.12.09,21:21
.......jóóóóóóój.....a ja som ani jednu neposlal , ani som sa nepos...

Normálne sa idem http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif , lebo Mireček " tvrďas " nevyhral ...


jóóóój....a ty si zase hnusný...!!!!;):rolleyes::D

a pre mňa za mňa zastrel sa ,keď chceš!;):rolleyes:

ja by som to teraz v tej zime nerobila.....:D:D
Melnick
20.12.09,21:27
Národný smútok

Myslím, že nie.:) Hlas má Chodúr vynikajúci a právom vyhral, ale karieru urobí Miro oveľa väčšiu - je taký univerzálnejší a do tejto doby sa hodí oveľa viac . Myslím, že aj tvoriť piesne pre neho bude ľahšie ako pre Chodúra.

U mňa rovnako ako u Jandovej vyhral Martin Šmajda.:):):)

PS : no a konečne som zasa oslobodená od TV.
Melnick
20.12.09,21:28
jóóóój....a ty si zase hnusný...!!!!;):rolleyes::D

a pre mňa za mňa zastrel sa ,keď chceš!;):rolleyes:

ja by som to teraz v tej zime nerobila.....:D:D

Však on vie prečo to robí v tejto zime - iba sa postrelí, krv zhustne a nevykrváca. :D:D:D
buchač
20.12.09,21:34
Však on vie prečo to robí v tejto zime - iba sa postrelí, krv zhustne a nevykrváca. :D:D:D

mimotemy

http://www.mysmiley.net/imgs/smile/fighting/fighting0045.gifIné možnosti.....http://www.mysmiley.net/imgs/smile/fighting/fighting0043.gif
Martasch
20.12.09,21:42
Miro bol vo finále jednoznačne zaujímavejší. Na našej scéne taký spevák chýba, ako je Miro. Štýl Chodúra budú počúvať časom len staré mamy.


Vzhľadom na demografický vývoj to nie sú zlé výhliadky. :)
Stanislav 1975
20.12.09,22:21
Miro bol vo finále jednoznačne zaujímavejší. Na našej scéne taký spevák chýba, ako je Miro. Štýl Chodúra budú počúvať časom len staré mamy.

Nesúhlasím, to že sa niekto váľa po zemi ešte neznamená,že je zaujímavejší-proste chodúr je taký odrastenejší,inteligentnejší a rozumnejší.Miro je ešte len také ucho zbrklé-ja osobne si myslím,že chodúr viac dokáže...
I keď doteraz všetci "superstaristi" zhasli ako sviece veľmi rýchlo...
Stanislav 1975
20.12.09,22:23
Toto som písal pred dvomi mesiacmi-:eek::eek::eek::cool::cool::cool:




Re: SUPERSTAR Česko - Slovensko
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Eulalia
Stanko, prezraď, kto to je, nech nemusím pozerať
Myslím, že nieje o čom-ten Chodúr z Ostravy-nič mu nestojí v ceste k víťazstvu...
Stanislav 1975
20.12.09,22:27
:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes::)

Jéžiš a dokonca vyhral aj moj druhý mega-favorit- Kandráč je víťaz hviezdnej roty- všetko berieme...:D:D:D
VladoaKatka
20.12.09,22:45
Myslím, že nie.:) Hlas má Chodúr vynikajúci a právom vyhral, ale karieru urobí Miro oveľa väčšiu - je taký univerzálnejší a do tejto doby sa hodí oveľa viac . Myslím, že aj tvoriť piesne pre neho bude ľahšie ako pre Chodúra.

U mňa rovnako ako u Jandovej vyhral Martin Šmajda.:):):)

PS : no a konečne som zasa oslobodená od TV.
Úplne súhlasím s Majou. Už sa to stalo aj sa potvrdilo, že 2. alebo 3. dokonca aj skôr "vyhodený" zo surepstáristov urobili väčšiu kariéru. napr. ... Zdenka Predná, Miro Jaroš, ... atď.
cabada
21.12.09,05:24
Národný smútok

Nesúhlasím ;)
Chodúr bol na míle lepší...
Obaja majú šancu, dúfam, že ju dobre využijú.
Ale Chodúr je ZJAV :)
ono79
21.12.09,05:50
Bolo to fajn, ale tie reklamy.... Ale chodúr má super hlas, len ten prejav vždy rovnaký. Šmajda sa skôr pohral a prispôsobil k pesničke. A hodnotenie?!!!! No tak chodur objav a Šmajda??? Keby nevedeli spievať asi by sa tam nedostali. Veď Ben pohybový prejav na jednotku a spev?!! tak to že je Šmajda showman to neznamená že nie je spevák (žlutý pes) Nebolo to všetko na jedno kopytko.... ta tak. Ale dobre že to už skončilo.

Pekný dník, idem opäť makať:(
Mária27
21.12.09,12:47
V Česko - Slovenskej Superstar aj tak vyhral Moravák!
Slayer666
22.12.09,07:32
Úplne súhlasím s Majou. Už sa to stalo aj sa potvrdilo, že 2. alebo 3. dokonca aj skôr "vyhodený" zo surepstáristov urobili väčšiu kariéru. napr. ... Zdenka Predná, Miro Jaroš, ... atď.

Ale ved ta sutaz nie je o tom, ze kto aku karieru urobi. Ani sa netvari. Sice ani o speve nie je (to by museli byt po prve vymeneni porotcovia a po druhe zrusene ludove hlasovanie), ale to sa aspon tak tvari, aspon nam to chcu nahovorit.

Urcite spravila Zdenka vacsiu karieru ako Schindlerova, ale to neznamena, ze vie lepsie spievat. Vynikajuci spevak moze dozivotne spievat po baroch a otrasny spevak (napr. Madonna) moze byt medzinarodna superstar.:)
Stanislav 1975
22.12.09,07:51
Hovorte si čo chcete,ale najlepší v historii superstar bol Robo Mikla...:D:D:D
petmar
22.12.09,10:09
Talent je dobrá vec, ale aj spevák musí cvičiť, cvičiť, a jeho rast môže byť poznaťeľný. je to individuálne.
Gott sa nadrel. Karol Duchoň moc necvičil, Kája raz povedal, že keby cvičil, bol by lepší ako on. No a v dnešnej dobe je ešte veľa podružných faktorov vo vývoje kariéry....
Vebi34
22.12.09,12:48
Nesúhlasím, to že sa niekto váľa po zemi ešte neznamená,že je zaujímavejší-proste chodúr je taký odrastenejší,inteligentnejší a rozumnejší.Miro je ešte len také ucho zbrklé-ja osobne si myslím,že chodúr viac dokáže...
I keď doteraz všetci "superstaristi" zhasli ako sviece veľmi rýchlo...
Váľanie po zemi nie je štýl spevu. Miro sa dokázal prispôsobiť akémukoľvek štýlu či s gitarou alebo bez nej. Zaspieval naozaj všetko. Chodúrovi išli akurát tak evergreeny, v iných je stratený. A tá jeho trapná jednokročka raz vpravo, raz vľavo.Ale starým mamám to v rádiu prekážať nebude. :-)Oceniť treba aj to, že na rozdiel od Chodúra neštuduje na konzervatóriu, ale stavbárčine.
wegamizi
22.12.09,15:35
Je zaujimave, ze moj znamy, ktory ma presne ten isty styl spevu, ako Chodur, v ceskej superstar minuly rok neuspel. Konkretne Hejmovi vadil jeho "staromodny styl". Co k tomu dodat? Vsetko je vecou reklamy a penazi, teda aj talent ma svoje medze.
http://www.youtube.com/watch?v=j85D29GXkik
Slayer666
22.12.09,19:43
Váľanie po zemi nie je štýl spevu.

Jednoznacne. To je styl tranzu.


Miro sa dokázal prispôsobiť akémukoľvek štýlu či s gitarou alebo bez nej. Zaspieval naozaj všetko.

To je sice pravda, ale je tu taky jeden zadrhel. Mozeme to povazovat za iste plus, ale ake je relevantne?
Luciano Pavarotti vzdy spieval tym svojim lyrickym tenorom, opernym. Aj ked neskor pocas svojej kariery zacal spievat arie napisane pre dramaticky tenor, no na tie proste nemal a spieval ich svojim lyrickym tenorom. Vacsinou technicky dokonale, ale nebolo to celkom ono, proste nebol to Corelli, Caruso ci Del Monaco. Potom este neskor zacal spievat aj pop, blues, soul/funk, rock...dokonca death metal. No vzdy tam bol Maesto so svojim lyrickym tenorom a ten druhy spevak, s uplne odlisnym stylom - takym, aky si piesen ziadala. Teda co sa prisposobenia tyka, Maesto nula bodov. Znamena to, ze bol horsi spevak ako Miro Smajda??


Chodúrovi išli akurát tak evergreeny, v iných je stratený. A tá jeho trapná jednokročka raz vpravo, raz vľavo.Ale starým mamám to v rádiu prekážať nebude. :-)

Aj to je pravda. Ale nemyslim, ze je to az take relevantne. Aj to je pravda, ze nevie tancovat a vobec ako frontman je slaby. Ale to bola spevacka sutaz. Mne osobne jeho tanceky nevadili ani na televiznej obrazovke.


Oceniť treba aj to, že na rozdiel od Chodúra neštuduje na konzervatóriu, ale stavbárčine.

Chodur studuje klarinet, pokial sa nemylim. Sucastou predmetu klarinet nie je vyuka spevu. Mozno ma lepsie vyvinuty sluch, vie lepsie improvizovat na nejakom nastroji (sice konzervatorium je tusim aj v CR hlavne vazna hudba a tam by som zas improvizaciu velmi nehladal). Ale mozno lepsie pocuje Smajda, kto vie. No to je tak vsetko asi. Inak to nema k spevu co povedat - urcite spajanie sextakordov v stvorhlase, kontrapunkt a pod. mu pri speve velmi nepomoze, nie pri takom speve.

Osobne povazujem Chodura za celkovo lepsieho spevaka, ale uz sa mi to nechce dalej zdovodnovat. Ak mas radsej Smajdu, ja ti to neberiem, len som chcel poukazat na par veci, ze ci tie rozdiely medzi nimi, ktore spominas, su naozaj rozhodujuce.
cloe
22.12.09,20:22
Mne sa najviac páčila Monika Bagárová. Ak by jej niekto urobil pesničky "na telo", tak by som si asi kúpila práve jej CD.
Vebi34
26.12.09,16:59
Jednoznacne. To je styl tranzu.



To je sice pravda, ale je tu taky jeden zadrhel. Mozeme to povazovat za iste plus, ale ake je relevantne?
Luciano Pavarotti vzdy spieval tym svojim lyrickym tenorom, opernym. Aj ked neskor pocas svojej kariery zacal spievat arie napisane pre dramaticky tenor, no na tie proste nemal a spieval ich svojim lyrickym tenorom. Vacsinou technicky dokonale, ale nebolo to celkom ono, proste nebol to Corelli, Caruso ci Del Monaco. Potom este neskor zacal spievat aj pop, blues, soul/funk, rock...dokonca death metal. No vzdy tam bol Maesto so svojim lyrickym tenorom a ten druhy spevak, s uplne odlisnym stylom - takym, aky si piesen ziadala. Teda co sa prisposobenia tyka, Maesto nula bodov. Znamena to, ze bol horsi spevak ako Miro Smajda??



Aj to je pravda. Ale nemyslim, ze je to az take relevantne. Aj to je pravda, ze nevie tancovat a vobec ako frontman je slaby. Ale to bola spevacka sutaz. Mne osobne jeho tanceky nevadili ani na televiznej obrazovke.



Chodur studuje klarinet, pokial sa nemylim. Sucastou predmetu klarinet nie je vyuka spevu. Mozno ma lepsie vyvinuty sluch, vie lepsie improvizovat na nejakom nastroji (sice konzervatorium je tusim aj v CR hlavne vazna hudba a tam by som zas improvizaciu velmi nehladal). Ale mozno lepsie pocuje Smajda, kto vie. No to je tak vsetko asi. Inak to nema k spevu co povedat - urcite spajanie sextakordov v stvorhlase, kontrapunkt a pod. mu pri speve velmi nepomoze, nie pri takom speve.

Osobne povazujem Chodura za celkovo lepsieho spevaka, ale uz sa mi to nechce dalej zdovodnovat. Ak mas radsej Smajdu, ja ti to neberiem, len som chcel poukazat na par veci, ze ci tie rozdiely medzi nimi, ktore spominas, su naozaj rozhodujuce.
...konečného víťaza ukáže čas.Ak si budeš kupovať radradom Chodúrove vydané CD, je pre Teba víťaz.Ja si ho veru nekúpim.
Slayer666
26.12.09,19:01
Nene cosi, ja si nekupim ani jedneho.:D Su stovky pre mna dolezitejsich CDciek, ktore chcem pocut viac, takze az potom sa moze nejaky Chodur nachadzat v mojej zbierke.:)

A inak, ja som predsa hovoril o tom, kto je schopnejsi spevak, nie kto bude uspesnejsi ci viac na tom zarobi. To, ze sa niecoho preda viac, neznamena, ze je to lepsie (a uz vobec nie, ze ten, co na tom CD napr. spieva je lepsi spevak). Neviem, ci Mozart predal viac ako Madonna. Podla mna nie a to mal na to viac casu. A to je este Mozart, ten sa predava lepsie ako Palestrina, Rameau, Purcell, Strauss (Richard) alebo Sostakovic.

Ale inak suhlasim, ze to, ze Chodur vyhral, neznamena, ze bude v predajnosti uspesnejsi.
buchač
27.12.09,18:51
...konečného víťaza ukáže čas.Ak si budeš kupovať radradom Chodúrove vydané CD, je pre Teba víťaz.Ja si ho veru nekúpim.

V obchode:

"Prosím si CD Šmajdu a Chodúra."

"Zabaliť?"

"Nie, nie .....tu rozbijem."

;):rolleyes::---:D:D:D
buchač
21.02.11,19:36
Tak to znova začína ....ach jo ...:rolleyes:

Ale začína to dobre ....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12454.gif
buchač
04.04.11,18:10
....ja nič ....ja len tak ....;)

Simona Fecková

Lukáš Adamec


...žeby košičania ...???

:rolleyes::---:D
Stanislav 1975
04.04.11,18:18
Konečne ten nesympatický Noah Ellenwood sa spakoval, už dávno tam nemal byť- Harry poter mohol ísť ďalej, úprimny sympoš, Vokálikovu tiež by som ešte 1 kolo nechal , má pekné, zaujímavé oči - a poslal by som tú Celest preč...
tuta
04.04.11,18:22
....ja nič ....ja len tak ....;)

Simona Fecková

Lukáš Adamec


...žeby košičania ...???

:rolleyes::---:D

patričná hrdosť:D:D:D
buchač
04.04.11,18:27
...Simona je kámoška mojej dcéry ....alebo aj naopak ...;)