adriankaxx
07.09.09,07:12
zdravim Vas,
chcela by som poradit vo veci presneho znenia protifajciarskeho zakona.

moj znami ma pivaren,v ktorej sa vari a podava jedlo len od desiatej rana do tretej popludnia.
Miestnost nema rozdelenu na fajciarsku a nefajciarsku. Moze mat pivaren od rana do 17 hodiny nefajciarsku a potom do noci fajciarsku ?
Existuje aj taketo rozdelenie?
Prosim,aby mi poradil niekto,kto tomu naozaj rozumie

vopred dakujem
misomiso
07.09.09,05:25
Pisali o tom v mediach. Zakon nedefinuje, kedy sa jedlo podava. Preto znie odpoved - nie.
veronikasad
07.09.09,05:36
belo72
08.09.09,12:40
Tento zakon som privital aj ked si viem predstavit tych co v tom podnikaju a v dnesnej dobe maju co robit aby prezili. Taketo zakony by sa mali prijimat v case ked nehrozi ze je to dalsi /posledny / klinec do rakvicky. Hadam by som ten smrad z cigariet este trosku vydrzal :)
Kazu
08.09.09,13:20
Tento zakon som privital aj ked si viem predstavit tych co v tom podnikaju a v dnesnej dobe maju co robit aby prezili. Taketo zakony by sa mali prijimat v case ked nehrozi ze je to dalsi /posledny / klinec do rakvicky. Hadam by som ten smrad z cigariet este trosku vydrzal :)

No a ja sa práve chystám brázdiť podniky keď už tam nie je ten cigaretový smrad:--- a myslím to celkom vážne.
belo72
08.09.09,14:27
Aj mne to vyhovuje ale musime uznat ze do podnikov kde sa fajci chodi viac ludi ako do tych kde je zakaz. Dokonca aj mamicky deti tahaju do toho smradu len aby si mohli pri kavicke pofajcit. Ako pisem zakon je dobry len doba je zla .
rickman
08.09.09,14:59
Cele je to postavene na hlavu. A teraz nemyslim len tento zakon, ale vobec pristup k fajceniu. Ked nie je fajcenie zakazane, tak je zle. Ked ho zakazu, este horsie.
belo72
09.09.09,07:56
Ohen s vodou si ruky nepodaju :)