slavonix
07.09.09,07:51
Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?
Chobot
07.09.09,06:33
Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?

Neviem, kde si urobil chybu, ale odinštaluj to a odtiaľto:

http://www.wp.sk/na-stiahnutie/

si stiahni ešte raz slovenskú verziu. Mohlo sa stať, že niekto miesto slovenskej verzie omylom dal na stiahnutie (alebo link na) anglickú verziu.

Alebo si pozri tvoju verziu WP a stiahni si správnu slovenčinu to tvojej verzie na tej istej stránke.
Fero11
07.09.09,06:41
Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?
Ja si uz celkom dobre na to nepamatam, ale ked pozeram do tych suborov, tak je tam len subor wordpress-281-SK.zip\wordpress-281-SK\wp-content\languages\sk.mo to znamena, ze by to malo na teba hovorit slovensky, pripadne pri instalacii je moznost na vyber sk, alebo eng
mpca
07.09.09,07:15
je rozbalena v spravnom adresari?
slavonix
07.09.09,11:48
jo...uz mi to funguje...musel som prepisat riadok language v subore wp-config...teraz ma vsak trapi ine...ked si tuknem na rubriku zobrazi mi riadok v anglictine - Archive for the ‘poézia’ Category...dalo by sa aj toto niekde nastavit aby to bolo slovensky...pripadne nebolo...
mp4
07.09.09,12:25
to musis upravit zdrojaky v teme
Fero11
07.09.09,12:47
jo...uz mi to funguje...musel som prepisat riadok language v subore wp-config...teraz ma vsak trapi ine...ked si tuknem na rubriku zobrazi mi riadok v anglictine - Archive for the ‘poézia’ Category...dalo by sa aj toto niekde nastavit aby to bolo slovensky...pripadne nebolo...
Nieze by som ta chcel z tohto fora vyhanat, ale ela veci sa dozvies na tomto fore http://www.techforum.sk/forumdisplay.php?f=2