jankazb
07.09.09,10:16
Môžete mi niečo povedať ku kvalite systému Salamander Streamline, bezpečnostné kovanie Aubi 300 Safety, izolačné 3 sklo 4-16-4-14-4 Sklolid. Mám veľmi zaujímavú CP ;). Ďakujem
chipoliny1
07.09.09,10:13
Ja som s nimi spokojný, mam ich založené od ulice a dobre izolujú aj hluk. Ja som ich kupoval pred pol rokom a platil som ako za dvojsklo, takže som s CP bol spokojný len si treba dať pozor na zabudovanie aby to bolo kvalitné
stonka
07.09.09,10:40
Aj ja som s nimi spokojná. Super izolácia aj proti hluku, ako písal chipoliny1. A mňa ženu, keď som si vyberala okná, okrem iného zaujal aj ich vzhľad;) Pekný, oblý profil a ultra biela farba.
brunop
07.09.09,11:56
Ja ich mam uz druhy mesiac a som zatial spokojny. Sice stale cakam na technika, ktory ich mal dostelovat, a ktory sa mal urcite zastavit najneskor 14 dni po montazi. Mam izolacne trojsklo (tiez som si vydupal cenu ako za dvojsklo), ale kovanie je Maco Multimatic. Zatial som spokojny. Priprav sa aj na to, ze trojskla su tazke jak fras. Citit to aj pri otvarani okien.
Lenka1979
07.09.09,12:33
Ja ich mam uz druhy mesiac a som zatial spokojny. Sice stale cakam na technika, ktory ich mal dostelovat, a ktory sa mal urcite zastavit najneskor 14 dni po montazi. Mam izolacne trojsklo (tiez som si vydupal cenu ako za dvojsklo), ale kovanie je Maco Multimatic. Zatial som spokojny. Priprav sa aj na to, ze trojskla su tazke jak fras. Citit to aj pri otvarani okien.

Samotné profily Salamander sú ťažké jak fras... nie je to poľská výroba - ako z papiera...:mad:
jankazb
08.09.09,04:40
Ďakujem za odpovede. Dúfam len, že to kovanie bude OK, nič som do teraz o ňom nenašla.
220870
08.09.09,05:15
Aubi je v pohode .Skôr sa pýtajte na výrobcu skla.To je to najdôležitejšie.Je v tom najviac podvodov.