elli
15.08.05,14:24
Od soudu

Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března."

----------------------------

Polehčující okolnosti

Soudce k obžalovanému:

"Chcete uvést nějaké polehčující okolnosti?"

"Ano, chtěl bych říct, že už jsem byl třikrát trestaný a vůbec to nepomohlo!"

----------------------------

Výzkumy

Národní Institut Zdraví oznámil, že přestane používat krysy k léčebným pokusům a

místo nich začne používat právníky. Uvádějí tři hlavní důvody:

1. V zemi je nyní více právníků, než krys.

2. Výzkumní pracovníci si nevytváří k právníkům během pokusů tak silné citové

vazby, jaké si vytvářeli ke krysám.

3. Jsou věci, které, ať se snažíte sebevíce, krysy neudělají.

----------------------------

Pláž

Co máte, když pohřbíte šest právníků po krk v písku?

Málo písku.

----------------------------

Před a po

Když osoba napomáhá zločinci porušovat zákony, než je zločinec zatčen,

nazveme ji komplicem.

Když osoba napomáhá zločinci porušovat zákony, když je zločinec zatčen,

nazveme ji obhájcem.

----------------------------

Relativita

Mladý významný právník byl zrovna na cestě k soudu k projednání jednoho složitého případu, když tu se najednou zničeho nic octl před nebeskou branou. Svatý Petr jej uváděl dovnitř a právník protestoval proti své předčasné a náhlé smrti:

"Jsem příliš mladý, než abych zemřel. Je mi teprve 35!"

Svatý Petr souhlasil, že 35 je přeci jen docela málo na vstup do nebeského království, a přislíbil, že se na jeho případ podívá. Vrátil se za hodinu a říká právníkovi:

"Synu, obávám se, že chyba je někde u vás. Ověřili jsme váš věk na základě hodin fakturovaných vámi vašim klientům, a zjistili jsme, že je vám nejméně 108 let."

----------------------------

Obchod s kuriozitami

Přišel takhle chlápek do obchodu se vším možným. Zaujala ho krásně zpracovaná mosazná krysa, opravdu umělecké dílo. Zeptal se prodavače a dohodli se na ceně. Prodavač jej upozorňuje:

"Pane, nebereme žádné reklamace. Jak si to jednou odnesete, je to vaše a nevezmu si to zpátky za žádných okolností."

Chlápek souhlasí, zaplatí a nese si krysu domů. O pár bloků dál si najednou všimne, že za ním po ulici cupitá živá krysa. A najednou další, a další, za chvilku jsou jich stovky, všechny jej trpělivě a klidně sledují. Brzy je celá ulice zaplavena krysami. Chlap zpanikaří a rozběhne se, krysy za ním. Bylo jich už nepočítaně. Chlapovi došlo, že jdou po té sošce. Doběhl tedy k řece a šup sošku do vody. A celé to procesí krys se nahrnulo do řeky za soškou a utopilo se. Chlápek se otočil a došel zpátky do krámu. Hned jak vešel, prodavač na něj:

"Pane, říkal jsem vám, že reklamace neberu!"

"To je v pořádku. Já se chci jen zeptat, jestli byste náhodou neměl mosaznou sošku právníka."

----------------------------

Zeměpis

Proč je v Kalifornii tolik právníků a v New Jersey tolik skladů toxických odpadů?

New Jersey si vybíralo první.

----------------------------

Telegramy

Právník měl u soudu složitý obchodní případ. Jeho klient byl zrovna obchodně mimo město, když se soud sešel k vynesení rozsudku, který zněl ve prospěch tohoto klienta. Právník mu proto posílá telegram:

"Spravedlnost trimufovala."

Načež klient okamžitě telegramuje zpátky:

"Ihned podejte odvolání!"

----------------------------

Z pekla

Jeden chlap šel za svoje hříchy do pekla. Když ho vedli na jeho místo věčného utrpení, zahlédl tuhle právníka, jak vášnivě obcuje s nádhernou ženskou. Chlap si tak pro sebe mrmlá:

"Teda, já se na to vykašlu. Já se budu nadosmrti vařit v kotli a tady nějakej blbej právník si bude věčně užívat s takovou babou!"

Pekelník, který ho odvádí, ho rýpne vidlema a říká:

"Sklapni, nemáš co kecat do toho, jakej trest ta ženská dostala!"

----------------------------

O Jehovistech

Právníka se ptali, jestli by se chtěl stát Svědkem Jehovovým.

On odmítl, protože prý nebyl svědkem té nehody, ale rád by se toho případu

ujal u soudu.



Aky je rozdiel medzi pravnikom a pijavicou?

Ked umries, pijavica z teba odpadne.
durisovad
15.08.05,13:19
Dvaja pravnici - pat pravnych nazorov.