Majky11
07.09.09,19:00
Ahojte...

Chcem Vás poprosiť o nejaké info ohľadom laserovej vodováhy.

Aké s ňou máte skúsenosti, príp. nejaký konkrétny model, ktorý by ste doporučili na stavbu

" Presnosť výsadou "
220870
07.09.09,17:24
Neviem na čo chcete laserovú vodováhu? Sú to pomerne kazivé veci .Majú nízku nárazuvzdornosť.Čo je prvé kritérium na stavbe.Tie lacnejšie sú aj pomerne nepresné.Ale všetko záleží od toho čo s tým chcete merať.
ski555
07.09.09,17:35
v googli je pomerne veľa informácií
rkantor
22.09.09,07:46
Super vec!!! ja mam bosch taku zelenu robí laserový kríž a stála nejaké tri tisícky. Ako som povedal super vec robím s ňou všetko a veľmi dobre vidieť lúč a somoniveluje. Nekupuj tie lacnejšie -ten lúč tam potom vôbec nevidno. V predajni si to vyskúšaj a sam uvidíš rozdiel. Využil som to na všetko:okná, výšky podláh, sadrokarton, obklady.
Našiel som link na podobnú ako mam ja neviem jej čislo:
w.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-5028474)-laser-krizovy-bosch-pcl-10-set-stativ.html
Chcel som ušetriť tak som kupil bez statívu lebo som mal statív ale som olutoval lebo stativ bol z lejzrovej vodovahy z lidlu a tá je na.... hneď sa polámal. Cauko
vturansky
22.09.09,08:58
Super vec!!! ja mam bosch taku zelenu robí laserový kríž a stála nejaké tri tisícky. Ako som povedal super vec robím s ňou všetko a veľmi dobre vidieť lúč a somoniveluje. Nekupuj tie lacnejšie -ten lúč tam potom vôbec nevidno. V predajni si to vyskúšaj a sam uvidíš rozdiel. Využil som to na všetko:okná, výšky podláh, sadrokarton, obklady.
Našiel som link na podobnú ako mam ja neviem jej čislo:
w.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-5028474)-laser-krizovy-bosch-pcl-10-set-stativ.html
Chcel som ušetriť tak som kupil bez statívu lebo som mal statív ale som olutoval lebo stativ bol z lejzrovej vodovahy z lidlu a tá je na.... hneď sa polámal. Cauko

100% suhlasim. Kupil som si laserovu vodovahu za cca 30 EUR aj so strativom a aj za to stoji. Na 10m ma odchylku cca 5cm. Pokusal som sa to nastavit dost dlhu dobu. Stativ je velmi citlivy a krehky. Hned sa rozlamal. Tak mi zostala len ta 40 cm vodovaha.