belo72
08.09.09,09:19
Nahodil som tu temu ohladom noveho produktu ktory je na EU trhu uplnou novinkou a 99% z tych co navstevuju tento portal nemali moznost nieco take ani vidiet. Zavesil som to tu preto ze sam som tu nasiel dobre napady a rady a vela ludi sa tu pyta s cim zacat. Nikde som ho este nepropagoval a chcel som aby navstevnici tohto portalu boli medzi prvymi. Nepotrebujem tu tomu robit ziadnu reklamu preto som nepridal ziadne odkazy. Chcel som len ak by mal niekto zaujem aby to tu nasiel a mal moznost s niecim zacat pripadne sa na nieco opytal. Som sklamany z toho ze sa zrusi tema o ktorej nic neviete bez toho aby ste chceli aspon nejake vyjadrenie / cest vynimkam /. Samozrejme ja to tu uz nedam ak by sa dotycny co to zrusil uvedomil moze to nahodit spat. Ak ste presvedceny ze je to reklama / pozri sa kolko je tu skrytej reklamy staci zadat ze si s tym neviem poradit / a nikomu by to nepomohlo tak nech to tu nie je - ja si viem produkt spropagovat ovela ucinnejsie :)
bolacka
08.09.09,07:20
no a o aky produkt teda ide?
belo72
08.09.09,07:26
na to budem odpovedat uz len cez sukromnu postu pokial sa tema nenahodi spat.
bolacka
08.09.09,07:41
no a co Ti brani v tom mi to napisat cez sukromnu postu?:)
belo72
08.09.09,08:24
Vela prace - uz ti to zaslem :)
rickman
08.09.09,09:46
O co ide? Ja nerozumiem. Admin ti zrusil nejaku temu a teraz si nastvany?

Posli SS. Som zvedavy, ci budem to 1% alebo tych 99% :).
linda23
08.09.09,10:21
ja som tiež zvedavá, a nejaký nápad by som uvítala, tak ho pošli aj mne....prosím.
belo72
08.09.09,10:58
Nastvany nie som. Len ma mrzi ze vela ludi tu hlada prilezitost a ak niekto nieco nahodi tak ho zrusia. Zrejme to posudil ako reklamu. Mame licenciu pre viac nez pol EU a je to uplna novinka ,myslim ze dobra prilezitost s niecim zacat. Reklamu si budem robit niekde upne inde tu to nepotrebujem. Ak mate zaujem vediet o co ide podporte ma nech nahodia temu naspat ved nemusi hned niekto nieco kupovat ale byt informovany , pripadne vyjadrit svoj nazor k produktu nie je zle :)
linda23 ak sa nechces zaoberat stavebnictvom velmi ti to nepomoze .
Dav
08.09.09,18:22
Nastvany nie som. Len ma mrzi ze vela ludi tu hlada prilezitost a ak niekto nieco nahodi tak ho zrusia. Zrejme to posudil ako reklamu. Mame licenciu pre viac nez pol EU a je to uplna novinka ,myslim ze dobra prilezitost s niecim zacat. Reklamu si budem robit niekde upne inde tu to nepotrebujem. Ak mate zaujem vediet o co ide podporte ma nech nahodia temu naspat ved nemusi hned niekto nieco kupovat ale byt informovany , pripadne vyjadrit svoj nazor k produktu nie je zle :)
linda23 ak sa nechces zaoberat stavebnictvom velmi ti to nepomoze .
Tému som otvorila. Dôvod zrušenia bolo posúdenie príspevku ako reklamy.
belo72
09.09.09,07:45
Hadam to uz nebude pre nikoho problem :) Ak ano nech ma pred zrusenim upozorni pripadne ak by sa zdalo ze co pisem je uz reklama nech ma na to upozorni.
Dakujem