anka
16.08.05,07:06
Ak nahlasim zamestnanca mailom pred vznikom prac.pomeru, je potrebne povrdit prihlasku pisomne do 3 prac.dni. Mali sme kontrolu z inspek. prace a tvrdili mi, ze by sme mali prihlasky odniest osobne, aby sme mali na prihlaske datum prijatia v SP, pretoze sa moze stat, ze posta pojde aj tyzden. Podla mna to nie je pravda, ved ak do troch dni podam prihlasku na poste a mam o tom doklad, tak by to malo byt v poriadku. Vie mi niekto povedat, ci sa mylim?
Darana
16.08.05,05:08
Všetci z nás s tebou určite súhlasia. Ale bohužiaľ pravdy sa nikdy nedovoláš, pokiaľ nebudeš mať na tej prihláške pečiatku. Už sme tu o tom diskutovali a jednoznačne sme sa zhodli, že najlepšie je chodiť tam osobne pre pečiatku...
brm
16.08.05,05:12
a oni ju nespracujú bu´d vôbec, alebo do troch štyroch mesiacov...pf...pakáreň
petra:-)
16.08.05,05:18
Alebo sa stratí, ako moje ELDZ za posledné dva roky. Ešteže som mala na kópiach pečiatku z podateľne. :rolleyes: Ja radšej všetko nosím osobne. Istota je pečiatka :D
ilona
16.08.05,06:19
To sa ide osobne,keď je to blízsko,ale skúste ísť 30-45 km s každou prihláškou a ešte teraz keď je plno dohodárou,nepripadá do úvahy.
Daska
16.08.05,06:26
To sa ide osobne,keď je to blízsko,ale skúste ísť 30-45 km s každou prihláškou a ešte teraz keď je plno dohodárou,nepripadá do úvahy.
Ak je to daleko, posielala by som doporucene...
Stina
16.08.05,09:11
Tiež ich posielam doporučene. SP mi ich " obratom " vráti potvrdené cca po dvoch a viac mesiacoch.
Johanka
16.08.05,09:40
Čo Ti vrátia potvrdené?
evina
16.08.05,09:45
Čo Ti vrátia potvrdené?
kópie prihlášok....
dada 1
16.08.05,11:35
Všetci z nás s tebou určite súhlasia. Ale bohužiaľ pravdy sa nikdy nedovoláš, pokiaľ nebudeš mať na tej prihláške pečiatku. Už sme tu o tom diskutovali a jednoznačne sme sa zhodli, že najlepšie je chodiť tam osobne pre pečiatku...Teraz nám skončila kontrola zo SP pani volala že mám doniesť prihlášky z r.2004
4 ľudí / medzi nimi aj ja/ lebo nie sú prihlásený, našťastie som mala riadne potvrdené prevzatie reg.listov tak začali pátrať u seba a mali zaujímavú výmenu názorov medzi sebou kto urobil chybu.Takže ja by som to tam radšej odniesla.
Jankaaa
16.08.05,11:38
Ja im tiež posielam kópie, ale ešte mi ich nikdy neposlali potvrdené. Keď som tam volala, tak mi povedali že neposielajú a bodka. Tak mám akurát doklad z pošty, že som posielala sociálke list. Som zvedavá, čo sa stane ak mi nejakú prihlášku,odhlášku stratia.
janka37
16.08.05,12:47
Jankaaa, keď im k tomu priložíš ofrankovanú obálku s adresou, mali by ti to poslať. Viacerí tu už písali, že im to takto funguje.
Ale ak majú vypisovať obálku a ešte za to platiť, tak budeš na kópie čakať zbytočne.
Bubika
16.08.05,13:41
Tiež ich posielam doporučene. SP mi ich " obratom " vráti potvrdené cca po dvoch a viac mesiacoch.
aha a ja sa po mesiaci a pol cudujem, ze mi ich zatial nevratili (ani odhlasku, ani ELDZ) ... takze asi nic noveho
Bubika
16.08.05,13:43
Jankaaa, keď im k tomu priložíš ofrankovanú obálku s adresou, mali by ti to poslať. Viacerí tu už písali, že im to takto funguje.
Ale ak majú vypisovať obálku a ešte za to platiť, tak budeš na kópie čakať zbytočne.
ups, tak teraz som trocha na pochybach, ci mi to poslu, lebo ofrankovanu obalku som veru neprilozila. Ale doteraz vzdy, ked som napisala sprievodny list a prilozila kopiu prihlasky ... tak mi to poslali spat. Uvidim
brm
16.08.05,14:44
Jankaaa, keď im k tomu priložíš ofrankovanú obálku s adresou, mali by ti to poslať. Viacerí tu už písali, že im to takto funguje.
Ale ak majú vypisovať obálku a ešte za to platiť, tak budeš na kópie čakať zbytočne.figu zelenú borovú makovú a či čo...peňazí za vloženú obálku ...v živote mi nič nevrátili
Evanka
28.09.05,10:27
Chcela by som vyplniť Prihlášku zamestnanca do soc. poisťovne (DoVP) na počítači. Ale žiaľ nedá sa mi zo stránky www.socpoist.sk (http://www.socpoist.sk/) stiahnuť. V porade som preklikala, ale nenašla som. Ak by ju niekto mal, vo formáte pdf., aby som ju mohla vyplniť priamo na počítači, prosím, prilepte! Vopred srdečne ďakujem.
Iveta
28.09.05,10:41
nech sa páči;)
Evanka
28.09.05,10:52
Ivetka, si poklad. Srdečná vďaka.