andrej.bat
09.09.09,20:14
cawes neleti tu niekto nahodou do frankfurtu na letisko HaAHN cez ryanair?
ja letin 12 novembra a potrebujem sa dostat potom na hlavne frankfurtske letisko vie niekto poradit dobre info? (pripadne potrebuje sa niekto tam dostat?)
diky za tipy
zdendo
14.09.09,10:03
Priamo z Letiska HAHN Ti pojde bus do Frankfurtu. Ide aj na hlavne letisko.
bus stoji asi 12€ a je to bus Ryanair. Nam cesta trvala asi hodinu.
Je to podobne ako z letiska BA ide autobus Ryanair Vision do Viedne.
andrej.bat
15.09.09,18:47
Priamo z Letiska HAHN Ti pojde bus do Frankfurtu. Ide aj na hlavne letisko.
bus stoji asi 12€ a je to bus Ryanair. Nam cesta trvala asi hodinu.
Je to podobne ako z letiska BA ide autobus Ryanair Vision do Viedne.

hmm super dakujem za radu :):D
andrej.bat
17.09.09,19:35
chcem sa opytat ako sa kontroluju rozmery na batozinu na palubu lietadla? su na to prisny? co sa stane ak je kufofr co berim na palubu je o par cm vacsi.. ale len jedna cast (hlbka) sirka a vyska su o 5-10 cm mansie.. pustia ma aj s takou? mozete mi neikto poradit? dakujeeeem :):):):)
zdendo
17.09.09,21:21
Je to individualne.
Na niektorích letiskach to beru vazne, na niektorích prizmuria oko.
Ja sa vzdy pozriem ako sa chovaju pracovnici na kontrole a vyberiem si toho co sa zda byt sympaticky.
Ale v Bratislave toho vela na vyber nebudes mat.
Maju tam na to taku sablonu a vahu.
Mne sa ale nestalo ze by som nepresiel:-) a to som mal takmer vzdy väcsiu prirucku.
Na velkych letiskach je kontrolorov aj 20 :-)
andrej.bat
19.09.09,18:44
Je to individualne.
Na niektorích letiskach to beru vazne, na niektorích prizmuria oko.
Ja sa vzdy pozriem ako sa chovaju pracovnici na kontrole a vyberiem si toho co sa zda byt sympaticky.
Ale v Bratislave toho vela na vyber nebudes mat.
Maju tam na to taku sablonu a vahu.
Mne sa ale nestalo ze by som nepresiel:-) a to som mal takmer vzdy väcsiu prirucku.
Na velkych letiskach je kontrolorov aj 20 :-)

oki diiky ja letim z bts do frankfurtu.. stal mam mensie obavy.. bo lowcoastaky nemam rad :) ale za 15 € aj s batozinou by om bol sprosty keby som ich nevyuzil :)
yka
25.09.09,07:08
chcela by som sa opytat este jednu otazku ohladom ryanair. lietala som s nimi uz viackrat, ale teraz som si prvykrat nekupovala letenky cez cestovku, ale cez net.
pri objednavani leteniek mi prisla sprava, ze musim mat online check in, lebo inak budem platit poplatky priamo na letisku. je to skutocne tak? a ako mam spravit ten online check in. doteraz som sa vzdy hlasila priamo na letisku. dik za infosky :-)
zdendo
25.09.09,18:52
Urcite si dostala mailom aj nejaky rezervacny kod.
na stranke ryanair mas tlacitko online check in.
tam si to vyplnis potvrdis a nezabudni si vytlacit palubny listok.
bez neho si budes musiet dodatocne vybavit palubny listok na letisku a to uz nieco stoji.
online check in sa da si urob den-dva pred odletom.. ale urcite si nezabudni vytlacit palubne listky aj tam aj spät
andrej.bat
26.09.09,19:34
chcela by som sa opytat este jednu otazku ohladom ryanair. lietala som s nimi uz viackrat, ale teraz som si prvykrat nekupovala letenky cez cestovku, ale cez net.
pri objednavani leteniek mi prisla sprava, ze musim mat online check in, lebo inak budem platit poplatky priamo na letisku. je to skutocne tak? a ako mam spravit ten online check in. doteraz som sa vzdy hlasila priamo na letisku. dik za infosky :-)

ahoj jasne ja mam cestovku.. takze je to naozaj tak nak budes platit na letisku 40 €/40 libier.
sprav si online check in cez ich stranku 14 dni pred odchodom sa to uz da....
andrej.bat
26.09.09,19:35
chcela by som sa opytat este jednu otazku ohladom ryanair. lietala som s nimi uz viackrat, ale teraz som si prvykrat nekupovala letenky cez cestovku, ale cez net.
pri objednavani leteniek mi prisla sprava, ze musim mat online check in, lebo inak budem platit poplatky priamo na letisku. je to skutocne tak? a ako mam spravit ten online check in. doteraz som sa vzdy hlasila priamo na letisku. dik za infosky :-)

tu mas link https://www.bookryanair.com/SkySales/FRSecurity.aspx?culture=EN-IE&lc=EN-SK
yka
27.09.09,05:48
dakujem velmi pekne :-) este taky detailik - ked pridem na letisko, tak len odovzdam batozinu, ukazem palubny listok a mozem ist na kontroly, ano? :-)
andrej.bat
29.09.09,20:43
dakujem velmi pekne :-) este taky detailik - ked pridem na letisko, tak len odovzdam batozinu, ukazem palubny listok a mozem ist na kontroly, ano? :-)

jj podla vsetkeho by to malo byt tak .. este som neletel ryanairom.. budem letiet az 12.11
yka
30.09.09,07:25
ja som s nimi letela uz dvakrat. ale to este nemali taktyto system. z toho raz ma neskutocne nasrali. lebo im v dubline akosi padol system a i ked som bola na letisku o stvrtej a lietadlo letelo o 6.05, tak som vdaka tej ich neschopnosti odchadzala s dalsimi ludmi z check inu o 5.40 a to ma cakala kontrola a patnastminutova cesta k lietadlu. takze sme prisli na posledne vyzvy....

vtedy som sa nastvala a lietala uz radsej len so skyeurope. no ale ti su uz ta-tam. navyse do irska uz ani nelietali, takze som kupila znovu ryanair a pozeram, ze zase zaviedli nejake zdieracske poplatky :-P ja letim o den neskor do dublinu, takze to odskusame v rovnakom case :-)
andrej.bat
30.09.09,22:47
ja som s nimi letela uz dvakrat. ale to este nemali taktyto system. z toho raz ma neskutocne nasrali. lebo im v dubline akosi padol system a i ked som bola na letisku o stvrtej a lietadlo letelo o 6.05, tak som vdaka tej ich neschopnosti odchadzala s dalsimi ludmi z check inu o 5.40 a to ma cakala kontrola a patnastminutova cesta k lietadlu. takze sme prisli na posledne vyzvy....

vtedy som sa nastvala a lietala uz radsej len so skyeurope. no ale ti su uz ta-tam. navyse do irska uz ani nelietali, takze som kupila znovu ryanair a pozeram, ze zase zaviedli nejake zdieracske poplatky :-P ja letim o den neskor do dublinu, takze to odskusame v rovnakom case :-)

hmm oki no keby som bol hned toho 12 na nete tak by som ti napisal (ja potom letim do mexica) takze najblizsie budem na nete az 14 (v nasom case)takze ti moc neporadim :(