xima
09.09.09,22:08
Ahojte,
prosim vas nepoznate niekto dobru predajňu HP notebookov vo Viedni, Rakusku, pripadne seriozny nemecky al. rakusky internetovy obchod ? Ja som si našla ( kde maju ten môj), ale nejak viazne komunikacia (teda žiadna). Už som zufala. Za prípadné odpovede vďaka.
Chobot
09.09.09,20:52
Ahojte,
prosim vas nepoznate niekto dobru predajňu HP notebookov vo Viedni, Rakusku, pripadne seriozny nemecky al. rakusky internetovy obchod ? Ja som si našla ( kde maju ten môj), ale nejak viazne komunikacia (teda žiadna). Už som zufala. Za prípadné odpovede vďaka.

A prečo chceš kúpiť práve v DE alebo v AT? Ak ho kúpiš tam s predinštalovaným OS, tak ten bude v nemčine. Chceš nemecký Windows?

Však pozri aj u nás, napr. títo:

http://www.notebookshop.sk/

majú obrovský výber notebookov, už som cez nich kupoval.
xima
10.09.09,17:41
Vieš, ja som hľadala notebook, ktory by som využila aj miesto TV, na pozeranie filmov, fotky, ... ale i na prácu, pričom potrebujem i kvalitny monitor lebo mam problem s očami no a ešte kvalitny cely, lebo keď s ním budem niečo potrebovať ( bohužiaľ momentálne pri mojich hviezdnych vedomostiach - ale už sa snažím a čítam o PC čo sa dá a hľadám aj "učiteľa" :) ), musím niekoho volať ( a ešte ani nikoho nepoznám) a teda aj platiť. Takže metódou porovnávania som našla a zamilovala sa do HP Pavilion 20,1'' , ktorý už budem mať naveky :) !!!!!! A je len v nemec. internet. obchodoch a celkovo tam stoja menej. Na tu nemčinu som sa už "jedného" pýtala a povedal, že to neni problem dať potom do ineho jazyka . ?? Inak - dik.
Rozalka
10.09.09,18:10
... k tomu "celkovo tam stoja menej" .... si pripočítaj
prípadné prepravné náklady a nedajbože náklady pri reklamácii ...
Chobot
10.09.09,19:23
Vieš, ja som hľadala notebook, ktory by som využila aj miesto TV, na pozeranie filmov, fotky, ... ale i na prácu, pričom potrebujem i kvalitny monitor lebo mam problem s očami no a ešte kvalitny cely, lebo keď s ním budem niečo potrebovať ( bohužiaľ momentálne pri mojich hviezdnych vedomostiach - ale už sa snažím a čítam o PC čo sa dá a hľadám aj "učiteľa" :) ), musím niekoho volať ( a ešte ani nikoho nepoznám) a teda aj platiť. Takže metódou porovnávania som našla a zamilovala sa do HP Pavilion 20,1'' , ktorý už budem mať naveky :) !!!!!! A je len v nemec. internet. obchodoch a celkovo tam stoja menej. Na tu nemčinu som sa už "jedného" pýtala a povedal, že to neni problem dať potom do ineho jazyka . ?? Inak - dik.

Aj v našich internetových obchodoch ho dostať:

http://www.predajpc.com/notebook/product_info.php/info/p31705_HP%20Pavilion%20HDX9440EA%20-%20v%C3%BDkonn%C3%BD%20notebook%20a%20dom%C3%A1ce% 20kino,%20Blu-ray.html

A všimla si si, koľko ten NB váži? 7,05 kg, čo je váha malého desktopu, takže prenášať to budeš môcť len autom, v kabelke to bude problém.
Fero11
11.09.09,04:07
Nooo 40 litrov za notebook a este k tomu 8 kg :)
Pises, ze ho chces vyuzit aj ako TV. Tym myslis fakt TV (TV vysielanie) alebo len filmy z DVD, blue ray, divx atd ......
V tomto pripade ak mas problem z ocami a chces pozerat filmy hocikde mimo domu, potrebujes fakt velky display, alebo pozerat filmy z blizka.
Ak budes NB vyuzivat hlavne doma odporucam mensi NB + externy monitor, alebo LCD TV nejaku 26" alebo uhlopriecku si uz vyberies
mpca
11.09.09,06:18
hmm,, vydrz baterky toho Pavilion-u je kolko 1,5 hodiny? :) za tu cenu sa da kupit slusny desktop s monitorom a ktomu aj nejaky netbook ;)
najag
11.09.09,07:59
To uz je mozne kupit priamo z cinskeho internetoveho shopu, ved HP vyraba aj, alebo iba Cina.
bettylou
11.09.09,10:52
Mediamarkt, Cosmos