wajcak
10.09.09,09:42
Ahoj chcem sa opytat mam moznost prenajat si diskoteku sli by sme do toho dvaja cize mozme riadit dvaja (na dve zivnostenske listy) podnik??? Dostanem vobec zivnost na to ak nie som vyuceny v tomto odbore??? Co vsetko potrebujem k otvoreniu, povolenie od hygieny a co este??? Potrebujem podnikatelsky plan??? Skuste poradit za kazdu radu budem vdacny...
zubro85
10.09.09,08:39
mozno je lepsie urobit si s.r.o

info ohladom zivnosti hladaj na zivnostenskom urade, vzdy ochotne poradia, aspon u nas
wajcak
10.09.09,08:47
hej u nas je s tym problem akoze ZU nieje velmi ochotny pomahat tak za flasu vina alebo tak..... druha vec nie sme z jedneho okresu...
zubro85
10.09.09,08:51
no vsak to pri sro nieje problem, vybavujes veci na tom urade kde bude mat sidlo sro


tak si najdi na nete cislo na namestovsky zivnostensky, tam poradia, nepytaju sa odkial si a tak
wajcak
10.09.09,09:42
Velmi pekne dakujem a este sa chcem opytat co vsetko este potrebujem k otvoreniu diskoteky?? Povolenie od hygienika od mesta co vsetko este??? Bol by tam asi iba jeden zamestnanec na plny uvazok a to prevadzkar barman, vyhadzovac, DJ len na dohodu alebo brigadu... Co je pravda na tom ze k ziadosti na hygienu musim poslat aj zmluvu s dodvatelom na odvoz smeti zmluvu o prenajme (v mojom pripade) a take??? Co ak mi to hygiena neschvali?? musim mat tieto zmluvy podpisane dopredu??
zubro85
10.09.09,10:43
to uz ja neviem, snad poradi niekto co sa do toho vyzna
wajcak
10.09.09,13:36
aj tak velmi pekne dakujem ....
bonboncek
11.09.09,08:12
skus v teme OTVARAME BAR KRCMU..... tam je to trosku popisané... alebo aj v mojej teme organizovanie diskotek...tam je tiez nieco...ohladom tych zmluv, čo ta zaujímaju...