robertmlay
10.09.09,12:49
mam peniaze nie s UP ale vlastne mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat, alebo načo by ste to využili kedy ste to mali.
Ked je tu tolko hlav ?????????????
Stanislav 1975
10.09.09,10:56
mam peniaze nie s UP ale vlastne mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat, alebo načo by ste to využili kedy ste to mali.
Ked je tu tolko hlav ?????????????

A ešte jedna doležitá otázka, keď chceš podnikať-čo vieš vlastne robiť,čomu sa rozumieš???:confused:-až tak ti možme poradiť...
belo72
10.09.09,11:19
Ja ak by som mal peniaze tak nepodnikam. Kupil by som si jachtu a uzival zivot :) Mat peniaze - dost relativne na to aby ti niekto poradil s cim zacat. Mozes mat na nejaky stanok s hot dogom alebo aj na nejaku fabriku.
Mária.K.
10.09.09,11:23
mam peniaze nie s UP ale vlastne mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat, alebo načo by ste to využili kedy ste to mali.
Ked je tu tolko hlav ?????????????
Záleží od množstva peňazí, ktoré máš, čo vieš robiť a čo chceš robiť.
Mária27
10.09.09,11:25
Ja ak by som mal peniaze tak nepodnikam. Kupil by som si jachtu a uzival zivot :) Mat peniaze - dost relativne na to aby ti niekto poradil s cim zacat. Mozes mat na nejaky stanok s hot dogom alebo aj na nejaku fabriku.

Užívať si môžeš aj pri strihaní kupónov.
belo72
10.09.09,11:48
Užívať si môžeš aj pri strihaní kupónov.

Asi mame rozdielny pohlad na uzivanie si :)
Don133
10.09.09,18:54
Ja ak by som mal peniaze tak nepodnikam. Kupil by som si jachtu a uzival zivot :) Mat peniaze - dost relativne na to aby ti niekto poradil s cim zacat. Mozes mat na nejaky stanok s hot dogom alebo aj na nejaku fabriku.

ešte si zabudol červene ferarri a diplomatický pas :)))
No ale ak chce važne tie peniaze investovať do podnikania:

1. zamer ocakava od nas
2. aku formu SZCO, s.r.o., a.s.
3. velkost investície
4. velkosť fy (počet zamestnancov 0 - nad 500 ....?
5. čo ho baví

takže naozaj by mohol doplniť par info....ak uz nekupil tu jachtu:)
buchač
10.09.09,19:07
Ja ak by som mal peniaze tak nepodnikam. Kupil by som si jachtu a uzival zivot :) Mat peniaze - dost relativne na to aby ti niekto poradil s cim zacat. Mozes mat na nejaky stanok s hot dogom alebo aj na nejaku fabriku.

Len otázka , že ako dlho by Ti to vydržalo .....?????

Od rozkoše sa aj kone zvyknú ......

Peniaze nie sú všetko .......vždy si spomeniem na starého Šaňka Rezeša , ten ich mal ako pliev , koľkože to sŕdc si mohol kúpiť a ani to jedno mu nepomohlo ...???????
misomiso
10.09.09,19:23
mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat,

No ak by si zil v Etiopii, tak by si bol celkom frajer a moznosti podnikania by si mal slusne...
ondrejvla
10.09.09,19:34
Ak si ukončil medicínu, máš prax, prešiel si už obdobím asistentskej praxe, keďže máš peniaze, zariaď si ambulanciu, daj si všetkých pacientov prednostne, siahni do vyšších vrstiev medzi elitu a podľa toho si vyberaj pacientov a podnikaj... Alebo si kúp šapitó a skús niečo v tomto odbore, vieš koľko hláv sa zmestí pod také šapitó - tí by ešte len vedeli radiť...
Prepáč, ale musela som reagovať, nakoľko vôbec nepíšeš, čo vieš, čo si vyštudoval, čo ťa baví, ale hľadáš hlavy... alebo choď na futbal, aj tam je veľa hláv a najmä po ňom v krčmách, tí by ešte len vedeli radiť - myslíš, že je to impertinentné? A tie hlavy, ako si nazval ľudí tu na Porade nie?:cool:
Alebo ťa viac bavia červené palce?
PietroSX4
10.09.09,19:35
Ak o ne nechceš prísť tak nezačínaj...... :-)
pri dnešnej platobnej schopnosti firiem na Slovensku Ti to nedoporučujem.
Tak napríklad, kúp pár bytov a prenajmi ich.:cool:...........
Stanislav 1975
10.09.09,19:39
Treba to dať komplet všetko do stávkovej kancelárie,že naši vyhrajú nad Slovincami vo futbale-pekne bez robotky zarobíš...:cool::cool::cool:-je to čistá ruka...
Paula
10.09.09,20:06
mam peniaze nie s UP ale vlastne mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat, alebo načo by ste to využili kedy ste to mali.
Ked je tu tolko hlav ?????????????



Moja jedna hlava si myslí, že to všetko nemáš vlastnou zásluhou....lebo ak by si mal , tak už na základe vlastnej práce / podnikania/vlastného úsilia ... radu by si teraz teda nepotreboval, lebo by si mal skúsenosť , ako na to..... Ak sa mýlim, prepáč. :)
mv66
11.09.09,04:43
teraz na slovensko to vidim velmi skepticky. vsetkym klientom v roznych oblastiach sa prestava darit, naozaj neviem, ci este existuje oblast, kde by sa oplatilo zacinat. mozno este nejaky odvoz odpadu, jeho triedenie alebo spracovanie?
Stanislav 1975
11.09.09,05:30
Moja jedna hlava si myslí, že to všetko nemáš vlastnou zásluhou....lebo ak by si mal , tak už na základe vlastnej práce / podnikania/vlastného úsilia ... radu by si teraz teda nepotreboval, lebo by si mal skúsenosť , ako na to..... Ak sa mýlim, prepáč. :)

Nemyslím si to- mohol to napríklad aj zdediť,vyhrať a podobne,takto by som ho určite nediskvalifikoval...:confused::confused::confused:-to je podľa mňa jedno odkiaľ to má-pokial to má z legálných príjmov,tak nám to može byť jedno...
misomiso
11.09.09,06:11
Nemyslím si to- mohol to napríklad aj zdediť,vyhrať a podobne,takto by som ho určite nediskvalifikoval...:confused::confused::confused:-to je podľa mňa jedno odkiaľ to má-pokial to má z legálných príjmov,tak nám to može byť jedno...

Ale ved to je v poriadku, Paula iba napisala, ze to asi nie je jeho zasluhou, co plati aj v pripade dedicstva, ci vyhry. Nehovorilo sa tu nic o nelegalnosti. Nieco na tom bude.
Stanislav 1975
11.09.09,06:14
Ale ved to je v poriadku, Paula iba napisala, ze to asi nie je jeho zasluhou, co plati aj v pripade dedicstva, ci vyhry. Nehovorilo sa tu nic o nelegalnosti. Nieco na tom bude.

Ale však ja som len napísal,že nám može byť jedno odkial to má-nezhadzujme chlapca,či to je jeho zásluhou alebo nie...Proste ich má a keď sú legálne,tak je jedno odkiaľ...
belo72
11.09.09,07:01
Co myslite robertmlay este sa ozve alebo uz kupuje jachtu ? :)
Don133
11.09.09,07:18
možno ešte nevstal :))) tak nebud taky netrpezlivý....
Jara
11.09.09,07:53
V profile má, že je živnostník - maliar. Chce rozšíriť živnosť?
belo72
11.09.09,08:07
Tak uz vieme odkial ma peniaze. Este zistit kolko ma a mozme sa snim kamaratit :)
buchač
11.09.09,08:15
mam peniaze nie s UP ale vlastne mam auto internet telefon
poradte sčím podnikat, alebo načo by ste to využili kedy ste to mali.
Ked je tu tolko hlav ?????????????


Len otázka , že ako dlho by Ti to vydržalo .....?????

Od rozkoše sa aj kone zvyknú ......

Peniaze nie sú všetko .......vždy si spomeniem na starého Šaňka Rezeša , ten ich mal ako pliev , koľkože to sŕdc si mohol kúpiť a ani to jedno mu nepomohlo ...???????

Doplním sám seba ......

Mám oveľa viac ;);):rolleyes::rolleyes::---:---:D:Da nesťažujem sa !!!!!....či nechválim ..??????

P.S,:
Väčšina asi pochopí , o čo ide .....
robertmlay
11.09.09,10:09
Tak som tu ozyvam sa tie peniaze mam ked vam to vrta v hlave zarobyl som si na misi jed som bol dakedy vojak potom som ich investoval do kupy bytu potom som zistil ze byt sa neoplati prenaimat lebo teraz este stale vymaham peniaze od dotičneho čo mi spravyl dlh cez sud.
A preto som sa rozhodol predat lebo nebudem stat na 2 bytov s manželkov a chcem tie peniaze do niejakeho obchodu vrazit.
Myslim že ste už spokoj.skade mam peniaze.:)
robertmlay
11.09.09,10:10
:):):)ta ti netaky humorista, asi najlepšie bude ked ich vyhodim s okna:)
robertmlay
11.09.09,10:13
viem dost toho vela robyt, teraz som si daval reklamu skusym to s malovanim a pokladaním podlah lebo este sa tu nikto nenasiel co by mal dobry napad do čoho by dal peniaze
linda23
11.09.09,10:14
Tak som tu ozyvam sa tie peniaze mam ked vam to vrta v hlave zarobyl som si na misi jed som bol dakedy vojak potom som ich investoval do kupy bytu potom som zistil ze byt sa neoplati prenaimat lebo teraz este stale vymaham peniaze od dotičneho čo mi spravyl dlh cez sud.
A preto som sa rozhodol predat lebo nebudem stat na 2 bytov s manželkov a chcem tie peniaze do niejakeho obchodu vrazit.
Myslim že ste už spokoj.skade mam peniaze.:)
Veru dobre si im to nandal !! Čo majú byť čo zvedaví, nech radšej radia, ked sú takí múdri!!
robertmlay
11.09.09,10:16
ved kazdy tu mudruje ale žadne pozitíva tu nanasiel som diky za podporu linda23
robertmlay
11.09.09,10:19
buchač tak ked mas tolko penazi co tu zabyjaš nudu ved ti nespadli z neba povedz ti odkial mas
Katarína Cigánová
11.09.09,10:21
Nič v zlom robertmlay , ale byť na tvojom mieste by som si v prvom rade zaplatila poriadny kurz slovenčiny / tvoje chyby nie sú preklepy / aby si si mohol aspon životopis napísať bez chyby . , prepáč ,a to nie som učiteľka ,
echo1805
11.09.09,10:22
ja si myslim že ja by som mu poradil nech začne stim co napisal a myslim že sa mu možno dude darit a nebude tu čitat vaše dristy.
buchač
11.09.09,10:48
Tak som tu ozyvam sa tie peniaze mam ked vam to vrta v hlave zarobyl som si na misi jed som bol dakedy vojak potom som ich investoval do kupy bytu potom som zistil ze byt sa neoplati prenaimat lebo teraz este stale vymaham peniaze od dotičneho čo mi spravyl dlh cez sud.
A preto som sa rozhodol predat lebo nebudem stat na 2 bytov s manželkov a chcem tie peniaze do niejakeho obchodu vrazit.
Myslim že ste už spokoj.skade mam peniaze.:)


buchač tak ked mas tolko penazi co tu zabyjaš nudu ved ti nespadli z neba povedz ti odkial mas

Prelúskaj sa ...;)
A to len jeden byt máš , keď si bol v tej misii , pravdepodobne ale len 1-izbový ..?????????????;):rolleyes::cool::cool::cool:

mimotemy
Katarína Cigánová Re: poradte ked tu je tolko hlav
Nič v zlom robertmlay , ale byť na tvojom mieste by som si v prvom rade zaplatila poriadny kurz slovenčiny / tvoje chyby nie sú preklepy / aby si si mohol aspon životopis napísať bez chyby . , prepáč ,a to nie som učiteľka ,

Veru tak , zabyť Ťa je až príliš a preto si zaslúžiš len zabiť .....:---:D
belo72
11.09.09,11:25
Ak niekoho zaujima kolko mas penazi tak len preto aby ti mohol radit do coho sa mas pustit. Inac dobre je investovat do enerii. Taka elektraren nemusi byt na zahodenie - ja by som mal problem to financovat ale ty mozno nie. Dufam ze si pochopil o co ide.
belo72
11.09.09,11:31
Este dodam ze pokial to co si pisal vies dobre robit tak nepotrebujes aby ti niekto radil najme ak nepozna teba ani tvoju fin. situaciu. Urcite zarobis viac ako ked sa pustis do niecoho o com nemas ani paru.
marjankaj
11.09.09,11:41
ved kazdy tu mudruje ale žadne pozitíva tu nanasiel som diky za podporu linda23

Keď máš auto a mobil tak by si mohol skúsiť podnikať v taxislužbe.:eek:
belo72
11.09.09,11:53
vycvik ma bat sa nemusi :)
Don133
11.09.09,13:52
Peniaze bude mat z predaja bytu....ale ked nutne nepotrebuje peniaze na jeho mieste by som s predajom počkal teraz su ceny na minime. Podľa všetkého bol profesionálny vojak, tak asi ma aj vysluhový dôchodok, takže ma další príjem.... spokojne, ked si živnostnik a rozumieš malovaniu, pokladaniu podláh v tom pokračuj, na to nepotrebuješ ani investície pričom je dosť rekonštrukcií, takže o prácu sa báť nemusíš....
J1rko
11.09.09,22:01
No ak máš teda všetky tie veci čo si napísal tak sme na tom rovnako, len mám možno menej peňazí, ale aj s tým by sa dalo podnikať. A nie vždy viac hláv viac vie.
ALDA
12.09.09,07:02
Veľa krát som túto tému ani neotvorila a až dnes som bola zvedavá, pretože ma zaujali tie hlavy. Všeličo sa tu popísalo s čím súhlasím, ale podľa mňa je potrebný odbyt, darmo budem začínať s niečím i ked to ovládam, ale pokiaľ nemám preskúmaný odbyt, je mi to na nič.
Iba toľko som chcela dodať. Zdôrazňujem: moja prax a môj názor.!!!
Don133
14.09.09,14:43
napisal som Ti, že pokračuj vo svojej živnosti ale vsimol som si, že maš ešte jeden prispevok v tejto sekcií. Takže nič Ti nebráni si zaregistrovať doménu (cca 600 sk) , za 60 € som videl ponuku na jednoduchý e-shop aj s parkovaním domény.Skus najprv ponukou služieb -malovanie, pokládka podláh máš skúsenosti s dodávatelmi tak pridaj na eshop ponuku predaja plávajúcich podláh a maliarskych farieb. Povedzme pri kúpe nad xxx m2 daj montáž 50% miesto objemovej zľavy....a zabezpečíš si okrem predaja aj prácu a zakázník bude mať pridanú hodnotu