MartinKu
10.09.09,18:10
Zdravim.
Som vyučený obchodník s praxou.
U nás v malom mestečku chýba ľuďom čajovňa. Rozmýšľal som, že čajovňa sa dá spojiť s bagetériou, bagetéria s predajom občerstvenia, zákuskov a rôznych druhov drobného tovaru.
Chcem sa spýtať, ako začať od ,,nuly", ako získať počiatočné financie (úvery, pomoc od štátu, EU fondy, z podpory malého alebo stredného podnikania a pod.), či je možné v tomto podnikať na voľnú živnosť - ak sa jedná o dodatočnú prípravu bagiet a pod., alebo založiť s.r.o..
Čo mám: vyhliadnuté nepoužívané priestory priamo v centre, potenciálnu účtovníčku, ochotných ľudí ísť pracovať, blízkosť pekárne, pár km od veľkoobchodov s potrebným tovarom.
Ďakujem za odpovede....
Mikael
10.09.09,16:20
Martin , v prvom rade prajem aby ti tvoj biznis vysiel.

Na otazky uverou a financovania s pomocou podpory statu ti urcite poradia kompetentnejsi ludia, ale jedna vec ktoru ti mozem poradit ja je aby si sa zo zaciatku cisto specializoval na jeden produkt. Pokial nikde naokolo nieje obcerstvenie a mas dobre vyriesene zasobovanie,je lepsie zacat z bagetami.
z mojej skusenosti viem povedat ze cajovna popripade cukraren je momentalne stratovy podnik.je to viac hobby ako biznis. ked sa budes specializovat na jeden produkt , minimalizujes naklady a je to lepsie aj pre marketing.

samozrejme akbudes mat dobre bagety :)
belo72
11.09.09,07:54
Pomoci z EU fondov , od statu a ani z bank sa nedockas. To je len pre tych co to nepotrebuju. Statnej pomoci tak max. UP nejaka dotacia ale ak nemas vlastne prostriedky cajovnu otvoris len tazko aj to musis byt zrucny a co sa da urobit si sam. Zariadenie tovar najom / rezerva min. na tri mesiace / pokladna ..... to vsetko stoji nemale peniaze. Asi by bolo dobre nejake € usetrit a tak sa do toho pustit. Na zamestnancov aspon zo zaciatku zabudni. Pokial zmiesas vsetok tovar co pises tak z toho urobis bufet alebo cukraren :) U mna je dobra cajovna hlavne o cajicku a ostatne len ako doplnok s mierou. Bagety tam nemaju miesto aspon pre mna potom to uz nebude cajovna.