Tinka1234
10.09.09,19:41
Dobry den.prosim poradte mi uz asi 4-tz den mam nenormalne bolesti, reze sa mi zub mudrosti,citim tlak,mam pocit ze sa mi z toho zdurili uzliny,nemozem prehltat, boli ma z toho ucho a nemozem poriadne otvorit ani zavriet usta.prosim poradte mi co mam robit.mam totiz panicky strach zo zubarov...
Blankake
10.09.09,17:59
Asi by som toho zubára navštívila na Tvojom mieste, môžeš tam mať zápal alebo hnis.
Stanislav 1975
10.09.09,18:00
Asi by som toho zubára navštívila na Tvojom mieste, môžeš tam mať zápal alebo hnis.

Ja len doplním,že zubár to može narezať,aby sa ti ten zub ľahšie prerezal...
pasuliatko
10.09.09,20:35
za zubárom 100%
anitram
11.09.09,04:27
urcite chod za zubarom, ja som mala rovnake bolesti, kedze mam strach zo zubarov, tak som to trpela asi dva tyzdne, zubarka mi to narezala, predpisala mi na vyplachovanie nejaku vodicku, bolesti presli a zub bol na svete a po nejakom case sa ohlasila druha strana a prezivala som to iste az na to, ze som necakala a isla ihned k zubarke
silviaz
11.09.09,06:01
Jednoznačne za zubárom. !
Aj keď máš panický strach treba to prekonať.
Ja napr som mala tú smolu že sa mi zuby mudrosti začali rezať všetky naraz v sedemnastich. Aby to nebolo jednoduche tak mam velké zuby ako konik po mame ale po otcovi mam strašne úzky chrup. Tiež som mala neskutočné bolesti. spravili my rontgen a zistilo sa že zuby sa tlačia do bokov lebo nemajú kam. Najprv to lekár chcel nechať tak, že či sa neposunú, ale bolesť bola stále silnejšia a keď my začala praskať sklovina na sedničkách tak ma zobrali na chirurgiu a všetky m ich vysekali operačne von.

Ćím dlhšie budeš návštevu odkladať tým bude bolesť silnejšia a nakoniec tam aj tak budeš musieť ísť. Tak choď radšej skôr ušetríš si kopu sily,a penazí ktoré inak minieš na lieky od bolesti. :)
Nehovoriac o tom čo tu už bolo spomenuté že sa ti to môže zapáliť :(