bui
10.09.09,23:41
Ahojte, chcem sa spytat....nie som mzdarka a tak sa pytam...
co s dokladom oznamenie o nedoplatku zamestnavatela z rok 2008 zo zuctovania zdravotneho poistenia, ktory mi poslal zamestnanec, ktory si robil rocne zuctovanie zdrav. poistenia sam?
Nedoplatok treba doplatit. Len ja netusim co v tomto pripade, ked si zuctovanie robil zamestnanec sam. Ide o nedoplatok odvodu ZP ktore hradi zamestnavatel? Netusim z kych prijmov zamestnanec rocne zuctovanie robil. Neviem aky je postup..:o
mzdarka renca
11.09.09,06:23
Ahojte, chcem sa spytat....nie som mzdarka a tak sa pytam...
co s dokladom oznamenie o nedoplatku zamestnavatela z rok 2008 zo zuctovania zdravotneho poistenia, ktory mi poslal zamestnanec, ktory si robil rocne zuctovanie zdrav. poistenia sam?
Nedoplatok treba doplatit. Len ja netusim co v tomto pripade, ked si zuctovanie robil zamestnanec sam. Ide o nedoplatok odvodu ZP ktore hradi zamestnavatel? Netusim z kych prijmov zamestnanec rocne zuctovanie robil. Neviem aky je postup..:o

za zamestnávateľa to uhradíš ty, veď preto ti mal povinnosť odovzdať oznámenie......
Tweety
11.09.09,06:34
za zamestnávateľa to uhradíš ty, veď preto ti mal povinnosť odovzdať oznámenie......
Na základe oznámenia zamestnanca urobíš ID predpis nedoplatku .
bui
14.09.09,11:11
takze uhradit...dakujem za radu...

a nemala by som to aj nejako skontrolovat?....
Andyke
14.09.09,11:50
Nekontrolujeme výsledky RZZP čo nám doručí zamestnanec príp. iní zamestnávatelia.

Bui ešte musíš vyplniť do ZP toto tlačivo a odovzdať do 30.9.2009.