lvs
11.09.09,10:44
Pekný deň,
chystám sa na materskú dovolenku a potrebujem poradiť.
Som zamesnaná na polovičný úväzok a na druhý polovičný som SZOČ. Je zamestnávateľ je povinný mi držať prac. miesto aj keď ide o skrátený úväzok?.
Materskú mi budú počítať iba zo zamestnania, pretože z príjmu zo SZOČ nemusím platiť odvody a už je neskoro aby som začala platiť dobrovoľne.
Je možné, aby som začala miesto materskej poberať hneď rodičovský príspevok?
Ďakujem za odpoveď.
Martin Mocko
11.09.09,08:48
Pekný deň,
chystám sa na materskú dovolenku a potrebujem poradiť.
Som zamesnaná na polovičný úväzok a na druhý polovičný som SZOČ. Je zamestnávateľ je povinný mi držať prac. miesto aj keď ide o skrátený úväzok?.
Materskú mi budú počítať iba zo zamestnania, pretože z príjmu zo SZOČ nemusím platiť odvody a už je neskoro aby som začala platiť dobrovoľne.
Je možné, aby som začala miesto materskej poberať hneď rodičovský príspevok?
Ďakujem za odpoveď.

1. Držať pracovné miesto musí pri polovičnom i celom pracovnom úväzku. V tomto prípade ZP nepozná rozdieľ.
2. MD bude počítaná samozrejme iba z príjmu zo zamestnania, keďže ako SZČO nebolo odvádzané do nemocenského fondu.
3. Ak vypočítaná MD bude nižšia ako rodičovský príspevok, zamestnankyňa nepoberá materské ale hneď rodičovský príspevok, nie však 6-8 t. pred termínom pôrodu.
lvs
14.09.09,08:01
Takže ak tomu dobre rozumiem, tých 6-8 týždňov pred pôrodom budem dostávať ešte materskú a po pôrode si mám požiadať o rodičovský príspevok?
alušik
14.09.09,09:09
Ono je to tak, že ak vznikne nárok na materské, tak sa materské poberá normálne celých 28, resp. 37 týždňov. Ak však materské nedosahuje výšku rodičovského príspevku, tak po narodení dieťatka zájdete a požiadate o vyplácanie rodičovského príspevku, s tým, že tento rodičovský príspevok Vám budú vyplácať v sume rozdielu medzi rodičovským príspevkom a materským. Takže budete vlastne určitú dobu dostávať aj materské, aj rodičovský príspevok.;)
Pozrite napr. tu v časti výška príspevku... http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?SMC=1&id=135
brčko
14.09.09,09:34
len sa na UPSVaR pre istotu spýtajte, či vám budú doplácať sumu do výšky rodičovského príspevku aj v prípade, že nebudete mať prerušenú živnosť. Lebo pre nárok na RP je podmienka nevykonávanie zárobkovej činnosti, čo podla zákona o RP znamená bud ukončenie alebo preušenie živnosti v zmysle zákona o živnostenskom podnikaní (tuším tak sa volá ten zákon).
lvs
16.09.09,06:21
Živnosť samozrejme musím prerušiť, aby som mohla dostávať RP.
Ďakujem za odpovede, teraz len dúfam, že RP od januára zvýšia.