Katha
11.09.09,14:47
Kto vie poradiť, ako zmeniť prednastavené písmo v komentároch?
Blankake
11.09.09,13:05
Keď klikneš na vložený komentár tak, aby sa Ti zobrazil rámček okolo neho, klikni naň pravým tlačidlom a vyber Formátovať komentár. Potom na karte Písmo urob zmenu typu/veľkosti...

http://office.microsoft.com/global/images/default.aspx?AssetID=ZA060528921051
Evanka
11.09.09,13:24
Iba doplním, ak chceš použiť iný formát písma na časť textu, vyznačíš ho - ďalej postupuješ ako v predchádzajúcom príspevku.
Blankake
11.09.09,13:29
Iba doplním, ak chceš použiť iný formát písma na časť textu, vyznačíš ho - ďalej postupuješ ako v predchádzajúcom príspevku.
ale vtedy treba kliknúť pravým tlačidlom nie na rámček komentára, ale na vyznačenú časť textu (aby sa dala formátovať len tá časť textu) ;)
Katha
11.09.09,13:58
Ďakujem za odpovede, ale ide mi o dnastavenie pre všetky nové komentáre, nie o editáciu jedného (aby sa už ďalší vytvorený meniť nemusel). Podobne ako keď sa mení prednastavené písmo pre text v "Možnosti programu Excel".
Blankake
11.09.09,14:25
Ďakujem za odpovede, ale ide mi o dnastavenie pre všetky nové komentáre, nie o editáciu jedného (aby sa už ďalší vytvorený meniť nemusel). Podobne ako keď sa mení prednastavené písmo pre text v "Možnosti programu Excel".
Myslím, že taká možnosť v Exceli neexistuje.:confused:
PaloPa
11.09.09,18:51
Myslím, že taká možnosť v Exceli neexistuje.:confused:

V Exceli asi nie, ale pre celý systém áno,
viď obrázok.

P.
Blankake
11.09.09,18:58
V Exceli asi nie, ale pre celý systém áno,
viď obrázok.

P.
A toto nastavenie budem potom platiť aj pre komentáre v Exceli?
PaloPa
11.09.09,19:09
Áno, pre všetky, ktoré neboli naformátované inak.

P.

p.s. Neskúšal som pre XL 2OO7. Tam je problém napr, s podfarbením oselektovaných buniek, ktoré je nevýrazné.
Pre Office 2003 sa aj to dá nastaviť analogicky, ale pre XL 07 nie.
ScorpionX
17.01.13,20:39
viem nastavit kde v exceli kde sa mi ma zobrazit ked idem nad neho mysou ( nedam zobrazit komentar) ??