dengy
11.09.09,15:46
Ahoj.
Chcel by som si zalozit zivnost popri zamestnani a robit zabezpecovacie systemy.(alarmy,kamerove sys. a pod).Uz som v minulosti s tym pracoval ako zamestnanec v istej firme,takze skusenosti uz nejake mam.No neviem ako postupovat pri vybavovani si vsetkych formalit a co vsetko vlastne potrebujem.Slo by o montaz,servis a predaj zab. techniky.Viem,ze nejaku licenciu na to treba.Ak sa najde niekto ochotny poradit mi ako postupovat,budem mu velmi vdacny a Boh mu to iste oplati na detoch ;):D.DAKUJEM
dengy
17.09.09,13:01
tak teda nik nevie poradit? :mee:
Lianka
19.09.09,15:43
Ahoj.
Chcel by som si zalozit zivnost popri zamestnani ...

Je tu dost liniek ohladom zalozenie zivnosti - pohladaj trosku cez vyhladavanie.

Ak by si mal rovnaky predmet podnikania ako mas pracovnu napln v zamestnani, potrebujes suhlas zamestnavatela k podnikaniu.


Boh mu to iste oplati na detoch ;):D.DAKUJEM

To by som brala ;).

K ostatneho sa hadam vyjadria ini.
buchač
19.09.09,16:38
Ahoj.
Chcel by som si zalozit zivnost popri zamestnani a robit zabezpecovacie systemy.(alarmy,kamerove sys. a pod).Uz som v minulosti s tym pracoval ako zamestnanec v istej firme,takze skusenosti uz nejake mam.No neviem ako postupovat pri vybavovani si vsetkych formalit a co vsetko vlastne potrebujem.Slo by o montaz,servis a predaj zab. techniky.Viem,ze nejaku licenciu na to treba.Ak sa najde niekto ochotny poradit mi ako postupovat,budem mu velmi vdacny a Boh mu to iste oplati na detoch ;):D.DAKUJEM

Napríklad táto firma
http://www.stopalarm.sk/#

má priamo v stránke


CERTIFIKÁTY
» Certifkát o absolvovaní odb. školenia inštalácií ele. zabezp. systémov JABLOTRON
» Certifkát o zaškolení - Inštalácia elektronických systémov CAME
» Licencia na prevádzkovanie technickej služby
» Členský list cechu mechanických zámkových systémov českej republiky
» Licenčný partner KABA pre produkty GEGE
» Certififát autorizovaného predajcu GUARD
» Certififát 3M autorizovaného aplikátora autofólilí
» Certififát o technickom zaškolení pre montáž mech.zab. zariadenia DEFEND LOCK
a určite im nestačilo len to k činnosti , sú iste potrebné aj iné náležitosti .

ale inak kukni
licencia na montaz,servis a predaj zab. techniky
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=licencia+na+montaz,servis+a+predaj+zab.+techniky&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

P.S. :
S deckami daj pokoj , stačili mi dve ....;):rolleyes:
ivino77
22.09.09,20:07
Potrebuješ živnostenský list, a popri tom i povolenie od Krajského Riaditelstva Policajneho zboru ( KR PZ ), ktoré musíš každé dva roky obnovovať , dokladuješ tam i čistý register trestov atď.