toju
11.09.09,19:57
ahojte. urobila som dobre ked som zauctovala nakup tlaciarne do prevádzkovej réžie a zaroven zaradila do krátkodobého majetku?alebo je to zle?malo to ist do materialu?
atka4
11.09.09,18:15
ahojte. urobila som dobre ked som zauctovala nakup tlaciarne do prevádzkovej réžie a zaroven zaradila do krátkodobého majetku?alebo je to zle?malo to ist do materialu?

JÚ - PÚ ?
V akom účt. SW?
toju
11.09.09,18:48
JU. a alfa
atka4
11.09.09,19:18
účtujem síce v "pohode", ale máme na to osobitne predkontáciu s názvom drobný majetok, čo mi následne v peňažnom denníku hodí do materiálu.
Súčasne robím zápis do knihy drobného majetku.
/ak by sa niečo opravovalo a podobne, aby sme obhájili náklady na majetok v evidencii/
v tejto evidencii to máme počas doby používania a užívaniaschopného stavu, potom to vyradíme.
toju
11.09.09,19:21
tak to dam radsej do materialu asi aj ja. uz som z toho pomotana
toju
12.09.09,10:25
teraz som pozerala v softe a ja tam mám možnosťv stlpci penazneho dennika na výberu nákup DM(drobného majetku) a zaroven mozem dat do kratkodobeho majetku. tak je to ok podla teba?tak je to aj u teba v pohode. hm ze som si tonevsimla skor..dakujem
toju
13.09.09,10:15
no dala som to do dm ale v penaznom denniku mi to hodi dm, takze to urobim tak ze to dam do materialu a budem evidovat v kratkodobom majetku. hm?