ivetazosveta
12.09.09,18:02
Všetkým členom porady prajem pekný deň. Volám sa Iveta a moje záujmy sa týkajú prevažne stravovania a zdravej výživy. Tiež mi je blízka kreatívna tvorba ako maľovanie, modelovanie a rôzne druhy ručných prác- štrikovanie, háčkovanie,....:).
sarasara
12.09.09,22:05
Ivetka vitaj na Porade. Tvoje záujmy sú aj veľmi praktické aj umelecké, tešíme sa na príspevky. Nech sa ti tu medzi nami dobre darí.
Zdenka 0705
13.09.09,04:02
Všetkým členom porady prajem pekný deň. Volám sa Iveta a moje záujmy sa týkajú prevažne stravovania a zdravej výživy. Tiež mi je blízka kreatívna tvorba ako maľovanie, modelovanie a rôzne druhy ručných prác- štrikovanie, háčkovanie,....:).
Vitaj, Ivetka. Už som si všimla, že pridávaš chutné recepty. :)
Tak sa tu cíť ako doma a sem - tam nás poteš aj nejakou Tvojou tvorbou :)
olip
13.09.09,12:08
Volám sa Oľga, tiež tu už nejaký čas pobehujem, snažím sa šprtať z Vašich rád JÚ. Nevedela som čo bude lepšie, či zadať novú tému, alebo takto, keďže Ivetazosveta bola posledná, tak som sa pričapila k nej. :--- Ďakujem Vám za rady, ktoré som už dostala, i za tie budúce. Ste zrozumiteľnejší ako naše zákony.;)
alla66
13.09.09,12:39
Volám sa Oľga, tiež tu už nejaký čas pobehujem, snažím sa šprtať z Vašich rád JÚ. Nevedela som čo bude lepšie, či zadať novú tému, alebo takto, keďže Ivetazosveta bola posledná, tak som sa pričapila k nej. :--- Ďakujem Vám za rady, ktoré som už dostala, i za tie budúce. Ste zrozumiteľnejší ako naše zákony.;)
Ahoj OLIP, http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6860.gifmedzi nami...verím, že rýchlo zapadneš medzi závislákov-poraďákov...
olip
13.10.09,15:48
Neskoro, ale predsa - ďakujem za privítanie alla66 i Xanti :):):)
pepsikova
13.10.09,17:15
..vitajte u nás, kamošky a buďte tu často..a keď už budete variť, nezabudnite nás pozvať))) na koštovku...
ivetazosveta
14.10.09,10:02
Srdečne ďakujem všetkým za privítanie a zároveň vítam olip-ku Olinku. :)
olip
04.11.09,17:26
Vďaka všetkým domácim poraďáčkam za milé privítanie i Tebe Ivetka, máš zaujímavé hobby, určite Ťa budem sledovať