NIMBUS
12.09.09,18:28
Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
camozzi
12.09.09,16:50
Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
Zubnu pastu jemne nanes na displej a vatou alebo tamponom zlahka kruzivymi pohybmi rozotieraj po celom displeji az kym nedocielis pozadovyn efekt. Mozes pouzit aj bavlnenu handricku alebo handricku na utieranie okuliarov.
Ja som pouzival aj jemnu lestiacu pastu na autolaky.
NIMBUS
13.09.09,06:54
Zubnu pastu jemne nanes na displej a vatou alebo tamponom zlahka kruzivymi pohybmi rozotieraj po celom displeji az kym nedocielis pozadovyn efekt. Mozes pouzit aj bavlnenu handricku alebo handricku na utieranie okuliarov.
Ja som pouzival aj jemnu lestiacu pastu na autolaky.

takže funguje zubná pasta na displej telefónu? ale to je jedno aká zubná pasta... ide mi o to či je to účinne.
Fero11
13.09.09,07:11
No podla mna skrabance odstranit nejdu
Co sa tyka tej pasty, tak pastou ich neodstranis, jedine trocha prekryjes :)
camozzi
13.09.09,07:13
takže funguje zubná pasta na displej telefónu? ale to je jedno aká zubná pasta... ide mi o to či je to účinne.
Ja som to skusal s beznou zubnou pastou a s lestiacou pastou na autolaky. Neviem sice ake hlboke skrabance mas ty, ale skrabance sposobene beznym uzivanim mi to odstranilo. Na hlboke skrabance pomoze asi uz len vymena sklicka alebo krytu.
NIMBUS
13.09.09,09:24
Ja som to skusal s beznou zubnou pastou a s lestiacou pastou na autolaky. Neviem sice ake hlboke skrabance mas ty, ale skrabance sposobene beznym uzivanim mi to odstranilo. Na hlboke skrabance pomoze asi uz len vymena sklicka alebo krytu.


no v podstate kúsok sa mi ošúchal displej od kľučov... tak myslíš, že to pôjde dolu?
camozzi
13.09.09,09:40
no v podstate kúsok sa mi ošúchal displej od kľučov... tak myslíš, že to pôjde dolu?
Ak su to len take povrchove skrabanceky, tak by s tym nemal byt problem. Ako som uz pisal, nanes trochu zubnej pasty na displej a bavlnenou handrickou jemne a zlahka (netlac silno) rozotieraj po celom displeji aj tam kde nie su skrabance. Rozotieraj dovtedy kym nedosiahnes vysledok. Potom dispej poutieraj vlhkou handrickou.
Zubna pasta obsahuje mikrozrniecka, ktore jemne zbrusia skrabance a pri tom neposkodia sklicko. Pokial sa obavas, tak si zakup pastu na odstranovanie skrabancov na displeji. Stoji asi 5€.
www.youtube.com/watch?v=p5y6vRq8fF4
alla66
13.09.09,14:52
Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
- môžeš si kúpiť nový kryt na mobil podľa druhu telefónu..stojí pár €...
- nalepiť fóliu, ktorá prekryje škrabace
na nové telefóny používam fóliehttp://www.mobilmania.sk/Files/Obrazky/ostatne/xgsm.jpg proti poškriabaniu, osvedčili sa na všetkých telefónoch, neodliepajú sa, chránia proti poškriabaniu ;)