gabinkag
12.09.09,19:11
Ma niekto skusenosti s obojstrannym krbom?
ono79
17.09.09,11:25
osobne som sa s týmto prevedením stretol v jednej reštaurácií, kde je to urobené veľmi efektne. Pokiaľ chcete, tak sa obslužite z jednej alebo druhej strany. Je to uzavreté sklom, teda ako obojstranná kozubová vložka. Mne osobne sa to riešenie páčilo, aj keď nás od toho druhého priestoru delila stena. videl som už aj také riešenie, že je to súčasťou falošnej priečky, kde sú vlastne skryté už aj rozvody. Sú len vytvorené otvory priamo v stenách. V nejakom katalógu to bolo súčasťou dvoch izieb, obývačka-spálňa. Bolo to ladené do takej akoby chalupy a doplnky a to všetko okolo. Má to svoje čaro. Aj u rodičov sme to mohli takto riešiť ale priestor za komínom nemá takéto využitie. Je to super. Google vypľuje veľa informácií.
Názor
gabinkag
20.09.09,11:22
Vďaka, my chceme takto oddelit obyvačku a kuchyňu tak dufam že to vyjde.
jananem
09.05.10,13:22
Vďaka, my chceme takto oddelit obyvačku a kuchyňu tak dufam že to vyjde.

Už máte obojstranný krb spravený? Zaujímalo by ma, ako ste spokojní. Aj my by sme ho chceli dať medzi obývačku a kuchyňu - odrádzajú ma ale ceny. Oplatí sa zainvestovať?
arizona
09.05.10,17:38
Je to veľmi pekné a efektné, ale je to skôr doplnok. (nikdy nie, ako hlavné vykurovanie)
A nikdy vám to nedá také teplo, ako bežná krbová vložka.
Tiež je to náročnejšie na kvalitné drevo.
Nekvalitné, nepresušené drevo vám začmudí sklá a tým celá paráda stráca efekt.;)
monok
10.05.10,06:44
My mame obojstranny krb, predeluje kuchynu a obyvacku. Vyzera to fantasticky, kazdemu sa to paci. Polena prikladame len z jednej strany (lebo len na jednej strane mame dole na podlahe sklo), ale samozrejme, ze sa da z oboch stran.
Zužu
10.05.10,07:07
my máme rohový s tým že krbová vložka má na Ľ strane a na prednej sklá a sme veľmi spokojný, ale moji známy majú predelenú kuchyňu s obývačkou a sú tiež veľmi spokojní, v prechodnom období myslím a na jar - jeseň, si tým aj vykurujú tieto miestnosti. majú to veľmi pekne riešené od architekta.