Nataša
17.08.05,08:26
Čaute, nemá tu niekto skúsenosti s tabletkami proti celulitíde CELLASENE? Či už dobré alebo zlé. Ďakujem.
kacena
17.08.05,06:29
Nataška ak sa môžem spýtať , Ty máš celiakiu ?
Daska
17.08.05,07:04
Nataška ak sa môžem spýtať , Ty máš celiakiu ?
Kacena nie celiakiu, ale celulitidu, ale inak tie tablety by zaujimali aj mna.
McMarti
17.08.05,07:07
Daska ..treba cvičííť
kacena
17.08.05,07:13
Kacena nie celiakiu, ale celulitidu, ale inak tie tablety by zaujimali aj mna.
Booože , dnes nejako zle vidim. prepáčte , už som sa potešila , že tu je niekto s celiakiou. Nieže by som sa tomu tešila , ale aspoň by som sa mala s kým porozprávať o svojich problémoch. Ešte raz sa ospravedlňujem.Kacena
Daska
17.08.05,07:16
Daska ..treba cvičííť
Ivet neprovokuj, ja sa po meste nabeham dost....
Nataša
18.08.05,04:01
U nás nemá celulitídu žiadna žena, dokonca ani mama s riadnou nadváhou. A vraj je to genetické, no, tak asi budem prvá. Cvičiť - pohyb? Denne chodím do práce na bicykli - 7 km tam a 7 km späť a zakaždým proti vetru, takže našlapem sa dosť, niekedy si ani nohy necítim. Trošku mi pomohol krém od VICHY. Na webe som pozerala stop-celulitída.sk a tam píšu o tom cellasene, ale potrebovala by som nejaký hodnovernejší dôkaz, vaše skúsenosti.
Ďalším mojim problémom sú strie, ktoré taktiež nemá nik v rodine iba ja. V puberte som priveľmi rýchlo vyrástla a koža asi nestíhala, chápem, ale robia sa mi aj teraz. Desím sa predstavy ako sa budem "čiarkať", keď budem tehotná.
rosemary
19.08.05,08:14
Kačena, mám synovca 16 ročného, ktorý má celiakiu od narodenia, ak by si mala záujem dám ti kontakt na sestru, ktorá je členkou aj nejakého združenia celiatikov.
kacena
19.08.05,08:29
Kačena, mám synovca 16 ročného, ktorý má celiakiu od narodenia, ak by si mala záujem dám ti kontakt na sestru, ktorá je členkou aj nejakého združenia celiatikov.
ďakujem , budem ti vďačná.
JanaF
19.08.05,08:31
U nás nemá celulitídu žiadna žena, dokonca ani mama s riadnou nadváhou. A vraj je to genetické, no, tak asi budem prvá. Cvičiť - pohyb? Denne chodím do práce na bicykli - 7 km tam a 7 km späť a zakaždým proti vetru, takže našlapem sa dosť, niekedy si ani nohy necítim. Trošku mi pomohol krém od VICHY. Na webe som pozerala stop-celulitída.sk a tam píšu o tom cellasene, ale potrebovala by som nejaký hodnovernejší dôkaz, vaše skúsenosti.
Ďalším mojim problémom sú strie, ktoré taktiež nemá nik v rodine iba ja. V puberte som priveľmi rýchlo vyrástla a koža asi nestíhala, chápem, ale robia sa mi aj teraz. Desím sa predstavy ako sa budem "čiarkať", keď budem tehotná.
No strie su hrozna vec, ale uz sa to da odstranit aj laserom. Tiez su uz na trhu aj pripravky proti striam, ale tie velmi nezaberu, iba to spomalia, myslim tie lacnejsie...:(

Na celulitidu je dobry cvik... sadnes si na zem, rukami sa podopries, aby si nespadla, jednu nohu vystries, druhu pokrcis a prelozis cez vystretu nohu. Vystretu nohu potom dvihas par centimetrov nad zemov (spicku nevystieraj a mozes ju troska aj vytocit smerom von, ma to lepsi ucinok), aby si ucitila pohyb a polozis a opakujes najmenej 20x na jednu a potom aj na druhu nohu. Neskor si mozes pridat aj viac opakovani... len pozor na svalovku:D
amelia
19.08.05,08:53
Možno sa mýlim, ale ja viem tak, že celulitída je skôr nejaký problém v metabolizme, v životospráve a s tým nejakým spôsobom, neviem ako by som napísala, probléme v rozvoze odpadu tela lymfatickými cestami-takže asi v lymfe. Bicykel mi tiež moc nepomáha, hoci tiež mám "v kolesách" stovky kilometrov.
Tanicka
19.08.05,10:58
Ahoj,

ja som min. rok kúpila mamine cellasene a môžem sa ti na to spýtať...ale tuším bola spokojná..ale ona aj cvičila, takže to nie je len zásluha piluliek..keby boli tie pilulky také účinné, tak by ani jedna žena na svete nemala celulitídu :o))))
Tanicka
19.08.05,10:59
nooo ja som štíhla a tiež mam takú miernu celulitídu..a mne pomáha mlieko nivea s Q10 .o))) a pravdaze tanec .o)))
Gibson Girl
29.05.07,05:56
skusenost s Cellasene nemam, aj ja som ho chcela vyskusat, ale dnes som nasla jeden velmi skepticky clanok na nete, ktory ma presvedcil nekupovat. http://www.ultimatefatburner.com/scams/cellasene.html
janka.janka
29.05.07,06:41
pokial viem, tak na celulitidu len cvicenie a kremy nestacia.. suvisi to s metabolizmom ale tiez zo zenskymi hormonami.. dalo by sa povedat, ze celulitida je normalna vec.. aj ked nevyzera dobre.. a vo vseobecnosti si myslim, ze sa to dnes velmi prehana.. no ale to je mimo temy

takze: treba skombinovat spravnu zivotospravu - vela vody, ziadne sladene alebo instantne napoje/jedla, vela zeleniny, ovocia.. ved to poznate... :)
vela ryb - alebo aspon si kup omega mastne kyseliny
no a potom ten pohyb, ale aj masaze :D
daniela1109
29.05.07,07:13
ja mám tiež tento problém,ale nikdy som sa tomu nejak extra nevenovala, práve držím 2 deň očistnú diétu takže dúfam, že nepôjdu len kila dole ale aj ostatné veci sa upravia. /používam Lipoxal gel/

Vyskúšam vaše rady a dám potom vediet ako to zabralo.
janka.janka
30.05.07,13:56
ahojte, nasla som prave jeden clanok v pravde: http://koktail.pravda.sk/sk_kzdravie.asp?c=A070530_131913_sk_kzdravie_p20
dufam, ze inspiruje a pomoze ;)
nanika77
27.04.09,09:50
ja mám tiež tento problém,ale nikdy som sa tomu nejak extra nevenovala, práve držím 2 deň očistnú diétu takže dúfam, že nepôjdu len kila dole ale aj ostatné veci sa upravia. /používam Lipoxal gel/

Vyskúšam vaše rady a dám potom vediet ako to zabralo.
ahoj, prosím ta, o akú očistnú dietu ide?
syrik
27.04.09,10:03
Ešte stále existuje niekto, kto verí tomu, že existuje zázračná tabletka proti celulitíde??? To snáď nie :eek:
Peterika
27.04.09,10:12
....Aj ja chcem zázračnú tabletku a nemusím cvičiť a ani tancovať okolo hrncov a šanónov a už vôbec mať depku či mi ta celulitída cez zimu zas nepribudla.;)....radšej danielka poraď tú očistnú dietu a budeme sa naďalej trápiť aj s cvičením, hladom a dobrým pocitom, že robíme pre to aspoň niečo nech to zmizne:D :D
mareko
27.04.09,18:45
Booože , dnes nejako zle vidim. prepáčte , už som sa potešila , že tu je niekto s celiakiou. Nieže by som sa tomu tešila , ale aspoň by som sa mala s kým porozprávať o svojich problémoch. Ešte raz sa ospravedlňujem.Kacena
Myslím, že je tu viac tém s "celiakiou" napr.: http://www.porada.sk/t104918-celiakia.html