verca2
13.09.09,16:30
Ak by sa našiel niekto, kto mi poradí, ako nastaviť na nové frekvencie TV JOJ a TA3 na skylinku, budem mu velice vďačná. Už pol roka nemáme jojku, lebo to proste nevieme, tak som sa do toho pustila zas. (box Opensat, to je asi dôležitá info)

Podarilo sa mi cez menu, instalace - hledá se služba - prehladať dačo, aj mi Jojku našlo už na novej frekvencii, ale nepodarilo sa mi to nahodiť na konkrétne číslo programu :-) A čul som zasa na začiatku.

Vie mi niekto poradiť? Bola tam aj tuším Prima cool (je to možné?)
verca2
13.09.09,15:17
Hotovo :-) :-) Jupííííííí.
malalulu
14.09.09,08:05
No poraď aj nám, ostatným, ako si to urobila, (keď si taká šikuľka) nám nejde TA3 a Doma.
verca2
16.09.09,08:54
večer napíšem, keď budem doma :-) A dokonca nám zas nabehli aj všetky platené programy ako HBO, HBO2, atd... uvidíme dokedy
verca2
16.09.09,19:16
No myslím že mne pomohol nasledovný postup:

cez menu/instalace/hledá se služba/prohledat - mi vyhladalo všetky programy.

Potom som nevedela ako ďalej, tak som z menu vyšla a cez objavené tlačidlo OK (buď na ovládači alebo na boxe) sa mi ponúkol nasledovný výber:
-Astra 1D, 3A/ku
-Všetky SAT
a tlačidlo FTA - tu bola TA3, Z1 a ďalšie programy.

Čul mám nastavené že všetky SAT(prestavuješ cez šípky doprava - doľava) a idú mi aj programy, ktoré nemáme predplatené. Je mi jasné, že to tak bude asi 2týždne...ale tie ostatné ako JOJ-ka a TA3, Doma, by mali ostať.

Tak snád som ti pomohla. Ak nie, tak aspon sa zopár odborníkov na satelitné prijímače na mne pobavilo :-) hehe

Pekný večer