l.c.
17.08.05,11:27
Prosím Vás o radu, čo urobiť voči poisťovniam (zdravotná, sociálna), ak sa stávam invalidným dôchodcom. Kedy mám ukončiť zamestnanie, poprípade či môžem ešte zostať v pracovnom pomere, zostať na dohodu, keď mám plný invalidný dôchodok priznaný.


Ďakujem za odpoveď.
Luba2
17.08.05,09:39
Ak už raz máš papier zo sociálnej poisťovne, že si invalidný dôchodca /podľa teraz platného zákona/, tak môžeš robiť aj zarábať neobmedzene.
Jana Motyčková
17.08.05,09:41
Ak je invalidita priznaná po 1.1.2005, tak nie je nutné končiť pracovný pomer (ak nie je vydaný lekársky posudok, ktorý zakazuje doterajší druh práce a zamestnávateľ nemá pre vás vhodný druh práce). Pod pojmom "plný invalidný dôchodok" som pochopila, že pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70%. Znamená to, že nebudete platiť odvod na invalidné poistenie. Ak zamestnanie ukončíte po vzniku nároku na invalidný dôchodok, máte nárok na odchodné v sume priemerného mesačného zárobku.

Čo sa týka oznamovacej povinnosti voči ZP - priznám sa, že neviem. Treba sa opýtať tam. Voči SP má povinnosť zamestnávateľ na Registračnom liste oznámiť zmenu. Takže - treba to nahlásiť hlavne zamestnávateľovi.
daja4
20.08.05,13:18
Do Zp treba donieť papier zo Soc.poist. o poberaní invalidného dôchodku/dajú ho na počkanie, alebo pošlú doporučene/ a taktiež pre zamestnávateľa budeš potrebovať Potvrdenie o percentuálnej miere poklesu/ to ti dajú taktiež na počkanie, alebo doporučene poštou na posudkovom odd./ Ak nemáš zdravotné problémy nemusíš dávať výpoveď, ak dáš ju, tak máš nárok na odchodné.
drobeceva
25.07.07,07:50
Zamestnanec marodoval od 1.12.2006. Dnes mi doniesol ukončenie marodky s tým, že bol na prehodnotený, dávajú ho do invalidného dôchodku -75% pokles schopnosti. Od dnešného dňa je práceschopný, percento poklesu je vyznačené na maródke. Bude správne, keď mu hneď upravím odvody na SP, ZP/lebo nebude platiť NP, IP, PvN/ , alebo musím čakať pokiaľ mi príde rozhodnutie zo SP z BA?
VERONIKA6
25.07.07,07:56
No tak ja Ti hneď zareagujem. Má prípad takýto. Pracovník bol práceneschopný do 4.2.2007. Od 5.2.2007 uznaný za invalidného dôchodcu s poklesom nad 70 %. To mi povedal on. Volala som si sociálku, či je to tak a oni mi to potvrdili. Opravila som si v programe jeho nové odvody. Po dnes deň mu ich tak robím a on ešte stále nedostal výmer o dôchodku, vraj robil aj v Čechách a tak to poslali ešte tam. Jeho matka volala na sociálku do Čiech, do Blavy a tam jej povedali, že to je zdĺhavé a môže to niekedy trvať aj 2 roky. Tak tiež teraz neviem, čo robiť, či ich upraviť naspäť alebo čo.
drobeceva
25.07.07,08:14
No veď práve o to ide, že z pobočky to potvrdené mám, len potrvá nejaký čas, dokiaľ to dostanem čierne na bielom. A potom vieš, ako je potrebné všetko spätne opravovať. Aj tak neviem, ako si v SOWTE opravím odvody - do 24.7 mu idú všetky od 25.7. - nie??????
drobeceva
25.07.07,09:08
No veď práve o to ide, že z pobočky to potvrdené mám, len potrvá nejaký čas, dokiaľ to dostanem čierne na bielom. A potom vieš, ako je potrebné všetko spätne opravovať. Aj tak neviem, ako si v SOWTE opravím odvody - do 24.7 mu idú všetky od 25.7. - nie??????
Posúvam....
Určite sa nájde niekto, kto mi poradí.
drobeceva
25.07.07,10:21
Vyjadrenie posudkovej komisie je len jedným z dokladov potrebných pre priznanie invalidného dôchodku. Invalidným dôchodcom sa poistenec stáva nie základe vyjadrenia posudkovej komisie o tom, že zamestnanec je invalidný, ale na základe právoplatného rozhodnutia o priznaní invalidného dôchodku.
Do nadobudnutia právoplatnosti tohoto rozhodnutia určite nie je možné o niekom hovoriť, že je poberateľom invalidného dôchodku.
Ja viem, súhlasím s Tebou. Takže z toho jednoznačne vyplýva, že musím počkať za právoplatným rozhodnutím a potom spätne poupravovať odvody.
certik
14.08.07,07:40
Prosím vás, ak je zamestnanec invalidný - s poklesom schopnosti menej ako 70%, platí si všetky odvody do sociálnej poisťovne normálne? Na zdravotné 2% a 5%, ale ako je to do SP? Ďakujem.
Andyke
14.08.07,07:50
Do sociálnej poisťovne platíte tak, ako za normálneho zamestnanca
Andyke
14.08.07,12:27
Prepáč Endrju. Upresňujem môj príspevok č.13 :
Odvody za inval.zamestnanca s poklesom schopnosti menej ako 70 %
sa rovnajú odvodom ako za zamestnancov v pracovnoprávnom vzťahu na
základe pracovnej zmluvy.