warrior
14.09.09,14:35
Ahojte, chcel by som sa vás opýtať, kedže by som si chcel otvoriť obchodík s oblečením, potrebujem nejaké inforácie ohľadom tovaru. Tovar by som si vozil z Budapešte. Má niekto skúsenosti s tým, ako to je potom s papiermi u nás? Počul som, že faktúry a dodacie listy od maďarov sú u nás nedostačujúce. Niekto mi zase vravel, že je potrebné si podchytiť veľkosklad s oblečením u nás a ,,kupovať,, od nich faktúry na oblečnie. Ja som už z toho všetkého vážne mimo a nevedel som, že to bude tak zložité. Tovar budem predávať neznačkový, ale štýlový. Čiže tým sa vyhnem kupovania tovaru od výhradného distribútora. Myslel som, že mi bude stačiť nejaký priestor, klasika živnosť, pokladńa a predávam a tak.......viete mi s tým pomôcť? ďakujem krásne, pekný deň.
ady23
16.09.09,09:42
Ja nakupujem tovar prevažne v Madarských velkoskladoch, a doklady predkladam účtovníkovi, zatial s tym nebol žiadny problem, akurat na faktury pre istotu ceruzou píšem o čo sa presne jedna. Snad nema niekto inu skúsenost, lebo som zacala iba prednedávnom.
warrior
16.09.09,18:32
ahoj, poslal som ti správu, prosím ak môžeš, ozvi sa mi.....keď tak aj na 0915 909 994 potreboval by som zopár rád.....samozrejme, stačí ak prezvoníš alebo napíšeš sms, ja ti hneď zavolám :) ďakujem
sissi2510
15.11.10,12:34
Dobrý deň, prosím vás mohli by stemi poradiť velkoobchody s damskym a detskym oblecenim v Madarsku?Dakujem