AdamŠ
14.09.09,17:39
Chcel by som sa spýtať, kto ma skúsenosti s prácou finančného poradcu pre Partners Group, alebo MBI. Ako to tam chodi so začiatočnými školeniami, či sa tam platí za ne a ako to tam vsetko vyzera. Bol by som rád, keby sa ozval aj niekto kto tam pracuje. Je lepšie pracovať pre samotnú poistovňu, alebo pre maklérsku spoločnosť? + niekedy som chcel robit len pre Prvú stavebnu sporiteľňu, niekto kto tam pracuje?:confused:
AdamŠ
14.09.09,16:19
" Bol by som rád, keby sa ozval aj niekto kto tam pracuje." chcem doplniť, že niekto z Bratislavy. Ďakujem
AdamŠ
15.09.09,15:31
Chcel by som sa spýtať, kto ma skúsenosti s prácou finančného poradcu pre Partners Group, alebo MBI a Salve finance. Ako to tam chodi so začiatočnými školeniami, či sa tam platí za ne a ako to tam prebieha. Bol by som rád, keby sa ozval aj niekto kto tam pracuje (Bratislava). Je lepšie pracovať pre samotnú poistovňu, alebo pre maklérsku spoločnosť? + niekedy som chcel robit len pre Prvú stavebnu sporiteľňu, niekto kto tam pracuje ako poradca?:confused:
Xanti
15.09.09,15:39
Nedupluj témy,
stačí do pôvodne napísanej napísať posúvam a dostane sa do pozornosti ludí .. http://www.porada.sk/t119807-financny-poradca-pre-partners-group-mbi-prva-stavebna-sporitelna.html

Požiadaj moderátora o spojenie zduplovaných tém.
zedu
16.09.09,09:41
Chcel by som sa spýtať, kto ma skúsenosti s prácou finančného poradcu pre Partners Group, alebo MBI. Ako to tam chodi so začiatočnými školeniami, či sa tam platí za ne a ako to tam vsetko vyzera. Bol by som rád, keby sa ozval aj niekto kto tam pracuje. Je lepšie pracovať pre samotnú poistovňu, alebo pre maklérsku spoločnosť? + niekedy som chcel robit len pre Prvú stavebnu sporiteľňu, niekto kto tam pracuje?:confused:

tam, kde chodim ja su skolenia a prednasky zadarmo. A ma to jednu velku vyhodu, ze tie prednasky su formulovane tak, ze to da cloveku mnoho praktickeho do zivota, i keby s tymi financiami nerobil nic. Ja to aspon takto vidim; a tie skolenia su super....
Ak chces, budem rad, ked sa ozves, mozme to potom prebrat i osobne,,
vela zdaru
AdamŠ
16.09.09,12:53
Môžeš mi povedať aká je to spoločnosť? Veľmi rád by som to prebral. Ďakujem
zedu
16.09.09,17:10
Môžeš mi povedať aká je to spoločnosť? Veľmi rád by som to prebral. Ďakujem

je to spolocnost ovb; vyber spolocnosti nie je dolezity, ale najdolezitejsi je recruiter-clovek, ktory vedie skupinu. A samozrejme, co clovek chce a co chce dosiahnut. Ak chces, mozes sa prist nezavazne pozriet na nase skolenie.... kludne sa ozvi....
AdamŠ
16.09.09,17:27
Na OVB bolo už veľmi vela povedaného! A neviem ako narábať s tymi informáciami, síce ich nemám na sebe overené, ale... S tým súhlasím, že najdôležitejši je recruiter a práve toho sa bojím, či sa dobre dostanem..
zedu
16.09.09,17:34
Na OVB bolo už veľmi vela povedaného! A neviem ako narábať s tymi informáciami, síce ich nemám na sebe overené, ale... S tým súhlasím, že najdôležitejši je recruiter a práve toho sa bojím, či sa dobre dostanem..

ved prave preto som ti napisal, ze aby si sa prisiel nezavazne pozriet. Ked nezajdes za roh, nikdy nebudes vediet, co za nim je.
AdamŠ
16.09.09,20:06
Kolko si v OVB?
mona091
16.09.09,20:06
vsetky tieto maklerske spolocnosti vytvaraju zivotny styl poradcov, alebo ho prijmes, a moze sa Ti popritom darit aj zarobit, dokonca, mnohi poradcovia su v tychto spolocnostiach prave kvoli ich systemu, ktory dava kazdemu clenovi pocit dolezitosti, spolocenskeho vyzitia, uznania,...,

alebo ho neprijmes, a odchadzas, aj ked mozno by sa Ti pacilo byt "znalcom financneho trhu", ale inym sposobom,

su to vydrete peniaze, a kto je privelmi taktny, nevtieravy, poctivy, cestny, po case zisti, ze ledva zarobi na slanu vodu,

ale v dnesnych krizovych casoch drzim kazdemu jednemu poradcovi prsty, aby sa mu darilo, pretoze aj to je sposob obzivy,

na druhej strane je to velmi dobra skola na to, ako sa rozvijat v obchodnych zrucnostiach, ako byt dravym, ako sa prebit medzi silnou konkurenciou, ako si budovat karieru a pod.,
zedu
17.09.09,06:44
Kolko si v OVB?

v ovb som kratko, na prednasky a skolenia chodim od decembra 2008, a samotnemu poradenstvu sa venujem ca. 3mesiace.
zedu
17.09.09,06:49
vsetky tieto maklerske spolocnosti vytvaraju zivotny styl poradcov, alebo ho prijmes, a moze sa Ti popritom darit aj zarobit, dokonca, mnohi poradcovia su v tychto spolocnostiach prave kvoli ich systemu, ktory dava kazdemu clenovi pocit dolezitosti, spolocenskeho vyzitia, uznania,...,

alebo ho neprijmes, a odchadzas, aj ked mozno by sa Ti pacilo byt "znalcom financneho trhu", ale inym sposobom,

su to vydrete peniaze, a kto je privelmi taktny, nevtieravy, poctivy, cestny, po case zisti, ze ledva zarobi na slanu vodu,

ale v dnesnych krizovych casoch drzim kazdemu jednemu poradcovi prsty, aby sa mu darilo, pretoze aj to je sposob obzivy,

na druhej strane je to velmi dobra skola na to, ako sa rozvijat v obchodnych zrucnostiach, ako byt dravym, ako sa prebit medzi silnou konkurenciou, ako si budovat karieru a pod.,

suhlasim, az na: "
su to vydrete peniaze, a kto je privelmi taktny, nevtieravy, poctivy, cestny, po case zisti, ze ledva zarobi na slanu vodu"
ja si myslim, ze prave takymto sposobom si zarobis pekne peniaze, i ked to mozno pojde pomaly. Podla toho, ako sa k tomu clovek stavia.
Ved i zamestanec nepostupuje financne zo dna na den, ale postupne- z roka na rok. A toto je to iste; ale rozdiel: samozrejme za ine peniaze....
tunegi
17.09.09,07:09
Dobry den, pracovala som ako regional riaditel pre podobnu spolocnost, tieto spolocnosti si ziadaju za prvé skolenie okolo 100 eur, ale mozu mat rozne akcie ak maju malo ucastnikov, urcite by som si vybrala zase maklersku spolocnost pretoze ma v ponuke viac produktov, avsak na zaciatku su /prvý rok/ velmi slabe provizie.

Ohuri vas kazda spolocnost, treba si vybrat aj svojho managera, pretoze aj ten vam ovplyvnuje vasu pohodu vo firme.

Dnes pracujem pre inu spolocnost, ak sa chcete nieco opytat , nech sa paci
0918808908, Tomasikova
kopretinka
19.11.13,14:22
prestaň tu spamovať!!!!