daniela.ka
14.09.09,22:15
Dobrý večer, zaujímalo by ma, ako máte platené vystúpenia (náhradné voľno, odmeny ..........), na ktoré musíte prísť aj keď sa konajú v nedeľu. :rolleyes: A na čo vlastne máme nárok. Ďakujem.
gerda
15.09.09,07:54
U nás je to len za ďakujem , málo si za to kúpime, ale čo už,tešíme sa, že máme robotu a niektorí rodičia si nás možno vážia?!
daniela.ka
15.09.09,09:14
Povedala by som, že za to si nekúpite nič. Ako by to malo byť platené?
My dostávame za to náhradné voľno, ale prepočítavajú každú minútu, čo ma veľmi mrzí, pretože neberú do úvahy vôbec prácu, ktorá je za tým vystúpením. O rodičoch radšej pomlčím ............... Všetci to berú ako keby to bola naša povinnosť a mňa to už prestáva baviť, pretože v konečnom dôsledku je MŠ to najhoršie, čo v dedine majú. Načo sa máme teda snažiť?!:(
jaros5
18.09.09,14:19
Dobrý večer, zaujímalo by ma, ako máte platené vystúpenia (náhradné voľno, odmeny ..........), na ktoré musíte prísť aj keď sa konajú v nedeľu. :rolleyes: A na čo vlastne máme nárok. Ďakujem.
Väčšina riaditeľov rieši prácu nadčas (cez soboty, nedele, sviatky) náhradným voľnom a odmenou resp. osobným príplatkom (samozrejme za predpokladu, že je dostatok peňazí);
avonka1
25.09.09,19:21
U nás je to v rámci "nepriamej činnosti". Čiže zdarma, ani minúta nadčasu. A máme tých vystúpení neúrekom.