suvla
15.09.09,09:08
Dobrý deň milí PORAĎÁCI, chcela by som Vám všetkým, ktorí plánujete s výmenou okien poradiť slovenského výrobcu plastových okien, ktorý sídli na východe. Konečne už nepodporujme lacné a nekvalitných výrobcov z Poľska, ale podporme výrobu na SK. Ak má niekto záujem pošlem mailom kontakt. :):):)
Daniel75
15.09.09,09:14
Kde beriete istotu, ze polske okna su nekvalitne a lacne, pricom slovenske su kvalitne a drahe(sic!)? Národná príslušnosť okná, ani iný tovar nevyrába... všetko tvoria ľudia a je jedno akej národnosti sú šlendriáni, chamtivci, alebo odborníci.

Prosim Admina o zmazanie temy.
comodo
15.09.09,09:48
Dobrý deň milí PORAĎÁCI, chcela by som Vám všetkým, ktorí plánujete s výmenou okien poradiť slovenského výrobcu plastových okien, ktorý sídli na východe. Konečne už nepodporujme lacné a nekvalitných výrobcov z Poľska, ale podporme výrobu na SK. Ak má niekto záujem pošlem mailom kontakt. :):):)

Mozes mi ako odbornik dat info , aky je rozdiel medzi profilom Slamander na oknach z PL a Vasich ? Prave uvazujem o jednych bocnych vchodovych dverach domov a mozno 6 ks okien na jednu rekonstrukciu.