Darana
17.08.05,12:27
Po prvý krát som sa pokúšala pridať prílohu. Urobila som celý naznačený postup, vyhľadala súbor, dala ho stiahnuť a nič. Prosím čakať ma prestalo asi po piatich minútach baviť, tak som to zrušila. Súbor mal prílohu bmp. Robím niekde chybu? (asi áno, keď mi to nejde) A akú?

Ďakujem
Hlinkovx
17.08.05,13:46
ten postup bol správny....len je asi problém v tom, že súbory s koncovkou BMP majú väčšinou veľkú veľkosť v MB/ čiže sú veľmi rozsiahle/ ...skús to prekonvertovať na súbor s koncovkou JPEG/JPG/ určite ti to potom pôjde....popr. skús použiť väčšiu kompresiu
Darana
18.08.05,05:01
Prekonvertovať, kompresia - vzdávam sa.

Budem ťa informovať o výsledku, o niečo sa pokúsim.
Ďakujem
Hlinkovx
18.08.05,05:27
Prekonvertovať, kompresia - vzdávam sa.

Budem ťa informovať o výsledku, o niečo sa pokúsim.
ĎakujemNevzdávaj to......
skús to takto...otvor si ten obrázok - prílohu , ktorú chceš sem vložiť...a klikni na súbor - uložiť ako ....a ulož ten obrázok pod príponou JPEG/JPG/ nie pod BMP....to je najjednoduchší spôsob...malo by ti to pomôcť zmenšiť veľkosť obrázka
Darana
18.08.05,06:10
Predstav si, podarilo sa mi to. Som normálne na seba hrdá. Urobila som to presne tak a bolo to podstatne rýchlejšie.
Ďakujem za vzácnu radu!
Hlinkovx
18.08.05,07:06
Predstav si, podarilo sa mi to. O tom som ani na chvíľku nezapochybovala ;) si šikovná:)
janaGT
18.08.05,07:55
Darana, Silvika je veľmi dobrá učiteľka čo sa týka počítačov - aj mne už pomohla nejeden krát.
Darana
18.08.05,10:31
Tak asi začnem zne(vy)užívať jej služby aj v budúcnosti!
Hlinkovx
19.08.05,12:35
Tak asi začnem zne(vy)užívať jej služby aj v budúcnosti!kľudne..pokiaľ budem vedieť..nie je problém :D ....a keď nebudem vedieť ja..vždy sa niekto nájde, kto poradí ;)