human
15.09.09,15:28
Dobry den , vie mi niekto poradit ohladom problemu ?
Nechal som znameho poslat balik zo zahranicia , samozrejme on ho nedal poistit a balik sa stratil. Moze mi niekto poradit od koho mam vymahat peniaze za stratenu vec? Mozem aj od prepravnej firmy aj ked balik nebol poisteny alebo mam ziadat nahradu od znameho ktory mi balik posielal a nepoistil ho?
Dakujem
ivka70
15.09.09,13:42
Trochu cudna filozofia - znamy je ochotny ti posielat balik, ty ho neupozornis na to,, ze to ma poistit, pravdepodobne zaplatil aj postovne - a ty ides od neho vymahat nahradu skody?

Tomu sa vravi za dobrotu na zobrotu :(.

Nedorucenie balika moze on reklamovat tam, kde ho podaval, ale kedze nebol poisteny, dostane tak nahradu prepravneho, ale nie nahradu hodnoty toho, co bolo v baliku.

Ty vsak nemas od koho vymahat skodu.
human
16.09.09,07:33
Praveze som mu vravel aby balik poistil...v tom je pes zakopany , ale ked on chcel usetrit tak asi problem je niekde inde.
ivka70
16.09.09,13:15
Praveze som mu vravel aby balik poistil...v tom je pes zakopany , ale ked on chcel usetrit tak asi problem je niekde inde.

Nuz, tak potom si to s nim skus vyjasnit.
peter kkk.
12.10.09,16:52
ahojte. ja mam podobny problem. poslal som balik do cudziny a o 3 dni som ho dal ihned stopnut a vratit spat lenze slovenska posta pise (alebo sa len vyhovara?) ze uz bol poslany do danej krajiny a odtial nemali ziadnu odozvu ani odpoved a to ani na druhu urgenciu.

myslite ze ma nejaky zmysel to nejakym sposobom reklamovat a ci to ma vobec zmysel??? diky moc
padro
12.10.09,19:21
ahojte. ja mam podobny problem. poslal som balik do cudziny a o 3 dni som ho dal ihned stopnut a vratit spat lenze slovenska posta pise (alebo sa len vyhovara?) ze uz bol poslany do danej krajiny a odtial nemali ziadnu odozvu ani odpoved a to ani na druhu urgenciu.

myslite ze ma nejaky zmysel to nejakym sposobom reklamovat a ci to ma vobec zmysel??? diky moc
:D tak to podla mna take nieco mozne nie je (aj ked viem si predstavit ze su situacie kedy by sa to zislo)
svetluška
12.10.09,19:39
Treba sa opýtať v Trnave na hlavnej pošte,kde sa sústreďujú nedoručené zásielky a potom po roku idú do dražby ak sa nikto neozve.Možno je už vydražený.*************Dražba bola .