kovacik26
15.09.09,21:28
Ahojte

potrebujem radu alebo nejake odporucania pre firmu alebo uctovnika v ramci Trenčína. Nemate niekto nejaku fajn skusenost?

islo by o podvojne uctovnictvo (DPH, DP, penazny dennik...)

firma sa zaobera internetovym predajom cize tam vznika mnozstvo uctovnych poloziek

ak mi viete niekoho odporucit bol by som Vam veli vdacny ;-)
Richard
30.09.09,11:20
Rozhodne neodoprúčam tie dve firmy čo ich teraz idem zmazať. Jedno príspevkový ľudia čo tu porušujú pravidlá.
Práve preto táto rubrika nefunguje, lebo namiesto odporúčaní je tu kopec ponúk od firiem, ktoré napriek zadaniu ignorujú vôľu klienta.

Odporúčam vám vybrať si buď z uctovnici.porada.sk, alebo
využite bezpečný výber dodávateľa cez www.cenoveponuky.sk.

Tam budete môcť vybranú firmu hodnotiť a tak prispieť k databáze hodnotení ktorú možno zasa využijete na niečo iné, tak ako by ste radi teraz využili na účtovnícku firmu...

Ak nebudete s vybranou firmou spokojní môžete napísať hodnotenie a vybrať si inú.
Realizujte obchody cez hodnotiaci a výberový systém www.cenoveponuky.sk. Chránite tak seba aj iných.

Keď si vyberiete individuálne môžete sa sťažovať akurát na lampárni...
UPOS
30.09.09,13:36
Milý Richard, riadne si ma urazil, že rozhodne neodporúčaš. Veď nás vôbec nepoznáš - našu prácu a takto kritizuješ, lebo nerobíme to čo si ty predstavuješ. Som z teba znechutená.
Ajuška
30.09.09,13:56
Milý Richard, riadne si ma urazil, že rozhodne neodporúčaš. Veď nás vôbec nepoznáš - našu prácu a takto kritizuješ, lebo nerobíme to čo si ty predstavuješ. Som z teba znechutená.
:rolleyes:...:confused:...:rolleyes:
Richard
30.09.09,14:27
Milý Richard, riadne si ma urazil, že rozhodne neodporúčaš. Veď nás vôbec nepoznáš - našu prácu a takto kritizuješ, lebo nerobíme to čo si ty predstavuješ. Som z teba znechutená.

Znechutená? Ako môžem odporúčať firmu, ktorá nevie dodržiavať pravidlá pre túto rubriku? Navyše tu píše nevyžiadanú ponuku....

Citujem z pravidiel rubriky:


Zatiaľ aspoň toľko, že odporúčať znamená, že mám dobré skúsenosti s niekym iným ako so sebou. Ak niekto odporúča seba, to sa volá reklama a to .... čo? Mažeme

Pýtať sa môžu všetci, odpovedať môžu len poraďáci s 20 a viac príspevkami (zatiaľ takáto prevencia voči spamerom, ktorý si radi vytovria cez jeden nick tému a cez druhý si odpovedajú.



Takže vrelo neodporúčam spolupracovať s niekým, kto bude ignorovať Vaše pravidlá, tak ako ich ignoruje tu a ešte sa aj urazí keď na to poukážete.
Ešte som sa snažil byť ústretový v tom že firmu nebudem menovať a po zmazaní to ostane len ako vysvetlenie zmazania, ale nech sa páči môžete sa zviditeľniť...