piestansky
16.09.09,10:09
tak sa pýtam, prečo moja odpoveď a názor, nebola na stránke??, nikoho som neurážal, práve naopak, tak si teraz momentálne myslím, že je na tejto stránke existuje kontrola príspevkov. Ktoré sa hodia a ktoré nie.Tie sa uverejnia??Veď ja ako taký, som bol za odborné poradenstvo, prečo nie je môj príspevok okamžite uverejnený?? Kontrola ???
piestansky
16.09.09,08:12
Viete, odoslal som vám prípevok, neviem prečo, nebol zverejnený.Tak sa pýtam, keď dám odoslať, treba ešte niečo pritlačiť??
Xanti
16.09.09,08:14
Viete, odoslal som vám prípevok, neviem prečo, nebol zverejnený.Tak sa pýtam, keď dám odoslať, treba ešte niečo pritlačiť??
Občas sa to stane, že človek napíše a chce odoslať a zblbne bud net ( pripojenie doma, občas vypadne ) alebo aj porada, ked je tu také kvantum ludí.
Vidíš sám, že teraz Ti tvoje príspevky sa zverejňujú, takže určite by som za tým nehľadala zámer.
Chobot
16.09.09,10:23
tak sa pýtam, prečo moja odpoveď a názor, nebola na stránke??, nikoho som neurážal, práve naopak, tak si teraz momentálne myslím, že je na tejto stránke existuje kontrola príspevkov. Ktoré sa hodia a ktoré nie.Tie sa uverejnia??Veď ja ako taký, som bol za odborné poradenstvo, prečo nie je môj príspevok okamžite uverejnený?? Kontrola ???

Pozeral som si tvoje pridané príspevky. Doteraz si ich pridal 11 a žiadny z nich nebol vymazaný. Keby ho bol vymazal admin alebo moderátor, tak to by som v zozname tvojich príspevkov videl aj pôvodný príspevok, kto ho zmazal, kedy aj dôvod zmazania. Takže máš tu všetky príspevky tak, ako si ich zadal, hoci niektoré sa už približovali k tej pomyslenej "hrane".

Skôr si myslím, že miesto pridania príspevku si klikol na tlačítko "Nahlás". Nahlásenie príspevku nie je pridanie príspevku. Text, čo napíšeš do okienka pri nahlásení príspevku, sa nezobrazí. Dostane ho len moderátor príslušnej sekcie. Často mi chodia nahlásenia, kde zadávateľ nechcel príspevok nahlásiť, ale chcel pridať svoj nový príspevok. AK je to nováčik ,tak ho upozorním, na čo slúži nahlásenie a ako treba pridať nový príspevok. Ty už ale nie si nováčik, tak keby som dostal nahlásenie, by som ťa neupozornil.

Keby si napísal, kedy si pridával príspevok, ktorý sa ti nezobrazil a v ktorej téme, tak by som to možno mohol nájsť medzi nahlásenými príspevkami, ak som to ešte nevymazal.

Tiež sa mohlo stať, že si príspevok napísal, ale zlyhalo spojenie. Niekedy aj ja takto stratím príspevok a musím ho napísať znovu.

Ak ale napíšeš príspevok, ten sa zobrazí ihneď po odoslaní, nikto ho už po tebe nekontroluje a neschvaľuje jeho zverejnenie. Jedine, keby ho niekto nahlásil ako porušenie etikety, vtedy moderátor posúdi obsah príspevku a ak je neprístojný, môže ho zmazať. To, či spojenie nezlyhalo, vidíš hneď po odoslaní príspevku. Po napísané a odoslaní sa ti stránka presmeruje na tvoj príspevok, ktorý uvidíš v téme. Ak s ti nezobrazí v téme po odoslaní, tak niekde nastala chyba (v tebe alebo spojení).

Takže vôbec si nemusíš myslieť, že tu existuje kontrola všetkých príspevkov, ale treba sa naučiť poriadne pracovať s poradou. Predtým je nemiestne obviňovať kohokoľvek z porady (admin, moderátori), že ti mažú príspevky, pokiaľ chybu pri zadávaní robíš ty.