Dada29
16.09.09,14:43
nemáte náhodou niekto nejaký vzor, akoby mal vyzerať evidenčný list zamestnanca (tak som to nazvala), mali by tam byť jeho zákl. údaje, všetky jeho osvedčenia pod. Skrátka, aby to malo nejakú formu.
ďakujem
mzdarka renca
16.09.09,12:47
nemáte náhodou niekto nejaký vzor, akoby mal vyzerať evidenčný list zamestnanca (tak som to nazvala), mali by tam byť jeho zákl. údaje, všetky jeho osvedčenia pod. Skrátka, aby to malo nejakú formu.
ďakujem

Predpokladám, že máš na mysli osobný dotazník

http://www.ruvzke.sk/materials/os-dotaz.doc
Dada29
16.09.09,12:53
nie dotazník, to by malo byť už pre zamestnancov, ktorí u nás dlhšie pracujú, len sa to má dať do nejakého ich osobného listu ....
mzdarka renca
16.09.09,12:54
nie dotazník, to by malo byť už pre zamestnancov, ktorí u nás dlhšie pracujú, len sa to má dať do nejakého ich osobného listu ....
myslím si, že niečo podobné, čo potrebuješ predávajú v ševte, niečo ako osobný list.
Alex18
16.09.09,12:56
nemáte náhodou niekto nejaký vzor, akoby mal vyzerať evidenčný list zamestnanca (tak som to nazvala), mali by tam byť jeho zákl. údaje, všetky jeho osvedčenia pod. Skrátka, aby to malo nejakú formu.
ďakujem

Skúsila bysom nejaký obchod s tlačivami. Ak nenájdeš, tak si ho skús vyrobiť v exceli alebo vo worde.
tuta
16.09.09,17:53
Zadaj cez google osobný dotazník a možno Ti bu niečo vyhovovať.