modra02
16.09.09,14:01
Prosím o radu! Som členom Facebooku, no celú činnosť aj s mojou fotkou, korešpondenciou, ktorú na Facebooku prevádzam si môže prečítať ktokoľvek, kto si ma dá do vyhľadávača na Google. Čo mám urobiť, aby sa moje meno a súkromie v súvislosti s Facebookom na Googly vymazalo? Ďakujem za odpoveď!
Ak sa nájde niekto, kto mi pomôže súkromnou formou, zadám mu svoje meno a priezvisko.
camozzi
16.09.09,12:26
To mas take popularne meno, ze je tak casto vyhladavane na nete? Odporucam zmenit nick. Google stranky Facebooku standardne indexuje a asi tomu nijako nezabranis. Mnohym to naopak vyhovuje, napr. firmam.
arizona
16.09.09,15:15
A nedá sa Ti to zmeniť na nastaveniach vo facebooku? Aby si to videla iba Ty , príp.priatelia? ;):)
vasulka
20.09.09,15:29
Prosím o radu! Som členom Facebooku, no celú činnosť aj s mojou fotkou, korešpondenciou, ktorú na Facebooku prevádzam si môže prečítať ktokoľvek, kto si ma dá do vyhľadávača na Google. Čo mám urobiť, aby sa moje meno a súkromie v súvislosti s Facebookom na Googly vymazalo? Ďakujem za odpoveď!
Ak sa nájde niekto, kto mi pomôže súkromnou formou, zadám mu svoje meno a priezvisko.

Musíš to zmeniť v nastavení.
Nastavení-Nastavení soukromí-Soukromí, hledat: tam nemá byť označené-Výpis pro veřejné vyhledávání.