Gabr
16.09.09,15:30
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Dcéra má onedlho stužkovú a chcela by si ísť kúpiť šaty na stužkovú práve do Poľska. Máte niekto skúsenosti s nákupom takého druhu v Poľsku, kam by sme mali ísť? Niekam na trhy alebo do nejakých konkrétnych obchodov /aké mestá/? Som vďačná za každú informáciu a radu. Ďakujem.
slavo11
16.09.09,13:36
Ludia zvyknu chodievať do Noweho targu na trhovisko su stale v sobotu a vo štvrtok. Na trhu som nebol hadam dva roky , zato chodievam do Noweho saczu do nákupneho centra EUROPA niečo ako aupark alebo POLUS je tam množstvo obchodov a da sa vybrať za rozumnu cenu. zaleži odkial si a kam to máš ku hraniciam bližšie
ondrejvla
16.09.09,13:42
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Dcéra má onedlho stužkovú a chcela by si ísť kúpiť šaty na stužkovú práve do Poľska. Máte niekto skúsenosti s nákupom takého druhu v Poľsku, kam by sme mali ísť? Niekam na trhy alebo do nejakých konkrétnych obchodov /aké mestá/? Som vďačná za každú informáciu a radu. Ďakujem.

Z Dubnice asi máš najbližšie do Poľského Czieszyna, priamo na veľkom trhu predávajú veľmi pekné spoločenské šaty, ale je tam aj veľa butikov s týmto oblečením, treba pochodiť, trhy sú v stredu a v sobotu, odporúčam v stredu, ak chceš chodiť aj po obchodoch. Myslím, že nie príliš náročné na exkluzívne modely si vyberú na trhu, náročnejšie určite v obchodoch.
michelle84
29.12.09,12:38
Ja som mala šaty z Poľska a bola som spokojná. Vynosila som ich aj na iné akcie a boli super.
Reny1
30.12.09,03:02
ešte chodia ľudia na trhy, ale je uz veľa takých, čo chodia do PL priamo do obchodov a je tam veľký výber, hlavne tam,kde sa dá platiť kartou
claudi
01.01.10,19:18
ak máš možnosť ísť do Polska, šla by som. je tam veľký výber šiat. my chodievame do obchodov do Nowého Targu - ale aj na trhu je jeden výborný stánok na takéto šaty - a sú úžasne !!! alebo Krakow - je tam jedno obchodné centrum M1, tiež tam majú veľa elegantných šiat. ale ak sa ti dá ísť blyžšie skús .