Lianka
14.09.09,15:01
Neviem presne o aky prispevok ide, ale ak bol v teme "Hladame moderatora" tak pravdepodobne zmizol aj s ostatnymi prispevkami co tam nemali co hladat. Bolo ich vymazanych vela a je to na konci aj napisane. ...
Ano, prispevok bol tej teme. Zial, "nestihla" som si precitat nasledujuce, tak vobec netusim, akym smerom sa diskusia uberala.


Vas predpoklad ze aj tato tema bude zmazana povazujem za zbytocne invektivny.
Bez komentara.


... Táto stránka je súkromnou záležitosťou človeka, ktorý ju vytvoril. Ak sem chcem chodiť tak sa prispôsobím pravidlám aké tu platia aj keď sa mi nebudú páčiť. Ak ma tie pravidlá natoľko rozčulujú, tak sem nemusím chodiť ani písať. ... Proste mi stránka nevyhovuje, je to brak a tým pádom tam nechodím. Je to na rozhodnutí každého z nás, kde, akým spôsobom a za akých pravidiel bude prispievať. Ak mi budú mazať príspevky a mne sa to nepáči, prestanem prispievať alebo idem na inú stránku kde sa mi to nestane, alebo kde mi to nebude vadiť.

S pravidlami som problem nemala - dodrziavala som ich ja, predpokladala som, ze ich dodrziava aj druha strana. Zial, budem to musiet prehodnotit, resp. uz som prehodnotila, aj ked mi to je luto, lebo Porada.sk bola jedneho casu velmi fajn, bola tu ista komunita aktivne prispievajucich a odborne zdatnych ludi, vecne sa diskutovalo, vznikali iste priatelstva a vztahy.

S osobnym osocovanim (bol to vitamin_r, ktory utocil a ja som si povedala "dost") a nie velmi demokratickymi praktikami (o niektorych som sa dozvedela az v diskusii v tejto teme), ktore sa tu v poslednom case rozmohli, sa viem tazko stotoznit a Poradu.sk mi znechutili. Velmi dobre to vystihla Danila v prispevku ohladom vylucenia Petry Novej (osobne s vylucenim nesuhlasim, ale moj nazor na veci nic nezmeni) tu:
... pri jej nicku svieti podľa môjho skromného názoru ostuda a znak pošliapanej demokracie na Porade. ... Kazdy je nahraditelny, ako tu niekto napisal (myslim, ze sondaw), ale v kazdom pripade si myslim, ze ak sa tu bude vylucovat hlava-nehlava, tak prispevky casom nebudu odborne (Petrine pravne rady som si vazila), ale demagogicke (ako pise aj Danila vo svojom prispevku), co urcite uberie na kvalite tejto stranky a bola by to skoda.

Nepredpokladala som, ze po zadani tejto temy sa otvori taka siahodlha diskusia. Som velmi rada, ze ste svojimi osobnymi nazormi prispeli (osobitne atka4, sondaw, Danila, Marianna01, Zoli...) a mnohi zdielate podobni nazor ako ja, preto Vas tu uz vidim len zriedkavo.

Dakujem za nazory vsetkym, ktory sa v tejto teme vyjadrili. Mnohe nazory boli velmi otvorene a pre mna dost podnetne.
Richard
16.09.09,15:29
Keďže v tom chaose sa ti nedalo odpovedať, tak som k tomu založil novú tému.

Ja som vysvetlil ze som v tej téme zmazal príspevky paušálne, takže to neber vôbec osobne.

Pozrel som si aj tému v ktorej sa sťažovala marjankaj. Tam boli zmazané ironické až smiešne príspevky.
Zadávateľ otázky zrejme nečaká že keď zadá otázku, tak dostane niekoľko príspevkov ktoré zosmiešňujú jeho problém a nie reagujú vecne na otázku.

Práveže ľudí ktorí tu vytvárajú demagógiu a fámy treba vylúčiť z tohoto webu a potom tu budú odborné a vecné príspevky.

Kým tu tí ľudia neboli, kým sa tu nehádalo ale vecne diskutovalo tak tu bolo fajn. Takže považujem svoje tvrdenia za správne a logické.

Moderátori mažú práve príspevky ktoré degradujú toto odborné fórum na bezbrehú diskusiu.

Kto má naďalej záujem o vecnú a odbornú diskusiu myslím že bude rád.

Ak dáva niekto dobré rady, nedáva to oprávnenie navážať sa do iných ľudí svojimi poznámkami. Aj keď je odborne zdatný a budeme postrádať jeho rady, nepovažujeme jeho pôsobenie za vhodné.