comodo
16.09.09,19:27
Mam slovensky win XP + Outlook expres 6. Ak mi posle pisatel postu a pozaduje potvrdenie o precitani a ja s tym suhlasim , vidim ze dostane spravu v Slovencine :

„Toto je potvrdenie o pošte, ktorú ste odoslali používateľovi " ........ moja adresa .... „
“Toto oznámenie potvrdzuje, že správa sa zobrazila na počítači príjemcu o 16.9.2009 20:14“

Ak je spätny prijemca cudzinec , asi by bolo vhodne aby to odislo v Anglitcine.
Je moznost to niekde nastavit , ci tu hlášku prepisat ?
Stefan2005
17.09.09,07:35
... som bol v presvedčení, že uvedená hláška sa zobrazuje každému v tej jazykovej mutácií, akú má dotyčný nainštalovanú...
misomiso
17.09.09,07:38
Nie - z Talianska chodia v Taliancine, zo Svedska v Svedstine. No nevidim v tom problem, trocha skuseny uzivatel PC nema problem rozoznat, ze ide o potvrdenie v akomkolvek jazyku.
comodo
17.09.09,07:55
Nie - z Talianska chodia v Taliancine, zo Svedska v Svedstine. No nevidim v tom problem, trocha skuseny uzivatel PC nema problem rozoznat, ze ide o potvrdenie v akomkolvek jazyku.

a si si istý , že i Nemec to pochopí :D.
Niektorý áno,ale poznám takých , že sú to schopní vytlačiť , dať to hrubou fixkou do rámčeka , k tomu tri veľké otázniky a pošle to naspäť faxom.
mpca
17.09.09,08:07
nemci nepoznaju translator :D
misomiso
17.09.09,08:25
a si si istý , že i Nemec to pochopí :D.
Niektorý áno,ale poznám takých , že sú to schopní vytlačiť , dať to hrubou fixkou do rámčeka , k tomu tri veľké otázniky a pošle to naspäť faxom.

Ano, to verim. Myslel som vsetkych, okrem Nemcov a Anglicanov.