MySpace
16.09.09,21:06
V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave. :(
Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

Predom dakujem!! ;)
sulko
16.09.09,19:46
:-).. no ved ale 'porada'.. :-)

nie je to tlakom???? zacal by som tam..
MySpace
16.09.09,19:54
:-).. no ved ale 'porada'.. :-)
nie je to tlakom???? zacal by som tam..

Kto vie, najprv by som si ho musela dat aj zmerat dakde, ale tak mozem skusit, uvidim. :)
... ale inak prejavuje sa to i ked som uplne v pohode, len mozno v mensej miere.
mona091
16.09.09,19:57
V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave. :(
Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

Predom dakujem!! ;)


presne to iste mam aj ja, predtym som zboznovala hojdacky, retazovky a blaznive krutenia, dnes ma ale nikto nedostane na kolotoc, je mi z toho hrozne zle,
a tlak mam ok, idealny, tak neviem, zeby telieska v uchu uz nereagovali na vyrovnavanie rovnovahy tak ako kedysi?
maja
17.09.09,06:34
Starneme dievčence :mad:, mne je zle už aj na nafukovačke :confused:
Maja
pracovisko
17.09.09,06:45
V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave. :(
Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

Predom dakujem!! ;)
Myslím si o tom to, že keď viem, že mi niečo prekáža, alebo je mi z toho zle, tak sa tomu vyhýbam. No a v tomto prípade sa vyhnúť hojdačke, alebo kolotoču, asi nebude taký problém. Nebudú tie problémy v súvislosti s chrbticou ?
danushka
17.09.09,07:07
No dievčence, takáto závrať môže byť od chrbtice. My sme si toto leto kúpili na záhradku hojdačku a po chvíli húpania som sa cítila ako opitá, krútil sa mi celý svet.
Mám problémy s krčnou chrbticou a pripisujem to práve tomu.