Designinka
18.09.09,11:01
Zaujimalo by ma kam este by ste si dali piercing tak, aby sa dal v prpade potreby aj schovat?? Teda okrem pupka, jazyka a bradaviek :) nejake napady?? ;)
Martin Mocko
18.09.09,09:03
Zaujimalo by ma kam este by ste si dali piercing tak, aby sa dal v prpade potreby aj schovat?? Teda okrem pupka, jazyka a bradaviek :) nejake napady?? ;)

Ja tak do koša... :D
Designinka
18.09.09,09:14
mile :)) 100 ludi 100 chuti :)))
misomiso
18.09.09,09:30
Zaujimalo by ma kam este by ste si dali piercing tak, aby sa dal v prpade potreby aj schovat?? Teda okrem pupka, jazyka a bradaviek :) nejake napady?? ;)

Lave stehno.
Martin Mocko
18.09.09,09:32
mile :)) 100 ludi 100 chuti :)))

Tak...prídi niekedy na stretko poraďákov a pochopíš, čo sa vlastne pýtaš. Ja som na jednom bol a bol som tam najmladší. A to mám 29r :D
Takže tu ti tažko niekto poradí v tomto zmysle...
Martin Mocko
18.09.09,09:34
Lave stehno.

bližšie popíš miesto na ľavom stehne...kde podľa teba stehno začína a kde končí...aby si nebol považovaný za sexistu ako Habera v Superstar :)
hanelie
18.09.09,09:42
Tak...prídi niekedy na stretko poraďákov a pochopíš, čo sa vlastne pýtaš. Ja som na jednom bol a bol som tam najmladší. A to mám 29r
:eek:
chceš povedať, že my 17 - stky tomu nerozumieme - no počkaj na stretku - :D
piercing napríklad na nošteku taký decentný, myslím, že nikomu nemôže vadiť
Martin Mocko
18.09.09,09:46
:eek:
chceš povedať, že my 17 - stky tomu nerozumieme - no počkaj na stretku - :D
piercing napríklad na nošteku taký decentný, myslím, že nikomu nemôže vadiť

Ja som očakával, že sa niekto ozve. Chcel som iba zadávateľku otázky usmerniť na najaký iný portál s takouto otázkou.

V nošteku? To je síce pekné..ale. Kamarátka to tak mala a musím povedať, že v období zimnej nádchy to bolo ešte úžasnejšie, ako kedykoľvek inokedy :)
arizona
18.09.09,10:00
http://3.bp.blogspot.com/_jxDIrySnZjI/SS6_SWvxgwI/AAAAAAAADgk/XFH7E-hh4yA/s400/piercing.jpg
Hansa
18.09.09,10:13
http://3.bp.blogspot.com/_jxDIrySnZjI/SS6_SWvxgwI/AAAAAAAADgk/XFH7E-hh4yA/s400/piercing.jpg
... túto osobu mať tak na recepcii, tak...?!

Dotyčná osoba sa zrejme venuje len svojmu zovňajšku.
horka
18.09.09,10:38
Je jedno kam si ho dáš, v prípade potreby ho na kratšiu dobu vieš vybrať, tá malá bodka po ňom je prehliadnuteľná. Skôr by som si zvážila kde ho chceš a nie kde by to bolo vhodné.
Ja mám 2 a mám aj tetovanie a je o uplne v pohode, nezapáčiš sa každému, ale o to by v tomto prípade určite íst nemalo.
Designinka
18.09.09,14:28
hahah :))) niektore komentare su fakt vtipne :)) Je sice pravda ze om na stretku poradakov este nebola, ale mne slo o napady nez to c mi to niekto chvali alebo neschvali :)) Horka ja viem o com hovoris a vobec nezvazujem ci je to vhodne alebo nie :)) mam 2 v brade, 1 v jazyku, pupku a asi 9 v uchu :))) Mozem triezvo povedat ze mi sekne kazdy jeden :)))) aby ste pochopili, mne nejde o to aby ste mi vraveli ci si mam dat novy alebo nie... len aktualne trocha spekulujem nad nejakym novym, okrem tvare a ntimnych partii... mozno by mal niekto zaujimavy napad na miestecko :))) BTW... lave stehno ma velmi nechytilo :))) a myslim ze prave nebude o nic lepsie :)))
Designinka
18.09.09,14:31
Tak...prídi niekedy na stretko poraďákov a pochopíš, čo sa vlastne pýtaš. Ja som na jednom bol a bol som tam najmladší. A to mám 29r :D
Takže tu ti tažko niekto poradí v tomto zmysle...
mimotemy No ja mam 25 a myslim ze ked si prezil ty, mne by sa tez nic nestalo;)
buchač
18.09.09,14:49
bližšie popíš miesto na ľavom stehne...kde podľa teba stehno začína a kde končí...aby si nebol považovaný za sexistu ako Habera v Superstar :)

Ten sám seba považuje za metrosexuála , ale skôr by som bol povedal , že ide o inú diagnózu , t.j. narcista , presvedčený o svojej dokonalosti a zasa o nedokonalosti okolia ....alebo aj inak nazývaný ..CH..:rolleyes:

Designinka, neviem , či poznáš túto stránku , ale ....veď pozri ...;)

http://news.bmezine.com/
Designinka
18.09.09,15:50
Ten sám seba považuje za metrosexuála , ale skôr by som bol povedal , že ide o inú diagnózu , t.j. narcista , presvedčený o svojej dokonalosti a zasa o nedokonalosti okolia ....alebo aj inak nazývaný ..CH..:rolleyes:

Designinka, neviem , či poznáš túto stránku , ale ....veď pozri ...;)

http://news.bmezine.com/



Buchac ty si ftipalek :cool: stranka je zaujimava :) DIK :)
buchač
18.09.09,15:59
Buchac ty si ftipalek :cool: stranka je zaujimava :) DIK :)



Designinka
Junior Member

Členom od: 25-07-09
Miesto: Košice

Potom sa mi príď ukázať ...na Pláž ku " Taťkovi " ........;):rolleyes::cool:
alla66
18.09.09,16:20
Zaujimalo by ma kam este by ste si dali piercing tak, aby sa dal v prpade potreby aj schovat?? Teda okrem pupka, jazyka a bradaviek nejake napady??
napr.
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=43619&stc=1&d=1253291953
ski555
18.09.09,16:47
akurát ho tak hodiť celého do zberu.Strašné niečo,no ale je to moj názor,tak to berte.
danushka
18.09.09,17:08
:eek:
chceš povedať, že my 17 - stky tomu nerozumieme - no počkaj na stretku - :D
piercing napríklad na nošteku taký decentný, myslím, že nikomu nemôže vadiť
Aj ja sa priznám, že taký na nošteku - jemnučký, vkusný piercieng je celkom sympatický.
Vadí mi však, keď majiteľ tohto doplnku má toho na sebe nevkusne veľa, je nevkusne oblečený a navyše sa nevie chovať.
Ale to mi prekáža aj na ľuďoch bez piercingu.
Takže milé dievčiny, nenápadný doplnok, správanie na úrovni, pekný slovník a milý úsmev, upravené nechty bez repy za nimi, vystretá vzpriamená chôdza, žiadne vulgarizmy....
Nech sa nik neopováži povedať, že aj dáma nemôže mať piercing:)
Watson
18.09.09,17:11
Zaujimalo by ma kam este by ste si dali piercing tak, aby sa dal v prpade potreby aj schovat?? Teda okrem pupka, jazyka a bradaviek :) nejake napady?? ;)
Daj si ho do terča a priamo do desiny :D Aj keď v tvojom prípade je to už aj tak jedno :D

P.S.: Alla, fuj, prestaň :D
alla66
18.09.09,17:23
Daj si ho do terča a priamo do desiny :D Aj keď v tvojom prípade je to už aj tak jedno :D

P.S.: Alla, fuj, prestaň :D

Neviem s čím:eek:..riadim sa heslom: Má občanku - nech si robí, čo chce:)..nikoho neodsudzujem, nedávam tajné mínusky...
mimotemyPS: tiež som proti piercingu:)
buchač
18.09.09,17:38
Daj si ho do terča a priamo do desiny :D Aj keď v tvojom prípade je to už aj tak jedno :D

P.S.: Alla, fuj, prestaň :D

No a potom si ja kde mám dať , keď mám len šestku alebo dvanástku ....?:rolleyes:


Designinka
Re: Kam s piercingom?
Buchac ty si ftipalek...................;)
Watson
18.09.09,18:32
No a potom si ja kde mám dať , keď mám len šestku alebo dvanástku ....?:rolleyes:

mimotemy Ty si ho môžeš dať priamo na revolver :D:D:D
buchač
18.09.09,20:42
mimotemy Ty si ho môžeš dať priamo na revolver :D:D:D

mimotemy
Tak ten už nemám .....;)
Designinka
23.09.09,09:26
Potom sa mi príď ukázať ...na Pláž ku " Taťkovi " ........;):rolleyes::cool:


mimotemy HAHA este som sa fixne nerozhodla ze co a kam :) ani "plazovy typ" nie som.... ale tobre vediet ze tvoj "Taťko" ma plaz:---
Designinka
23.09.09,09:31
Daj si ho do terča a priamo do desiny :D Aj keď v tvojom prípade je to už aj tak jedno :D

P.S.: Alla, fuj, prestaň :D




:cool: milujem prispevky bez pointy :cool:
miroslavala
12.12.10,08:57
Dobry den.
Mam problem s piercingom. Mam uz piaty den - v nose. Skusam ho vybrat a nasledne by som ho chcela znovu zalozit, aby sa mi tam nevrastol, no nejde von. Ani nasilu - boli to a bojim sa, ze si mozem nejako ublizit. Mam este pockat par dni a potom to skusat, alebo vytrhnut nasilu? Vdaka
linko1
12.12.10,10:19
teba to skúšať pootáčať /ale to sa malo robiť od začiatku aby to neprirástlo...
ak to nepomôže tak potom jedine do študia...
kamoške sa stalo to isté a prepichovali jej to druhý krát...
strašné....
miroslavala
12.12.10,10:25
dakujem, otacat sa to da, len vytiahnut akosi nie... budem skusat dalej, keby som este vedela, ako to aspon ako-tak znecitliviet.
linko1
12.12.10,10:28
zrejme je to ešte opuchnuté...
ak to odpuchne tak to potom pôjde ...
stačí studený obklad a dezinfikovať troškou liehu...
miroslavala
12.12.10,10:30
vdaka :) tak teda pockam. vnutri to je trosku opuchnute.
patalia
05.06.11,13:36
Podla mna je zaujimavy piercing v sterne :--- videla som to uz vela kamaratkam a vyzera to zaujimavo :) alebo este v lickach, ale to moc neskryjes :D ale neriskovala by som s piercingom na chrbate ruky, aj takych experimentatorov uz bolo :rolleyes:
Chobot
06.06.11,07:15
Podla mna je zaujimavy piercing v sterne :--- videla som to uz vela kamaratkam a vyzera to zaujimavo :) alebo este v lickach, ale to moc neskryjes :D ale neriskovala by som s piercingom na chrbate ruky, aj takych experimentatorov uz bolo :rolleyes:

1. neviem, čo je to "stern"?
2. Designinka tu bola naposledy 15.10.2010, reaguješ na tému starú vyše rok a pol. EJ zbytočné otvárať tak staré témy, ak sa nikto nič nepýtal. ;)
Marína
06.06.11,08:29
Že by v sterne = v stehne?
KoxXxo
06.06.11,19:13
Na pírsing sa treba popýtať starkých na dedine, oni to voľakedy dávali bujakom do nozdier.
patalia
06.06.11,19:16
sternum je hrudna kost a bezne sa to vola sternum :) a tak pardon, ze som to otvorila