akinom71
18.09.09,13:46
ahoj, chcela by som sa opýtať, či niekto nevie, ako sa dajú z progr. Pohoda vygenerovať výkazy do zdravotných poisťovní tak, aby som ich mohla uložiť vo formáte tej ktorej ZP. Napríklad, od 1.9.09 sa musia výkazy do VšZP podávať elektronicky, tiež v niektorých ďalších ZP máme grid karty na odosielanie výkazov. Ale neviem z pohody vygenerovať výkaz v takom formáte, aby som ho na stránke danej poisťovne mohla priložiť. Zatiaľ ich teda typujem ručne, ale v krátkej dobe budem posielať výkazy za takmer 30 zamestnancov a typovať ich ručne by bolo dosť časovo náročné, nehovoriac o možnosti chýb. :confused:
Na sociálku to posielam z pohody, len zdravotné poisťovne mi robia problém.
bea
28.10.09,07:12
Mňa by to tiež zaujímalo. Máte niekto skúsenosti s výkazmi do ZP? Mne sa to nedarí a musím tiež ručne.
robin1
04.11.09,13:06
Ahojte, v prílohe posielam postup pri zasielaní výkazov z Pohody do ZP elektronicky. Nezabudnite, že musíte mať vypísané všetky položky v Pohode: Mzdy-Zoznamy-ZP. Tento postup mám priamo zo Stormware.
Xanti
25.03.10,14:22
Ahojte, v prílohe posielam postup pri zasielaní výkazov z Pohody do ZP elektronicky. Nezabudnite, že musíte mať vypísané všetky položky v Pohode: Mzdy-Zoznamy-ZP. Tento postup mám priamo zo Stormware.
Užasná príloha,
dnes prevládala panika ako to bude "po prvé" ale vďaka tvojej prílohe s postupom sme to v práci zvládli ľavou zadnou. Veľký dík. :)
great.zv
30.05.10,17:44
Ahojte, v prílohe posielam postup pri zasielaní výkazov z Pohody do ZP elektronicky. Nezabudnite, že musíte mať vypísané všetky položky v Pohode: Mzdy-Zoznamy-ZP. Tento postup mám priamo zo Stormware.

je taký istý postup aj pri posielaní MV do SP??
robin1
31.05.10,05:51
je taký istý postup aj pri posielaní MV do SP??
Do SP posielaš MV keď stojíš na konkrétnom mesiaci, cez Záznam, Odoslať.....
great.zv
31.05.10,07:02
ďakujem. ...aj som to takto skúsila.. ale nakoniec som to musela vyplniť na ich webe... niekde som asi urobila chybu.
srska
31.05.10,08:51
Ak SP zahlási pri prenose súboru chyby - je treba v personalistike tieto opraviť (niekedy aj v dátach firmy - ulica, súpisné a popisné číslo) a potom vygenerovť nový súbor a odoslať.