helicka
18.09.09,21:00
ahojte...chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť s cestou do brazilie,konkretne do Curitiba v Brazilii...ako je to s letmi,kolko trvá cesta...zatial som sa dopátrala len ,že odlet je z Viedne do Frankfurtu a vie mi niekto poradiť ako dalej?,kolko trvá cesta ? dakujem
Beella
19.09.09,08:30
Spravidla sa lety rezervuju cez Frankfurt, dalej do brazilskeho Sao Paulo a posledny let :) do Curitiby. Tiez sa da najst letecke spojenie cez Madrid (niekedy aj s prespanim v Madride) a tieto letenky su casto velmi vyhodne.
V Sao Paulo si treba dat pozor, aby ste nemali dve letiska - z Europy urcite priletite na letisko Guarulhos a niekedy sa lety dalej do Curitiby ponukaju z letiska Congonhas. Na Guarulhos si nechajte aspon 2 hodiny na prestup, inac sa moze stat, ze let nestihnete. Casto totiz treba v Sao Paulo komplet vyzdvihnut batozinu (co vo Frankfurte al. v Madride urcite nie je potrebne) a na novo treba urobit check-in s odovzdanim batoziny.

lety si mozete pozriet na
www.amadeus.net
www.lacneletenky.sk

Odletove letisko Vieden - mozete natukat skratku letiska VIE a cielova stanica Curitiba, skratka letiska CWB.

Celkovy let s prestupmi trva cca 19 - 21 hodin.
helicka
19.09.09,16:35
dakujem za pomoc...je to vyriešené a priatel je už tam:-))...išiel z Viedne a cez Frankfurt a práve dnes o 17-tej hod.som dostala sms,že je už v hoteli...
220870
20.03.11,16:53