ailin
18.09.09,22:53
ahojte, prosím Vás o pomoc pri rozlúštení dilemy... som nová spoločnosť, ktorá práve začína zamestnávať jedného jediného zamestnanca. Pripravujem akurát zásady na tvorbu a čerpanie zo sociálneho fondu a zastala som pri dileme, či zamestnávateľ je povinný z rozpočtu sociálneho fondu prispievať na stravné alebo sa môže rozhodnúť napr. na stravné neprispievať, ale použiť prostriedky na iný účel (napr. na zdravotnú starostlivosť).

Zákon o SF stanovuje, že "Zamestnávateľ v rámci realizácie svojej sociálnej politiky poskytuje zamestnancom z fondu príspevok na

a) stravovanie zamestnancov nad rozsah ustanovený osobitnými predpismi,
b) dopravu do zamestnania a späť,
c) účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
d) rekreácie a služby, ktoré zamestnanec využíva na regeneráciu pracovnej sily,
e) zdravotnú starostlivosť, ...... (a tie ostatné)"

Z môjho malého príspevku, ktorý budem mať z HM od jedného zamestnanca je jasné, že nepokryjem všetky tieto oblasti. preto sa pýtam, či si môžem vybrať, že napr. chcem prispievať len na jednu z nich, ale konkrétne nebude to stravovanie.

Stretávam sa s dvomi úplne protichodnými názormi a to že:
a) na stravné musím bezpodmienečne prispievať, hoci aj sumou 1 cent, ostatné je dobrovoľné
b) na stravné prispievať nemusím, môžem prispievať na čokoľvek, čo zákon o SF pripúšťa, hlavné je, že prispievam...

Poraďte mi prosím kde je pravda a prípadne, aký iný predpis (napr. nejaké opatrenie MFSR alebo niečo podobné) podrobnejšie ustanovuje tieto pravidlá?

Vopred ďakujem :)

Ailin
mzdarka renca
19.09.09,07:43
ahojte, prosím Vás o pomoc pri rozlúštení dilemy... som nová spoločnosť, ktorá práve začína zamestnávať jedného jediného zamestnanca. Pripravujem akurát zásady na tvorbu a čerpanie zo sociálneho fondu a zastala som pri dileme, či zamestnávateľ je povinný z rozpočtu sociálneho fondu prispievať na stravné alebo sa môže rozhodnúť napr. na stravné neprispievať, ale použiť prostriedky na iný účel (napr. na zdravotnú starostlivosť).

Zákon o SF stanovuje, že "Zamestnávateľ v rámci realizácie svojej sociálnej politiky poskytuje zamestnancom z fondu príspevok na

a) stravovanie zamestnancov nad rozsah ustanovený osobitnými predpismi,
b) dopravu do zamestnania a späť,
c) účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
d) rekreácie a služby, ktoré zamestnanec využíva na regeneráciu pracovnej sily,
e) zdravotnú starostlivosť, ...... (a tie ostatné)"

Z môjho malého príspevku, ktorý budem mať z HM od jedného zamestnanca je jasné, že nepokryjem všetky tieto oblasti. preto sa pýtam, či si môžem vybrať, že napr. chcem prispievať len na jednu z nich, ale konkrétne nebude to stravovanie.

Stretávam sa s dvomi úplne protichodnými názormi a to že:
a) na stravné musím bezpodmienečne prispievať, hoci aj sumou 1 cent, ostatné je dobrovoľné
b) na stravné prispievať nemusím, môžem prispievať na čokoľvek, čo zákon o SF pripúšťa, hlavné je, že prispievam...

Poraďte mi prosím kde je pravda a prípadne, aký iný predpis (napr. nejaké opatrenie MFSR alebo niečo podobné) podrobnejšie ustanovuje tieto pravidlá?

Vopred ďakujem :)

Ailin


a je tá napr. zdravotná starostlivosť nevyhnutná, vychádza jej potreba z jeho pracovnej činnosti?

Ty si musíš ujasniť, čo je pre daného zamestnanca najvýhodnejšie, spravidla je to práve príspevok na stravovanie.
Tweety
19.09.09,07:50
ahojte, prosím Vás o pomoc pri rozlúštení dilemy... som nová spoločnosť, ktorá práve začína zamestnávať jedného jediného zamestnanca. Pripravujem akurát zásady na tvorbu a čerpanie zo sociálneho fondu a zastala som pri dileme, či zamestnávateľ je povinný z rozpočtu sociálneho fondu prispievať na stravné alebo sa môže rozhodnúť napr. na stravné neprispievať, ale použiť prostriedky na iný účel (napr. na zdravotnú starostlivosť).

Zákon o SF stanovuje, že "Zamestnávateľ v rámci realizácie svojej sociálnej politiky poskytuje zamestnancom z fondu príspevok na

a) stravovanie zamestnancov nad rozsah ustanovený osobitnými predpismi,
b) dopravu do zamestnania a späť,
c) účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
d) rekreácie a služby, ktoré zamestnanec využíva na regeneráciu pracovnej sily,
e) zdravotnú starostlivosť, ...... (a tie ostatné)"

Z môjho malého príspevku, ktorý budem mať z HM od jedného zamestnanca je jasné, že nepokryjem všetky tieto oblasti. preto sa pýtam, či si môžem vybrať, že napr. chcem prispievať len na jednu z nich, ale konkrétne nebude to stravovanie.

Stretávam sa s dvomi úplne protichodnými názormi a to že:
a) na stravné musím bezpodmienečne prispievať, hoci aj sumou 1 cent, ostatné je dobrovoľné
b) na stravné prispievať nemusím, môžem prispievať na čokoľvek, čo zákon o SF pripúšťa, hlavné je, že prispievam...

Poraďte mi prosím kde je pravda a prípadne, aký iný predpis (napr. nejaké opatrenie MFSR alebo niečo podobné) podrobnejšie ustanovuje tieto pravidlá?

Vopred ďakujem :)

Ailin

§152 ZP
(3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 v sume najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do sumy 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.

Tým osobitným predpisom je práve Zákon o SF.
Paula
19.09.09,08:34
Nepáči sa mi v úvodnom príspevku vyjadrenie "chcem prispievať len na....". Príspevok zo SF je pre zamestnanca niečim k jeho dobru, tak by sa hádam mohol i on vyjadriť. Nebudem nútiť zamestnancov chodiť napr. na plaváreň, do divadla, či iný relax , len preto, že ja ako zamestnávateľ jednoducho čosi chcem. To by sa pri mojom chcení mohlo stať, že sa mi bude kumulovať nevyčerpaný SF do nekonečna. U nás sa zamestnanci vyjadrili, že majú záujem výlučne o dotáciu SL a zamestnávateľ ich vyjadrenie plne akceptuje.
hanelie
19.09.09,09:32
naši zci si radšej vybrali regeneráciu / masáže /ako príspevok na stravovanie
Paula
19.09.09,09:43
O to mi išlo, aby sa okrem chcenia zamestnávateľa bralo do úvahy aj prianie / nárok zamestnanca (splniteľné ovšem :)).
ailin
19.09.09,10:35
"naši zci si radšej vybrali regeneráciu / masáže /ako príspevok na stravovanie" - hanalie.... a teda im zo SF neprispievate na stravovanie vôbec?

a s tým vyjadrením, že ja chcem.... to som nemyslela tak doslovne :) je jasné, že to so zamestnancom prerokujem a spoločne sa zhodneme na tom, čo bude pre neho najprijateľnejšie. Len som potrebovala vopred vedieť, aké sú možnosti, aby som mu mohla ponúknuť alternatívy... zamestnancom je totiž starší pán, ktorý by možno mohol uprednostniť skôr nejakú zdravotnú starostlivosť alebo nejaký príspevok na regeneráciu.... pôjde o prácu, ktorá bude vyžadovať dlhý čas sedenia za volantom a myslela som, že by mohlo byť pre neho zaujímavé prispieť mu napr. na nejakú občasnú rehabilitáciu, masáž alebo plaváreň (aj tak tam chodí)... ako 5 centov na každý lístok... :) ale samozrejme že rozhodnutie padne až po diskusii s ním, kde sa vyjadrí, o čo by mal viac záujem.

ale podľa toho, čo napísala maja.... tak tie centy na každý lístok priložím a uvidím, či ostane prípadne aj na niečo iné...